Treść opublikowana przez Stolkien
-
Spociki w Kielcach
z moją padaczką to jeszcze ze 2tyg. zejdzie.
-
Spociki w Kielcach
Co słychać Pany?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
wy to chociaż macie spota cylkicznego....
-
8E0920900P licznik
Panowie. Licznik B7 RB8 8E0920900P TO jest kolor czy mono?
-
B6 DIVISION
Panowie. Licznik B7 RB8 8E0920900P TO jest kolor czy mono?
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
jeszcze nie ma się czym chwalic musicie poczekac z tydzien aż kupie zderzak i maske. PS. zderzak S-Line B7 potrzebny... i slastik pasa przedniego... 2.0 TFSI ---------- Post dopisany 03-06-2012 at 12:21 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2012 at 17:18 ---------- <br /><br /> małe Spy-photo. jeszcze trochę brakuje... ALE forma już jest.
-
[B7 BRB] In progress a4 czarny sedan + BIXY + GWINT + ALU 19''
Hej powiedz mi stary gdzie kupiles dokladke cupry i za ile ... może masz jakieś numerki tej dokładki to w ASO zapytam... Pozdrowienia. jestem swiezo po kupnie B7 2.0TFSI Q ale nie mam jeszcze zderzaka i maski
-
B6 DIVISION
Panowie. czy taki Grill bedzie pasował do takiego zderzaka? czy jest miedzy tymi grilami jakaś zasadnicza różnica?
-
B6 DIVISION
obie troche lipa ale ta pierwsza czyta Mp3 i działa z kierownicą Mutli B7 ale jest czerwona niestety..
-
Spociki w Kielcach
mam taki mały Autobusik Allehambra 1.9TDI ołłłłjjjeeeaaa ---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ---------- mam taki mały Autobusik Allehambra 1.9TDI ołłłłjjjeeeaaa
-
Spociki w Kielcach
Panowie sprzedam 2 dekle do avusow... są chetni? HAHA PS. B6 1.8T blue AVJ sprzedany.....
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Perełka 1.8T sprzedana......
-
Spociki w Kielcach
maila dej,,, ---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ---------- majówkę proponuje Tadka na działce ---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ---------- majówkę proponuje Tadka na działce
-
[B6 AVJ]Moja audi
Łądna ale LPG to niechlujnie zamontowane... Można by to troszke poprawić ---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ---------- Łądna ale LPG to niechlujnie zamontowane... Można by to troszke poprawić
-
Spociki w Kielcach
Jeszcze nieee brzydki narazie;) obity ryj. Ale 2.0T quattro s-line czarny. Sedan
-
Spociki w Kielcach
to ja juz moge na plaze wjezdzac OłłłłłłJJJEEEAAAA Maj sie kończy ---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ---------- to ja juz moge na plaze wjezdzac OłłłłłłJJJEEEAAAA Maj sie kończy
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Pacyfikacja Michniowa 12 lipca 1943 r. na ziemi kieleckiej wydarzyła się tragedia, która wstrząsnęła całą okupowaną Polską. We wsi Michniów nieopodal Suchedniowa niemieccy oprawcy zamordowali ponad 200 osób, większość z nich paląc żywcem. Miejscowość została zrównana z ziemią ku przestrodze kwaterującym w pobliskich lasach partyzantom, którzy wkrótce powzięli krwawy odwet. Oto nieco już zapomniana historia pacyfikacji Michniowa. Spóźniłeś się ragga.. paredziesiąt lat
-
Spociki w Kielcach
Prawie juz mieszkam.... Dzięki Chłopaki ...
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
Najnowszy i chyba najlepszy MOD 3.6kg
-
Spociki w Kielcach
urodziłem z żoną córe... 3,6kg. ołłł jjeeaa.
-
Spociki w Kielcach
ja też, i z głodu nie umarłem.... Opony zinowe troszkę rozgrzałem Teraz proszę o realny termin Tadkowego Spotowania. SPOT U TADKA, MAŁA ZAGADKA. tak mi się zrymowało.
-
A4 Avant S-line
Ładny Avancik...
-
Spociki w Kielcach
Kiełbase moj ojciec robił... powiem Ci że Szał jest....
-
Spociki w Kielcach
no to ja myśle ze wezmę Kiełbasy Troche.... Tadek wziąć CI?>
-
Spociki w Kielcach
Mi podobają sie tylko oponki Dobry model, A felasy Bez rewelacji.