Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stolkien

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Stolkien

  1. ja najesień myślę, że też sprzedam b6 i B7 2.0T kupie. takie plany.
  2. Aco ty Młodziencze jeszcze nie spisz?
  3. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja to z miasta stołecznego jędrzejowa wlasnie przyszedlem i sprawdzam co nowego. A tak nawiasem to na mieście nuda.... Mlody_d daj jaki kontakt skype albo gg 'deal' idzie...[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 01:17_________________________________________________Pamietasz Artur kiedys zmieniare chciales kupic odemnie. Wiesz jak dobrze ze Ci nie sprzedalem... teraz siedzi na swoim miejscu i piknie gra...
  4. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :kox:a co Ty strefa czasowa inna to spac ni mozesz?
  5. ja tez bym ie pisal na to np.
  6. Jako pierwszy napiszę z przyjemnością. Prze Fura.
  7. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    też nie popieram takiego moda. Ale wiesz.. kto co woli,
  8. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ZDRAJCA ;(
  9. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie... Prosimy was. Załatwiajcie takie sprawy na PW albo jeszcze inaczej, np. za Stodołą Nie przypadliście sobie do gustu No Bywa... Ale nie zmuszajcie nas do wybierania i stawania po którejś stronie. Sprawa błacha a tyle złości .. Dejta spokój. ochłońcie
  10. Virus. Bardzo dobrze to wygląda wymyjesz i odśnieżysz auto założysz letnie felasy i Będzie GIt. też robię przymiarki do zakupu folii. Z doświadczenia wiem że nie ma co oszczędzać na jakości folii. Kupiłem kiedyś do poprzedniego auta Folię za 6.99 za rolkę i uklołem jak szewc,
  11. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobrze tam sięmusiało Porobić :gwizdanie:
  12. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nosb Wyjmaki leżą u mnie w łącznej podjedź i se weź, ojcu powiem to Ci da.
  13. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  14. Nie łam się przecież to nie duże koszta... Na Biednego nie trafiło :kox:
  15. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie ma bata, nie wychodziły takie wersje. wyobraź sobie że rozładował się akumulator...
  16. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    http://otomoto.pl/audi-a4-1-8turbo-anglik-C17292307.html Jak by ktoś miał plac i czas "NOSB" To można na tym dobrze zarobic. Oczywiście na częśći.
  17. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No Panowie Pochwalę się. Dzisiaj sklonowaliśmy z Grzankiem sofcik Sportec od Marcina z Avanta. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=155086.0 Operacja powiodla się Świetnie. W przyszłym Tygodniu Hamownia i wykresy. Szacujemy ok. 180KM zobaczymy co Rolki wyplują. Przejechałem dopiero 20 km od Grzanka i nie miałem za bardzo gdzie przycisnąć ale mogę powiedzieć, że teraz jest Git. Bardzo ładnie wstaje Turbo i pompuje w granicach 0.95 Bara. Generalnie Micha mi się ucieszyła dzisiaj
  18. Lubicie Adrenalinkę Zapraszam kiedyś ze mną do Masłowa na Klonówkę.
  19. chyba żaden sądzę że to idzie dwoma pomarańczowymi. czyli normalna komunikacja can między modulami. ale pewien nie jestem.
  20. znalazlem tera obie i te i te Marcin zrobi sie.
  21. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ładne robisz. Ale Logo Divisionu to beznadziejnie Ci idzie
  22. Marcin zrobimy ci w czwartek.
  23. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak było z prostego powodu. obwód koła się zmniejszał i ESP liczyło mniej obrotów z prawego koła a więcej z lewej. Mam te Run Flaty więc mogłem dalej jechać .
  24. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ale je ktoś ustrzelił
  25. Stolkien odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Fly. u mnie świecące esp to było brak powietrza w przednim kole

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.