Treść opublikowana przez tomaszu
-
SPOTY RADOMSKIE
Ale kox. Aż zachciało mi się mieć własny domek, właśnie z takim garażem. Źródło: Cardok
-
SPOTY RADOMSKIE
W Radomiu pod wiaduktem łączącym Żeromskiego z Lubelską też jest dobry serwis. Ja tam zawsze u nich kupowałem i stroiłem radio.
-
SPOTY RADOMSKIE
Aha, no właśnie. To może w ramach spota spotkamy się i oddamy krew?
-
SPOTY RADOMSKIE
Hmm, ciekawe, czy jakbym oddał krew w Radomiu to czy przewieźliby ją do Wawy??
-
SPOTY RADOMSKIE
No to witam w klubie. Póki co może kupmy na spółkę.
-
SPOTY RADOMSKIE
Piękny wóz. A na allegro całkiem przystępne ceny za auta z lat '90. Ciekawe jak z awaryjnością i serwisem. Kupić go tylko na grzyby to za drogo, ale takim autem można by na co dzień jeździć. Np. ten: Mercedes G (2608808488) - motoAllegro Albo nawet taka zdzira - jeszcze tańsza: Mercedes G (2595588135) - motoAllegro Piękny kiosk na kółkach.
-
SPOTY RADOMSKIE
Jeździł ktoś kiedyś Gelendewagenem?
-
SPOTY RADOMSKIE
Hłe hłe, Kwinto, fajny klimacik macie w pracy.
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Przy sklepie z częściami do TIRów na Maratońskiej chłopaki zrobili sobie boisko na trawie i tam kopiemy. Czasem jest więcej śmiechu niż gry, ale biorąc pod uwagę mój skill level gry w piłkę to mi to odpowiada. Wcześniej porwałem się kilka razy na grę ze starymi wyjadaczami na orliku i mało zawału nie dostałem. Poza tym mam korki, a one jednak najlepiej się nadają na naturalną trawkę.- SPOTY RADOMSKIE
Dzisiaj idę na piłkę, jak co poniedziałek. Chociaż ostatnio miałem przerwę, no bo Olek się urodził.- SPOTY RADOMSKIE
Siema pany. Nażarłem się wieczorem piccy, opiłem koli i teraz nie mogę spać...- SPOTY RADOMSKIE
Podpatrzone na facebooku. :grin:- SPOTY RADOMSKIE
No to brawo! Może wiadomość o nowym stadionie dodała im skrzydeł.- SPOTY RADOMSKIE
Swoją drogą to ostatnio słyszałem coś, że Radomiak się zaczął starać. Ogólnie to nie śledzę poczynań Radomiaka, więc nie wiem czy to prawda?- SPOTY RADOMSKIE
True, true. Temat był poruszany kilka stron wcześniej. Projekt rzeczywiście super. ---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ---------- Odzim, nie siedź przy kompie tylko dawaj na działkę. My zaraz wyjeżdżamy...- SPOTY RADOMSKIE
Nie możesz, jeśli nie wkleisz linka.- SPOTY RADOMSKIE
Jak okazja to wklejaj tu.- SPOTY RADOMSKIE
W Radomiu taka pięknisia jeździ?- SPOTY RADOMSKIE
Dzięki Marcin, dla Ciebie też gratki za trzech mcm'ów.- SPOTY RADOMSKIE
Taa, ostatnio spotów nie było, to dlatego dzieci się rodzą...- SPOTY RADOMSKIE
Moje szczęście Źródło: Zdjęcia dzieci z 6 sierpnia - Witajcie wsrod nas - Co za dzień- SPOTY RADOMSKIE
12 kg Oglądając ten film nigdy nie zwracałem na to uwagi, bo nie byłem zorientowany ile ważą noworodki.- SPOTY RADOMSKIE
Dzięki dzięki. Póki co dziecko jest bezproblemowe - je, śpi, wali kupę, je, śpi, wali kupę...- SPOTY RADOMSKIE
Ciekawszego? Tomaszowi też się urodził syn, w sobotę o 21:30. Jutro żonka z dzieckiem przyjeżdża już do domu na spota! - SPOTY RADOMSKIE