Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. to myslalem bardziej o jakims odleglejszym terminie . za 2tyg. np.
  2. no we firmie bede wiec wpadaj.
  3. Może zrobimy powtórkę ze spotu tego na górnym poziomie Parkingu? Akcja rozsyłania zaproszeń wtedy dała dosyć dobry efekt. termin zaproponować proszę :
  4. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://autokult.pl/2011/09/18/chinskie-podrobki-audi-a4-infiniti-ex-i-volkswagena-tiguana
  5. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak chce kto Mapki to można walić do mnie. Moja CIotka wraca niebawem z Niemiec to może przywiezie kilka [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2011, 20:59_________________________________________________http://allegro.pl/tunel-srodkowy-podlokietnik-audi-a4-b6-kombi-i1789000707.html TO chyba dobra cena Nie ?!
  6. Zawsze się do czegoś doczepicie sępy, przecież to są zdjęcia z postępu prac a nie z Efektu końcowego.... :facepalm: :facepalm: Dobrze wiecie, że Daniel nie zostawił by zderzaka odstającego o chociażby milimetr.
  7. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dam Ci mam dwa same wichajstry sie podmieni
  8. Musi nosb wszystkie te PARCHY z placu wypchnąć żebyśmy się pomieścili
  9. No Czaki Twoje Autko z moim ECU nawet się jakoś toczyło dzisiaj do przodu. Można powiedzieć że przez chwilę miało 180 KM
  10. Miałem okazję oglądać dzisiaj z danielem Efekt pracy lakiernika i muszę to powiedzieć... KOLOR JEST PIĘKNY To nie jest biały. Na żywo i w słońcu dopiero widać cały efekt. A wykonanie roboty. Fabryka tak nie pomaluje auta. Gość pokazał Klasę. Czekam na efekt końcowy. Dobrze, że nie mam daleko do Daniela:)
  11. ale jesteście Chłopak chciał zabłysnąć pokazać wypasione Auto a tu taki JEB o ścianę. No i więcej nie napisze. Ale mimo wszystko auto fajne Gdy by nie te LEDY.
  12. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a jednak zostawię servotronica. Tylko odbiorę auto od Grzanka.
  13. no prościej masz do sprzedania?
  14. No właśnie ja mam teraz w tym drugim aucie Magiel Servotronic bez zasilania Kiera kręci się jak w Jelczu, Masakra.
  15. A BArtek sprawdzałeś może jak będzie się zachowywał ten system bez przekaźnika z sygnałemprędkości? Tzn. poprostu na stałę po zapłonie 12V na zawór. Czy będzie zalekko pracowała kierownica ?
  16. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    sam Magiel i to jeszcze w aucie zamontowany ale to kwestia godzinki i już gotowy do wysyłki
  17. Nie ciesz sie tak Marcin bo wiesz, dla mnie to itak każdy zakręt w zimę zaczynam ręcznym
  18. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie che ktoś z was Maglownicy z Servotronic? zamienie chętnie za zwykłą od B6 lub B7.
  19. uaaa Panie jak dojdą detale i felasy to miód malilna...
  20. ja ostatnio cofając na krawężniku w 3 sek zdjąłem.
  21. Nie
  22. ja jestem za ale raczej nie :kox:dojade
  23. Czaki oglądałe dzisiaj Twoje Wozidełko u Nosba. Piekne jest a silnik na podnośniku AVJ ładny Jest HEE bardzo łane Auto masz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.