Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. dawaj numer konta. Przeleje Ci coś A cooo
  2. Heniek oszust w suchedniuwie powienien mieć.
  3. no o wsam silnik. i do naszej budy go wsadzić. :evil:
  4. no jak to.... a Grzanek.... No co ty. numer na pw
  5. No bo c5 to już staroć.
  6. Ale wygląd RS4 ma fajniejszy.
  7. to jak mnie kiedyś na Gierkówce pogoniła RS 6 . ja goniłem zadowolony ze 150 a on mnie łyknął miał ze 200- 220 . tylko 2 dudy wielkości wiarda zobaczyłem
  8. wczoraj w jędrzejowie mijał mnie RS4 B7 taki podobny kolor do mojej Blue. :slina: [br]Dopisany: 25 Maj 2011, 09:56_________________________________________________i co to marcin "skilny" tak napisałeś wyżej
  9. no słuchaj. za miesiąc się będzie opłacało gdy by nie zamki w drzwiach [br]Dopisany: 25 Maj 2011, 09:34_________________________________________________Ło matko ESP nie po tej stronie [br]Dopisany: 25 Maj 2011, 09:35_________________________________________________kurde przeciez ja tez tak miaęłm przez Tydzień a się wyśmiewam
  10. no ten pierwszy może być. ten drugi to widać że nogami przekładany... zobacz jak schowek pasozyta zamontowany
  11. no gdyby nie Avant i nie ta cena :gwizdanie:
  12. Tomeczku Bryka ja się patrzy. Tylko szkoda że się jeździć nie da :0 Co to za jazda jak dopiero na trzecim biegu trakcja wraca. :evil:
  13. może być ja zawsze chętnie wiesz jak jest. i Grzanek też przyjedzie. w pekaes sie go wsadzi i przyjedzie,. opijemy mordy...
  14. No to wiecie. ja jestem za ale to Tadek musi zadecydować co do terminu i organizacji ja mu mogę pomóc w przygotowaniu.
  15. JA:)
  16. Fajny ten emot. zawsze pasuje
  17. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    mogę Ci prysnąć jak mi powiesz kto na forum mi do mojej niuni sprzeda przegub tanio!
  18. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to jest zupełnie oddzielny system omija całkowicie radio więc zmienisz na inne nic się nie stanie małe Navi będzie działać normalnie.
  19. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zmień na RNS-E i bedzie git
  20. może będę.
  21. hehe. Michniów Cie na Taczkach wywiezie.
  22. No ja ;( a cos ty robil w Starachowicach byles na tych wyscigach ? nie nie bylem .minelismy sie na skrzyzowaniu z radomska kolo hotelu. szedlem zee sklepu do hotelu zblazowany jak detka po weselu... Chyba byl kontakt wzrokowy:) brzydkie beee na blotnikuuu maszzz
  23. marcin kaspersky moze byc lub NOD
  24. Grzanek Pierdolo w zyciu nie widzialem tak brudnego w srodku komputera o zniszczonym to juz nie wspomne...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.