Treść opublikowana przez Stolkien
- B7 Crew
-
B7 Crew
Zwyklaka kupiłem za stówke z Grilem. w kolorze ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ---------- faktycznie jak teraz patrze to nie od B7 ten z Linku. ---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ---------- A4 04-09 S4 B7 S-LINE 8E0 ZDERZAK PRZOD PRZEDNI (2684810141) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
B6 DIVISION
Jest Fajnie. i jest Q różnica tylko 20 KM wiec nie bardzo czuć. Może wpadnie program. ale to jeszcze chwila.
-
B6 DIVISION
Możesz zająć moje miejsce w Divisionie ja juz nie mam B6 ale mam B7 ::::
-
B7 Crew
Pany. Dobra cena za kompletny przedni zderzak S-line to jaka? ---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ---------- AUDI A4 S4 04 - Zderzak Przedni Przód GRIL SLINE (2734970488) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
B7 Crew
kto z was zrobi mi zdjęcie zderzaka przedniego z góry z otwartą maską? musze zweryfikować swojego Ulepa. chodzi mi o miejsce mocowania zderzaka z pasem przednim. ---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- PS. projekt Logo się robi
-
Spociki w Kielcach
Spoko Loko. Madiefakier. znajdz tam jakiś termin na wieczór zeby wypić tego Maximusa
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Spociki w Kielcach
ja raczej Nie. Grzanek nie twoja Stara Padlina??? :D Audi A4 ~150KM 1.9TDI Doinwestowana (nie RS4 S4) (2718192309) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Bez urazy. to Air Ride to paskudztwo. Takie ładne Auto zniszczyłeś
-
Spociki w Kielcach
graty. ZDROWKA ...
-
[B6 AWX] A4 B6 Avant 1.9 TDI Psssssssssst
To auto to dowód na to , że bez dokładek s-line też może być Kox.
-
Spociki w Kielcach
Miałem dzisiaj z Markiem XTR maraton no i zrobiłem Hopla na Zjeździe. poobijane kolanko.
-
Spociki w Kielcach
Sorki chłopaki ja nie dojadę, Gleba na rowerze mnie uziemiła da dłużej... Ku...wa
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
no wlasnie. nie mam tera numerku. Dzieki Gregory. Zdejmę jutro koło to pyknę numeras. PS zassałem sobie ETKĘ dzisiaj.
-
Spociki w Kielcach
plac wolnosci po 20.
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
Kto by mi sprawdził w Etce czy 8P0601165G to numer dekielków do moich Alufelg 18">
-
Spociki w Kielcach
W piatek to az sie prosi zeby bez auta
-
Spociki w Kielcach
5 min. wpadaj ..
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
tego Bita zamontuj do mnie a weź se moje 2.0 TSFi. mysle ze sumarycznie itak bedziesz do przodu
-
Spociki w Kielcach
to dzwoncieedo nie 507920922 ja by co. ---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:58 ---------- 3 auta to już tłok.
-
Spociki w Kielcach
No wiadomo. ale jak bedziemy we dwóch to ja sie zastanawiam nad sensem.
-
Spociki w Kielcach
ale jest ruch w temacie. to mnie cieszy. Na najbliższym spocie Marcin Stawia Pizze wiec... Frekfencja murowana. ---------- Post dopisany 28-09-2012 at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2012 at 23:27 ---------- Ja Cie, ale odzew.
-
moja AUDI A4 B7 1.9 TDI z 2007 :D
Bębniarza macie dobrego