Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A no może, tylko że dla A3 to stówa od elementu. Chyba, że to będą panie, to jakoś się dogadamy... Dżołk - oczywiście wezmę miernik. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przegiełeś, nie wezne linki. :bicz3:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie wiem czy nie spetsnaz nas już pozdrawiał z Zakopca... A poza tym pasuje do siwego...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raggaman sam Ci podeśle - przecież on tu jest 24/24
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czyli już wiadomo czym przyjedzie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Informacja dla kobiet z A3 ! Drogie koleżanki. Uznaliśmy, że żeby Wam zaimponować to trzeba na dzisiejszego spota przyjechać w dresach. Niestety nikt już nie jest w stanie dziś kupić ładnego dresu, ale za to mamy takiego jednego usera, który ma całą gamę dresów i na tę okazję uprał sobie jeden z nich... Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać... PS. Podobno ma też kręcić śmigłem...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nic się nie martw. Ja mam WRAcojcie i jeszcze od nikogo liścia nie wyrwałem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Takie to może być. Żeby się tylko nie okazało, że to chłopaki od dziewczyn pobrali auta...
-
Armin van Buuren - Imagine - nowy album, do autka super - polecam
To dobre jest. Wymieńcie jeszcze jakieś tytuły tego typu muzyki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany, ale siara - mój paździoch popuszcza olej, chyba ze skrzyni biegów. Nie dość, że przyjadę z oberwanym zderzakiem to jeszcze zostawię plamę oleju. PS. Sprzedam auto - funkiel nówka, nie śmigany.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hmm W sumie to nie jest złe.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Koledzy moskal i kokos, jutro będę na spocie, więc od moskala poproszę smycz, którą zamawiałem, a od kokosa naklejki pod magnes. :> A oprócz tego: Czy ma ktoś dwie czarne, płaskie naklejki klubowe na zbyciu? Chętnie odkupię. W tym sajgonie żeby być zauważonym to już trzeba zmieniać kolor czcionki...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i dobra, myślę, że i ja wyjątkowo jakoś tak wcześniej się pojawię. Będzie Pan zadowolony... i małżonka będzie zadowolona.. :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rajmund, to brać te linkie? A tak serio to nic się nie martw, bedziem tam stać do oporu - aż odpalisz auto.. :th:
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Bywa ciężko, ale sie trzymamy sie.
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
Popieram. Wtedy jest najlepsza zabawa.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany, nie rozgadujcie się za bardzo, bo dziewczyny z A3 kontrolują nasz wątek. Chyba nie chcecie, żeby się przestraszyły.
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja mówię o obwodnicy na Kraków.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:doh1:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:doh1: Różowe oznacza 0,5 %o, a białe 0,2 %o, ale jaki to kolor wyszedł to chyba tylko kobieta może stwierdzić.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Myślicie, że mogę jechać, czy lepiej iść już spać? Ja nie wiem jaki to kolor. Podobno faceci to daltoniści, więc proszę kobiety o pomoc.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No właśnie. To jest szansa dla Ragusia, bo biedaczek ma ostatnio Blue Balls.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zajechać może i zajedzie, ale podobno nie wyjedzie tak szybko, dlatego ja na wszelki wypadek wezmę linkę.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj widzisz Krzyniu, chciałem dobrze, ale Raguś poczuł się szefem i zaczął mylić kto jest kim... Raguś, myślę, że cel osiągnięty - kobiety z A3 zwrócą szczególną uwagę jak na parking zajedzie niebieski avant.
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
Solarek, autor wątku wyraźnie napisał, że chce, żeby były widoczne oznaczenia auta - w tym kontekście to pisałem...