Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ZuKeRs

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ZuKeRs

  1. jak bedziesz bardzo chcial to pozycze ci ksiazke - ja nazywam ja biblia dzieki niej jest latwiej ale silna wola musi byc tez oczywiscie
  2. ZuKeRs odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    no właśnie
  3. dobre dawaj na silke poruszaj sie aby spadki ci sie nie narobily zalatwil ci nasz kolega witaminki?
  4. ZuKeRs odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    nom tez mam wku....a na to a nie chce grac w hu...ka bo niedawno bylem na lekarskim jak maksim sie rodzil
  5. nie podskakuj co u ciebie, stary w domu? ---------- Post added at 21:09 ---------- Previous post was at 21:04 ---------- wroce do PL to rozpisze dokladnie swoja wlepe kiedys sprawdzalem pare symboli - sline, bose, automat itp bajery pamietam ze mialem na wlepie
  6. ZuKeRs odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    tomek na czas rozgrywanych meczow bedziesz musial wziac wolne z tyrki - autem nie wyjedziesz ze srodmiescia ps:kto jako czwarty idzie na mecz z wami?
  7. auto bez programu jezdzilo tak se - w porownaniu do poprzednika 2.0 BLB to calkiem fajnie jak tylko soft wrzucilem - pomimo ze lajtowy - odczulem i to znacznie polecam i tobie marcin
  8. nawet bym się nie zastanawiał Robert tak sie zastanawiam czy pakiet exclusive był jakoś oznaczony na wlepie ORI wypasu - wiesz coś na ten temat? bo dla przykładu Recarosy sa z katalogu exclusive, te felgi BBS co mam również
  9. ZNACZKI AUDI EXCLUSIVE - dzięki Młodemu zostały zlokalizowane numerki tych nowszych co sa na czerwonych recarosach 4H0853713B3Q7 - 47pln x2 sztuki lewe 4H0853714B3Q7 - 47pln x2 sztuki prawe N0120534 - spinki do znaczków - 0.47pln x12 sztuk ---------- Post added at 15:35 ---------- Previous post was at 15:27 ---------- dziękuje za miłe słowa
  10. to opona 225 na 8 calowej feldze bedzie ideal na tyle ze kazdy kraweznik twoj i felgi tez 0.5 cala to 12mm do tego 2 mm z et 48 daje 14 czyli na kazda strone kola po 7mm szersze - a to za duzo Alona nie ryzykuj, 7,5 cala felga to max u ciebie i et od 45 do 50 i bedzie ok
  11. skoro intercars nie ma i to sprawdzona informacja to tylko ASO
  12. nom tez mi sie wydaje ze powinna miec 7 max 7,5 cala 8 cali to ja mam przy 18 i do tego opona w ori powinna byc 235/40/18 aby felga nie wystawala rantem i nie kraweznikowala cos mi sie wydaje ze ty powinnas miec opone 215 szerokosc i felge 7 cali - a et 45 / 48 / 50 to juz znikome roznice.
  13. nie ma to jak dobra szydera
  14. a jaki rozmiar opony powinnas miec do leona
  15. tak dokładnie te na ebayu na szczęście ktoś przelicytował mnie i obecnie cena to 92 eurosy za dwa znaki
  16. Alona 48/50 et to 2mm zwroc uwage tez jakiej szerokosci sa te felgi 7 / 7,5 / czy 8 cali tutaj roznica jest wieksza
  17. pozycja 42 tylko na druga strone bo to jest prawa ja potrzebuje lewa thx artur
  18. napisałeś w temacie i w 1 wątku w liczbie mnogiej a środkowy jest jeden
  19. Mam fotel z ori instalacją, modułem i silniczkami pod memory. Tapicerka strony kierowcy zrobiona - tzn. wyposażona w ori wiązke, sterownik full i memory - składanie lusterek już działa . Jeśli dobrze rozumiem pozostała tylko czerwona kostka w podłodze do obłożenia - mam ja wyposażoną w piny 2,3,4,5 000 979 132 - czy tych pinów potrzebuje do tej kostki - rozumiem ze 5 sztuk tzn. 3 kabelki z ASO Możesz zerknąć poniżej i poprawić jak coś źle zrozumiałem Pin 6: CAN High z kostki czerwonej podłogowej do kabelka od PDC pomaranczowo/zielony Pin 7: CAN Low z kostki czerwonej podłogowej do kebelka od PDC pomaranczowo/brązowy Pin 9: Linia diagnostyczna sterownika memo - ty podpiąłeś sie w kabel diagnostyczny 15pin - ale napisałeś że można wykorzystać wiązke PDC - jaki kolor kabelka????? Pin 10: Połączenie sterownika memo ze sterownikiem drzwi kierowcy - tutaj nie moge skumac ze schematu ktory pin w jakiej kostce.
  20. all black mystic potrzebuje nerke dla kolegi - już szukam dla ciebie czerwono-czarnych
  21. tylko jakie ET przy 18" Bieńku
  22. nie powiem ci dokładnie rozmiarem podobne do siemianowych
  23. RSowe hamulce - ostatnio widziałem setup z hamulcami od touarega 5.0 w A4/B7- nie wiem jak to tam hamuje ale rozmiar jest koza
  24. dla potomnych dzięki koledze młodemu nr. kat. to - 4H0853713B3Q7 - są to nowsze znaczki - kształt łódeczkowaty występują też w kształcie prostokąta jednak w RS4 2008 widziałem właśnie takie więc gites można zamawiać aha, błędnie zatytuowałem opis wątku gdyż te znaczki jak już występują to na 4 tapicerkach a nie tylko z przodu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.