Treść opublikowana przez Stolkien
-
bns 5.0 czy Symphony III
Witam. Zmieniam Concerta 3 na : no właśnie RNS-e miałem i nie chce więcej ... kupiłem BNS 5.0 jeszcze go nie zamontowałem. aLE zastanawiam się co by lepiej grało. BNS 5.0 czy Symphony 3 ceny generalnie bardzo zbliżone a może ktoś z was ma wyrobione zdanie o jednym i drugim: PS mam instalacje BOSE pamiętam w poprzednim aucie B6 jak zmieniłem z symphony 2 na RNS-e to była zmiana na lepsze. odnosnie jakosci dzwięku.
-
Spociki w Kielcach
w Piątek SPOT .. godz. 18-19 plac wolności . Reflektuje ktoś?
-
problem ze wspomaganiem - Nowa pompa, maglownica płyn POMOCY!!
Kompletny zestaw naprawczy maglownicy to koszt 200 zl. Ale sam tego dobrze nie wymienisz. Teflonowe uszczelki na dystrybutorze oddzielaja sekcje prawo lewo zasilanie odplyw.
-
B7 Crew
noo to można robić... Numerów wtyczek nie dam. niestety.. co do przednich Drl-ów to rezystory muszą być conajmniej 2 po 10 W żeby nie wypalało dziury obudowie Lampy można zrobić. wtyczki zamówione mam. jak przyjdą odrazu napiszę. ale wcześniej muszę przetestować i dpiero podam cene. ale chyba około połowy ceny z DE.
-
problem ze wspomaganiem - Nowa pompa, maglownica płyn POMOCY!!
Posluchaj gdzie jest buczenie. Przy pompie czy przy maglu. Buczenie= zaniskie cisnienie Ja mialem podobny problem. 2 pompy i zadnych rezultatow. Pewien gosc z takiego warsztatu zdradzil mi ze: W maglu nawet jak ma 2 lata moga wytrzec sie teflonowe uszczelki na dystrybutorze 4-sekcyjnym. ( to taki walek Do ktorego kolumna kier. Jest przykrecona) Idac tym tropem bez wyjmowania maglownicy z auta rozkrecilem od spodu auta docisk i wszystko co trzeba( fotki jak chcesz to dam ). Ku mojemu zdziwieniu owe uszczelki teflonowe mialu duze luzy na boki.. Mialem maglownice od anglika b 6 z poprzedniego auta. (maglownica 100 % sprawna)! Wymontowalem uszczelki. Przelozylem do swojego magla( trzeba suszarka do wlosow podgrzac wtedy sie troche rozluzniaja) Zmontowalem wszystko do kupy. Zalalem tym co bylo pod reka. (swag zielony) Odpalilem auto kilka ruchow prawo lewo i cisza jak makiem zasial Polecam sprawdzic ten trop. Ps moj magiel ktory byl do naprawy jest z rocznika 2006 wiec dataprodukcji nie swiadczy o tym ze na bank sprawny!!!
- B7 Crew
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Kto go tam wpusci do B7 crew daniel. Mam wiazki z b7 calogo przodu do lamp wentylatorow, wycieraczek itd. Poza silnikiem. Obie strony. Chcesz czy wystawiac na "popularnym portalu aukcyjnym..."
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Spociki w Kielcach
Ja jade na targi ale foto-video
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Po niemiecku niezle gadaja. Bartek jak to na rok .? Jak to?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
To jest niemozliwe! O 10 ide w niedziele na targi. Foto video, moze ze fly chcesz zalapac?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Taaa, fly po ciebie przyjedzie i razem po mnie przyjedziecie. O to jest plan!!!
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
+1024 – dodatkowe potwierdzenie aktywacji alarmu przez pojedynczy sygnał dźwiękowy z syreny alarmu Fajna sprawa ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- Udalo mi sie kupic za pare zl. Zawiasy tylnej klapy z samootwieraniem . Teraz jeszcze tylko przycisk w schowek drzwi kierowcy i rezamy;D
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
Kurde ekstra sa te aluski. Naprawde. Jedyne czego mi brakuje to Bixenon i gril w black:). Aha masz 2 wydechy? Jak nie to rezaj majster. ;D
- B7 Crew
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Na takich szerokich dystansach będzie chyba trochę pływalni auto no nie?
-
Spociki w Kielcach
W niedziele może będę . Byłem w sobotę teraz ale nie było czasu.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Filip bo Cię dyscyplinarnie wykluczamy Fly odezwij się to pojedziemy do Ciebie na spota z Marcinem
-
moja niunia
Fajny kolor. Bezawaryjnosci, pokaz zdjęcia wnętrza to podpowiedź co można zmienić