Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomaszu

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomaszu

  1. Co wy tam wiecie o zabijaniu..? Oba dwa dostanieta wpierdól we wtorek!
  2. Tylko czasami powiedz tej "pracy" NIE i wpadnij na spota :th: No to przyjadę we wtorek - będę chciał też z Tobą pogadać, więc masz być!
  3. Zostałes dozorcą parkingowym ? Trzymajmy się tej wersji.
  4. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Brynia, ok, przyjadę. Mokoma też ściągnę. Pepin jak dojedzie to tyż bedzie piknie. No to do 18:00... 27.06.2008 (dziś się znaczy), parking Elea przy ul. Grzecznarowskiego, godz. 18:00 - krótki spot. Zapraszam.
  5. Taa, właśnie. Mnie się lepiej pracuje w nocy niż później robić zrywke z samego rana. Poza tym ostatnio mam od kogo późno wracać...
  6. tomaszu odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Srebrna B5 z progami w kolorze nadwozia to będzie mokom - dziś razem balowaliśmy. Łomatko, rano trzeba wstać na egzamin. Dobranoc. Pozdrawiam. [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2008, 02:26 _________________________________________________Proponuję spontanicznego spota jutro (a raczej już dziś, tj. piątek) o godz. 18:00. Przyjeżdza do nas kolega Pepin, więc dopasujmy się do niego.
  7. Pepin, bazgraj bazgraj, bo tu trwa niepisana walka o ilość postów w spotach regionalnych. A tak ryli to zarzucę temat reszcie i może uda się spotkać jutro (tzn. już dzisiaj). :th:
  8. tomaszu odpowiedział(a) na guzer temat w Lifestyle i Hydepark
    Łojezu, ale na to to można głupich blondyn nawyrywać. No i ten gril od B7...
  9. Bryniu kochana, no to dobre jest. W sumie to mi pasuje najbliższa sobota. Na tygodniu też mogę lekko przypiwkować. Mokom sie znajdzie, ostatnio z nim balowałem w... uwaga uwaga... Auli. Kowal też jest chętny na spoty. Kogoś tam się jeszcze dosztukuje. BTW sesję kończę w poniedziałek - ostatni egzamin. Oczywiście dzisiejsze egzaminy do przodu. [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2008, 17:52 _________________________________________________Osz w mordę. Pani Basia jest moim idolem. <object width="425" height="344"><param name="movie" value=" src=" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344"></embed></object>
  10. Hahaha Bryniu, już po wszystkim, egzamin zaliczony, hehe. :> Musze teraz czekać do 14:30 na kolejny egzamin, ale to już będzie czysta formalność.
  11. Myślę, że robisz niepotrzebne zamieszanie... "Panie Krzysztofie". Myślę też, że Pani A. się bardzo ucieszy jak jej powiem co Krzysztof wypisuje na forumie. BTW, lubi ktoś historię?? Rano trzeba iść za mnie na egzamin w Lublinie. Weźta coś wymyślta, bo mnie skręca.
  12. Wiesz jak Ty wpadasz na pięć sekund a potem na randki uciekasz, albo do radomia na spoty jeździsz to tak jest. No tak, ostatnio się opuściłem, ale obiecuję, że specjalnie dla Ciebie przyjadę na najbliższego spota. :>
  13. No i właśnie wyszło kto na spoty nie przyjeżdża...
  14. Sprawa dot. jazd u Wróbla coś ucichła, więc rozumita, pojechałem sam do niego. Wydałem troche kasy, ale warto było. Teraz wiem, że (jak to Norbi mówił) tylko wyprowadzałem swoje auto na spacer... Oto fotka - kiepska, ale widać co i jak: Szczerze polecam. Teraz już wiem jak robić łuk, parkowanie prostopadłe przodem i tyłem z prędkością 20km/h. Umówiłem się też z nim na następną lekcję - będziemy zawracać na 3 i ruszać na wzniesieniu. To dobre jest.
  15. No i co w końcu z tymi jazdami u Wróbla?? W przyszły wtorek będę na spocie to pogadamy...
  16. Hmmm, to po cholere co 10.000 km wymieniać masło?? Pier.ole, nie bede nic robił w samochodzie.
  17. Łojezu. Fantazja niektórych ludzi piszących komentarze pod zdjęciami mnie rozbraja: "Dianka:* bardzo agresywny fotex ale cudus:* buziaxy:*"
  18. Polecam "Czarodziej Faktur". Co prawda to nie jest darmowy program, ale warto. Grafikę możesz ustawić jaką tylko chcesz.
  19. Przeginacie Panowie.
  20. Planuję zakup busa z 2 rzędami siedzeń. Póki co zastanawiam się nad Transitem, T4 albo Vito. Czy od takich aut można normalnie odliczać VAT? Jak to z tym jest, bo już nie jestem w temacie. BTW który z tych trzech aut wg Was najlepiej nada się na wyjazdy montażowe, na raczej krótkich odcinkach i często z ciężkim ładunkiem? Poza tym też fajnie byłoby wyskoczyć takim autem na wakacje. Zapraszam do dyskusji. PS. Na auto przeznaczam max 30.000 zł
  21. Buahahahaha
  22. Nic nie będziemy zmieniać. Hmm, mnie też to razi. Takie niepolskie. BTW ogólnie mecz był dobry. Dumnie wracałem z podniesioną flagą.
  23. Mnie również było bardzo miło gościć na spociku. Chcesz o tym porozmawiać ? : odp winna być następująca "bardzo kur... jego mać chętnie" Nie!
  24. Mnie również było bardzo miło gościć na spociku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.