Treść opublikowana przez Stolkien
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
dawaj numer konta. Przeleje Ci coś A cooo
-
Spociki w Kielcach
Heniek oszust w suchedniuwie powienien mieć.
-
Spociki w Kielcach
no o wsam silnik. i do naszej budy go wsadzić. :evil:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
no jak to.... a Grzanek.... No co ty. numer na pw
-
Spociki w Kielcach
No bo c5 to już staroć.
-
Spociki w Kielcach
Ale wygląd RS4 ma fajniejszy.
-
Spociki w Kielcach
to jak mnie kiedyś na Gierkówce pogoniła RS 6 . ja goniłem zadowolony ze 150 a on mnie łyknął miał ze 200- 220 . tylko 2 dudy wielkości wiarda zobaczyłem
-
Spociki w Kielcach
wczoraj w jędrzejowie mijał mnie RS4 B7 taki podobny kolor do mojej Blue. :slina: [br]Dopisany: 25 Maj 2011, 09:56_________________________________________________i co to marcin "skilny" tak napisałeś wyżej
-
Spociki w Kielcach
no słuchaj. za miesiąc się będzie opłacało gdy by nie zamki w drzwiach [br]Dopisany: 25 Maj 2011, 09:34_________________________________________________Ło matko ESP nie po tej stronie [br]Dopisany: 25 Maj 2011, 09:35_________________________________________________kurde przeciez ja tez tak miaęłm przez Tydzień a się wyśmiewam
-
Spociki w Kielcach
no ten pierwszy może być. ten drugi to widać że nogami przekładany... zobacz jak schowek pasozyta zamontowany
-
Spociki w Kielcach
no gdyby nie Avant i nie ta cena :gwizdanie:
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Marcin zmieniłeś to radio?
-
[B5 AHU] Moja czarna 4-ka
Tomeczku Bryka ja się patrzy. Tylko szkoda że się jeździć nie da :0 Co to za jazda jak dopiero na trzecim biegu trakcja wraca. :evil:
-
Spociki w Kielcach
może być ja zawsze chętnie wiesz jak jest. i Grzanek też przyjedzie. w pekaes sie go wsadzi i przyjedzie,. opijemy mordy...
-
Spociki w Kielcach
No to wiecie. ja jestem za ale to Tadek musi zadecydować co do terminu i organizacji ja mu mogę pomóc w przygotowaniu.
-
Spociki w Kielcach
JA:)
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Fajny ten emot. zawsze pasuje
-
B6 DIVISION
mogę Ci prysnąć jak mi powiesz kto na forum mi do mojej niuni sprzeda przegub tanio!
-
B6 DIVISION
to jest zupełnie oddzielny system omija całkowicie radio więc zmienisz na inne nic się nie stanie małe Navi będzie działać normalnie.
-
B6 DIVISION
Zmień na RNS-E i bedzie git
-
Spociki w Kielcach
może będę.
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
hehe. Michniów Cie na Taczkach wywiezie.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No ja ;( a cos ty robil w Starachowicach byles na tych wyscigach ? nie nie bylem .minelismy sie na skrzyzowaniu z radomska kolo hotelu. szedlem zee sklepu do hotelu zblazowany jak detka po weselu... Chyba byl kontakt wzrokowy:) brzydkie beee na blotnikuuu maszzz
-
Spociki w Kielcach
marcin kaspersky moze byc lub NOD
-
Spociki w Kielcach
Grzanek Pierdolo w zyciu nie widzialem tak brudnego w srodku komputera o zniszczonym to juz nie wspomne...