Treść opublikowana przez Stolkien
-
Spociki w Kielcach
to myslalem bardziej o jakims odleglejszym terminie . za 2tyg. np.
-
Spociki w Kielcach
no we firmie bede wiec wpadaj.
-
Spociki w Kielcach
Może zrobimy powtórkę ze spotu tego na górnym poziomie Parkingu? Akcja rozsyłania zaproszeń wtedy dała dosyć dobry efekt. termin zaproponować proszę :
-
B6 DIVISION
http://autokult.pl/2011/09/18/chinskie-podrobki-audi-a4-infiniti-ex-i-volkswagena-tiguana
-
B6 DIVISION
jak chce kto Mapki to można walić do mnie. Moja CIotka wraca niebawem z Niemiec to może przywiezie kilka [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 20:59_________________________________________________http://allegro.pl/tunel-srodkowy-podlokietnik-audi-a4-b6-kombi-i1789000707.html TO chyba dobra cena Nie ?!
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Zawsze się do czegoś doczepicie sępy, przecież to są zdjęcia z postępu prac a nie z Efektu końcowego.... :facepalm: :facepalm: Dobrze wiecie, że Daniel nie zostawił by zderzaka odstającego o chociażby milimetr.
-
B6 DIVISION
Dam Ci mam dwa same wichajstry sie podmieni
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
ale czad
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Musi nosb wszystkie te PARCHY z placu wypchnąć żebyśmy się pomieścili
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
- [B6 AVJ] nowy foty i swap
No Czaki Twoje Autko z moim ECU nawet się jakoś toczyło dzisiaj do przodu. Można powiedzieć że przez chwilę miało 180 KM- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Miałem okazję oglądać dzisiaj z danielem Efekt pracy lakiernika i muszę to powiedzieć... KOLOR JEST PIĘKNY To nie jest biały. Na żywo i w słońcu dopiero widać cały efekt. A wykonanie roboty. Fabryka tak nie pomaluje auta. Gość pokazał Klasę. Czekam na efekt końcowy. Dobrze, że nie mam daleko do Daniela:)- Moja perełka :)
ale jesteście Chłopak chciał zabłysnąć pokazać wypasione Auto a tu taki JEB o ścianę. No i więcej nie napisze. Ale mimo wszystko auto fajne Gdy by nie te LEDY.- B6 DIVISION
a jednak zostawię servotronica. Tylko odbiorę auto od Grzanka.- Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
no prościej masz do sprzedania?- Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
No właśnie ja mam teraz w tym drugim aucie Magiel Servotronic bez zasilania Kiera kręci się jak w Jelczu, Masakra.- Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
A BArtek sprawdzałeś może jak będzie się zachowywał ten system bez przekaźnika z sygnałemprędkości? Tzn. poprostu na stałę po zapłonie 12V na zawór. Czy będzie zalekko pracowała kierownica ?- B6 DIVISION
sam Magiel i to jeszcze w aucie zamontowany ale to kwestia godzinki i już gotowy do wysyłki- Spociki w Kielcach
Nie ciesz sie tak Marcin bo wiesz, dla mnie to itak każdy zakręt w zimę zaczynam ręcznym- B6 DIVISION
Nie che ktoś z was Maglownicy z Servotronic? zamienie chętnie za zwykłą od B6 lub B7.- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
uaaa Panie jak dojdą detale i felasy to miód malilna...- Spociki w Kielcach
ja ostatnio cofając na krawężniku w 3 sek zdjąłem.- Spociki w Kielcach
Nie- Spociki w Kielcach
ja jestem za ale raczej nie :kox:dojade- [B6 AVJ] nowy foty i swap
Czaki oglądałe dzisiaj Twoje Wozidełko u Nosba. Piekne jest a silnik na podnośniku AVJ ładny Jest HEE bardzo łane Auto masz. - [B6 AVJ] nowy foty i swap