Treść opublikowana przez K2
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
dekory mam takie: mówisz obszyć na czarno ale skora czy alcantara???? dalej kolega pisał o malowaniu ale czy malowanie wogole ma sens??? to miejsce jest o tyle niewygodne gdyż rzuca się tam rożne rzeczy i zaraz będzie porysowane i znów malunek i tak do osra.. śmierci
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
Witam chodzi o nie wiem jak to sie fachowo nazywa wiec dam foto Teraz wyjaśnię konsola środkowa będzie obszywana biała skora z czarna nicią srodek oczywiscie zostaje czarny tunel środkowy i podłokietnik tez w białej skórze mieszek biała skora i czarna nic gałka tak samo biała skora i czarna nic i teraz pytanie co zrobić z ta obudowa lewarka zmiany biegów 1. zostawić w czarnym plastiku 2. obszyc biala czy czarna skora 3. obszyc biala czy czarna alcantara Słucham was jak wy byście to zrobili obrazek poglądowy jak to wygląda w skórze z ta różnica ze u meni będzie biała [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 19:02_________________________________________________czytacie ale nikt się nie wypowie nie wstydzić się no
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja tam jej nie atakowałem możne 15 zaatakuje siara jak to nie ważne ważne co ma wspólnego B5 i B6 ??? tylko to ze SA z koncernu audi części mody i inne to inna Bajaka
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Po raz kolejny
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
obudowa hamulca ręcznego, plastikowa składająca się z 2 części: 1. za która ciągniemy 2. która zasłania resztę metalowej konstrukcji dźwigni hamulca ręcznego podejdzie z wersji przed liftem do wersji po lifcie ???? p.s nie wiem co innego można obszywać w dźwigni hamulca ręcznego. ... bo chyba tylko 2 elementy
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
a ręczny znaczy osalna ręcznego ta duza i rękojeść podejdzie z przed lift do polifta bo nie wiem czy gość ma obszywać czekam na odp
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
15.05.2011 może o 17 co ???
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
nie nie trochę chromu musi zostać na czarno poleci znaczek z tylu już zamówiłem znaczek DOPE
-
[ALL B5] Czarna na bialych felgach :)
Wiedziałem Wiecej Fot i opisik jakis
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
no nie ale co z tego silver V dziś po raz pierwszy poza swoim garazem ;(
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
za S4 dałem 105 PLN z przesyłka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ta bede sie uczyl carbon podejrzewam ze powie około 1200-1500 no chyba ze skora perforowana to odrazu 1600 to min ale dopytam dokładnie jak podjadę zobaczyć jak idą prace. wlasnei przed chwila autko odwiozlem. Widzailes autko przecież ale było prawie seria i nawet nie chciało ci się podejść zeby zobaczyć na na zywo V a nie na Foto
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
mojej A4 srebrnej Silver V (Srebrna V6) siara jak możesz to zdemontuj mi ten dekor z Boczka kierowcy i przywieś na spot następny
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
jeszcze dużo pracy ale ogólnie chce ogarnąć 1 środek a zewnątrz na końcu za jednym zamachem [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 14:31_________________________________________________długu oczekiwany Grill z S4 już siedzi w autku Więcej Fot w 1 poście
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
mody kosztują cóż zrobić doszedł mi w końcu grill z S4 Mike_G_A4 a ty mógłbyś się wypowiedzieć o mojej Silver V co
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja bym chciał mieć takie serducho pod maska oj działo by się
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ale mieć takie Serducho po maska :gwizdanie:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
zetnij jedno 0 z ceny to wezme
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
no to muszę kupić ramkę
-
[B5 AFN] Obniżenie Quattro - MTS, FK czy BETATEC?
i jak się na tym jeździ od 1-10 czuć jakaś zmiane ???
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
trochę to słowo nie na miejscu
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
jak będą środki to będzie i więcej : Obecnie w trakcie realizacji są projekty: ---lampki w drzwi ---obszycie autka ---wymiana tarcz i klocków przód ---zabudowa silnika czekam na cześć przykrywająca pompę ABS ---wymiana konsoli srodkowej, tunelu + podlokietnik ---grill z S4 czekam na dostawe z Angli
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
bedze wdzięczny za foto i opis montażu tego isostata co do mocowania konsoli wszystko p&p ???? dalej co z mieszkiem zmiany biegow podejdzie z przed lifta?
-
[B5 ABC] 2.6 12V na 2.6 30 V możliwe?
Witam zastanawiam się od dłuższego czasu czy dało by coś wrzucenie 30 zaworów do 2.6 które ma 12 V Przetoczmy dane : 2.8 30V ma 194 kuce 2.8 12V ma 174 kuce 2.4 30V ma 160 kucy 2.6 12V ma 150 kucy taka prosta dedukcja zawory dają mniej więcej 20 kucy i teraz nasuwają się pytania : 1 czy głowica od 2.8 lub 2.4 na 30 zaworów podejdzie do 2.6 z 12 zaworami jeśli nie podejdzie p&p to jakie przeróbki 2 jaki komp ori czy po modernizacja 2.6 pytam tylko z ciekawości żeby rozwiać dręczące mnie pytania proszę nie pisać o tym ze to nie opłacalne itp NIE interesują mnie takie wypowiedzi to tylko SPAM Zbedny
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Po Fotach wygląda na straszna gmatwaninę kabli przy zmianie zobaczymy jak będzie w realu