Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. A no może, tylko że dla A3 to stówa od elementu. Chyba, że to będą panie, to jakoś się dogadamy... Dżołk - oczywiście wezmę miernik. :th:
  2. Przegiełeś, nie wezne linki. :bicz3:
  3. Nie wiem czy nie spetsnaz nas już pozdrawiał z Zakopca... A poza tym pasuje do siwego...
  4. raggaman sam Ci podeśle - przecież on tu jest 24/24
  5. Czyli już wiadomo czym przyjedzie...
  6. Informacja dla kobiet z A3 ! Drogie koleżanki. Uznaliśmy, że żeby Wam zaimponować to trzeba na dzisiejszego spota przyjechać w dresach. Niestety nikt już nie jest w stanie dziś kupić ładnego dresu, ale za to mamy takiego jednego usera, który ma całą gamę dresów i na tę okazję uprał sobie jeden z nich... Przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać... PS. Podobno ma też kręcić śmigłem...
  7. Nic się nie martw. Ja mam WRAcojcie i jeszcze od nikogo liścia nie wyrwałem.
  8. Takie to może być. Żeby się tylko nie okazało, że to chłopaki od dziewczyn pobrali auta...
  9. To dobre jest. Wymieńcie jeszcze jakieś tytuły tego typu muzyki.
  10. Pany, ale siara - mój paździoch popuszcza olej, chyba ze skrzyni biegów. Nie dość, że przyjadę z oberwanym zderzakiem to jeszcze zostawię plamę oleju. PS. Sprzedam auto - funkiel nówka, nie śmigany.
  11. Hmm W sumie to nie jest złe.
  12. Koledzy moskal i kokos, jutro będę na spocie, więc od moskala poproszę smycz, którą zamawiałem, a od kokosa naklejki pod magnes. :> A oprócz tego: Czy ma ktoś dwie czarne, płaskie naklejki klubowe na zbyciu? Chętnie odkupię. W tym sajgonie żeby być zauważonym to już trzeba zmieniać kolor czcionki...
  13. No i dobra, myślę, że i ja wyjątkowo jakoś tak wcześniej się pojawię. Będzie Pan zadowolony... i małżonka będzie zadowolona.. :th:
  14. Rajmund, to brać te linkie? A tak serio to nic się nie martw, bedziem tam stać do oporu - aż odpalisz auto.. :th:
  15. Bywa ciężko, ale sie trzymamy sie.
  16. Popieram. Wtedy jest najlepsza zabawa.
  17. Pany, nie rozgadujcie się za bardzo, bo dziewczyny z A3 kontrolują nasz wątek. Chyba nie chcecie, żeby się przestraszyły.
  18. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja mówię o obwodnicy na Kraków.
  19. :doh1: Różowe oznacza 0,5 %o, a białe 0,2 %o, ale jaki to kolor wyszedł to chyba tylko kobieta może stwierdzić.
  20. Myślicie, że mogę jechać, czy lepiej iść już spać? Ja nie wiem jaki to kolor. Podobno faceci to daltoniści, więc proszę kobiety o pomoc.
  21. No właśnie. To jest szansa dla Ragusia, bo biedaczek ma ostatnio Blue Balls.
  22. Zajechać może i zajedzie, ale podobno nie wyjedzie tak szybko, dlatego ja na wszelki wypadek wezmę linkę.
  23. Oj widzisz Krzyniu, chciałem dobrze, ale Raguś poczuł się szefem i zaczął mylić kto jest kim... Raguś, myślę, że cel osiągnięty - kobiety z A3 zwrócą szczególną uwagę jak na parking zajedzie niebieski avant.
  24. Solarek, autor wątku wyraźnie napisał, że chce, żeby były widoczne oznaczenia auta - w tym kontekście to pisałem...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.