Treść opublikowana przez ZuKeRs
-
[INNE] Koniec w LIBII, czy teraz czas na IRAN!!!!
http://www.polskatimes.pl/fakty/swiat/175760,plan-izraelskiego-ataku-na-iran-juz-jest-gotowy-trwa,id,t.html http://www.prisonplanet.pl/polityka/usa_rozpoczyna_potezne,p1758998382 http://www.prisonplanet.pl/polityka/usa_daje_izraelowi_zielone,p1729559306 Wczesniej USA w Iraku, póżniej UE w Libii, teraz Żydzi w Iranie...Destabilizacja Pólnocnej Afryki jest jak z zabawa granatem w składzie paliwa
-
Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
Jeśli można zapytać Bartek jak z finansowej strony wygląda sytuacja? Jakieś ciegiełki będą organizowane?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to chyba będe musiał zamówić chopper'a i przylecieć bo u mnie sucho wracam dopiero za dwa tyg ;( więc aby pogoda dopisała
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
imprezka mnie ominęła ;( Tomeks słyszałem że za 3 tygodnie masz imieniny
-
Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
Wszystko fajnie tylko ja nie mam problemu z odpaleniem pieca tak jak w wątku który mi podałeś. U mnie piec odpala, spaliny lecą cieple a później nawet bardzo ciepłe, jednak nie czuć w kabinie ani na silniku po 10 - 15 min jego pracy żadnej zmiany temperatury. A wiesz coś Grzesiek na temat zaworu blokowania płynu chłodzącego - gdzie go znajde, jak to wygląda - takie info wyczytałem w twoim wątku, występuje właśnie w silnikach 3.0. Tak mi się coś wydaje że brak jest przepływu wody przez piec i dlatego pytałem się wcześniej jak sprawdzić testem pompkę obiegu wodnego . Co prawda ciekawe informacje w wątku który wkleiłeś, sprawdze dla pewności czy u mnie wszystko jest prawidłowo zaprogramowane.
-
Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
Dzięki sprawdzę na bank. Widzę że kolejny raz czeka mnie ściąganie mordy Aby zaoszczędzić ponownych demontaży, może przy okazji sprawdziłbym jeszcze pompkę i termik - jak to zrobić?
-
Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
Jakis czas temu sporo czasu poswiecilem aby aktywowac swoje webasto, wymienilem swieczke na nowa i usunalem usterki komunikacji ze sterownika webasto. Mam dwa problemy ktore w dalszym ciagu drecza mnie po nocach pilot ktory nie chce sie zapisac w pamieci no i blad: 01410 urządzenie grzewcze przegrzane Moze pare info jak to wyglada w realu. Otoz webasto odpalam z zegarow, na poczatku slysze jakby pracowala pompa obiegowa a po chwili zaczynaja leciec lekko spaliny, nic nie kopci. Po okolo 10-15 min webasto wylacza sie alarmem 01410.Oczywiscie nie wlacze go ponownie do poki vagiem nie sciagne bledu z pamieci. Moje webasto jest stojace, 3.0 tdi i dostep do niego jest jedynie po wywaleniu zderzaka, poluzowaniu calego wzmocnienia i wydlubaniu intercoolera prawego Prosze was od czego zaczac szukac przyczyn tej usterki, gdyz dla przykladu w innym watku wrclaguny znalazlem informacje o mozliwosci zmiany nastaw zawóru blokowania płynu chłodzącego w silnikach 6cio cylindrowych. Moze wlasnie tutaj jest jakis problem gdyz pompe obiegowa slychac jak sie zalacza - co prawda jest niewiem czy cos pompuje . Ewentualnie jak zmienic te nastawy zaworu vagiem?[br]Dopisany: 26 Październik 2011, 03:33_________________________________________________Aha moze jeszcze jedno info. Wykonywalem sprawdzanie działania elementów wykonawczych 03 i wszystko czyste, bez usterek. No i kolejna moze wazna rzecz, sterownik webasta na piecu mial wpiete odwrotnie kostki, moze to w jakis sposob uszkodzilo termik, pompe obiegowa - bo tak naprawde to niewiem czy pompa dziala, to co slychac to moze byc tez dmuchawa pieca.
-
[ALL B6] Gaśnica , gdzie powinna być?
Na szybko dr.google znalazl taka fotke wyglada extra tylko ta cena zabija
-
[ALL B6] Gaśnica , gdzie powinna być?
Taki komplet to koszt 2 tys Gdzie dokladnie sie go montuje, pod schowkiem, pod fotelem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego szczylu
-
[B7 BKN] Świece żarowe BERU oryginalne a podróbki.
Witam Może od początku. Mój BKN trochę długo wymaga kręcenia, tzn jakieś 2-3 sekundy jak jest zimny, natomiast jak ciepły idzie prawie od kopa. Akumulator mam roczny i niedawno doładowywałem aby sprawdzić czy będzie różnica, ale niestety nawet gdy po 18h ładowania miał 12,5 v to i tak kręcić trzeba było tak samo. Nie pozostaje mi nic innego jak wymienić kpl świeczek i tutaj prosiłbym was o pomoc jak rozpoznać podróbki. Wrzuce może aukcje dla przykładu. http://allegro.pl/swiece-zarowe-audi-skoda-vw-3-0-tdi-beru-2-7-tdi-i1847923864.html http://allegro.pl/swiece-zarowe-beru-vw-audi-2-7-3-0-2-0-tdi-nowe-i1846691718.html Czy ktoś z was przerabiał ten temat i podpowie czy świeczki z powyższych aukcji są ori Beru czy podróbka. thx
-
[ALL] Śruby zabezpieczające problem
Miałem kiedyś taki problem i pojechałem na wulkanizacje, tam spróbowali najpierw małym młotem pneumatycznym ale kupa. Więc wzieli taki 3 razy wiekszy może do ciężarówek używają, przycisneli aby w miarę był docisk poprawny - na tym co zostało z mięsa śruby i nakładki - no i sukces przy pierwszej próbie. Póki masz jeszcze jako taki uchwyt zabezpieczenia śruby i nakładki warto tak spróbować, koszt żaden, jedynie dobra wulkanizacja co ma duży młot.
-
[B7 BLB] [B7 BLB] Wypasiony S-LINE
Super wypasik Poczytaj na temat silnika BLB - nie jest taki zły bo nie masz DPF jednak napęd pompy oleju jest wadliwie skonstruowany i trzeba mieć to na uwadze. Do czasu usunięcia tej wady ja z wirusem bym się wstrzymał.
-
Panowie POMOCY - głosowanie - dziękuje za głosy niestety się nie udało !!
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
uwazam ze powinnas naprawic autko, szklanki, panewki i chlodnica to nie za wielkie koszta a kupisz kolejne i nie masz pewnosci ze bedziesz robic to samo, ewentualnie zastanow sie nad jakims tanim lakiernikiem i naprawic te rdze bo kazdy kupujacy zdeka sie moze przestraszyc - blacha ocynk a tu - o co kaman to moja opinia- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zoltar lepsza propozycje ci skladal- Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
Dziekuje wrc za podpowiedzi dotyczace programowania pilota Niestety ale pomimo wszelkich kombinacji w.g twoich wskazowek nie udalo sie zapisac wartosci 1 w kanale 4 Mam zagadke , moze baterie sa slabe, mogly lezakowac pare lat w opakowaniu - byly zalakowane wraz z pilotem jak nowki, tak dostalem jak kupilem autko No nic poszukam bateryjek albo uderze do znajomka z aso Jeszcze raz dziekuje [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 22:06_________________________________________________Czy ktoś sprawdzał takie bateryjki do pilota webasto http://north.pl/karta/lr61-4761-bateria-alkaliczna-mini-aaaa-2szt-varta-maxite,9319441.html Ktoś gdzieś kiedyś pisał że pasują tylko Varty, bo innyc producentów są dłuższe i ciężko wyrezać ich montaż.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ladnie tak szydzic z kolegi- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
spoko beka byla po calosci :polew: teraz wy spokojnie pojdziecie spac a ja musze przewijac co 3h ;(- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
w sklepie osiedlowym nie maja za dobrych kielbach a o bulkach o tej porze to moge pomarzyc przywioze browce a jak cos bedzie brakowac to na miejscu mozna skoczyc- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nie macie lodowki w swoich a4 cos wymysle Bieniu tyle browaru a ciebie niema - nie potnij sie tylko pozdro- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
thx browarki przyjada ok. 1830- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
nom caly i zdrowy, tylko ten jego placz do zobaczonka jutro- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
robcie grilla jutro, przywioze browary dla kazdego - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia