Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

K2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez K2

  1. dekory mam takie: mówisz obszyć na czarno ale skora czy alcantara???? dalej kolega pisał o malowaniu ale czy malowanie wogole ma sens??? to miejsce jest o tyle niewygodne gdyż rzuca się tam rożne rzeczy i zaraz będzie porysowane i znów malunek i tak do osra.. śmierci
  2. Witam chodzi o nie wiem jak to sie fachowo nazywa wiec dam foto Teraz wyjaśnię konsola środkowa będzie obszywana biała skora z czarna nicią srodek oczywiscie zostaje czarny tunel środkowy i podłokietnik tez w białej skórze mieszek biała skora i czarna nic gałka tak samo biała skora i czarna nic i teraz pytanie co zrobić z ta obudowa lewarka zmiany biegów 1. zostawić w czarnym plastiku 2. obszyc biala czy czarna skora 3. obszyc biala czy czarna alcantara Słucham was jak wy byście to zrobili obrazek poglądowy jak to wygląda w skórze z ta różnica ze u meni będzie biała [br]Dopisany: 05 Maj 2011, 19:02_________________________________________________czytacie ale nikt się nie wypowie nie wstydzić się no
  3. ja tam jej nie atakowałem możne 15 zaatakuje siara jak to nie ważne ważne co ma wspólnego B5 i B6 ??? tylko to ze SA z koncernu audi części mody i inne to inna Bajaka
  4. Po raz kolejny
  5. obudowa hamulca ręcznego, plastikowa składająca się z 2 części: 1. za która ciągniemy 2. która zasłania resztę metalowej konstrukcji dźwigni hamulca ręcznego podejdzie z wersji przed liftem do wersji po lifcie ???? p.s nie wiem co innego można obszywać w dźwigni hamulca ręcznego. ... bo chyba tylko 2 elementy
  6. a ręczny znaczy osalna ręcznego ta duza i rękojeść podejdzie z przed lift do polifta bo nie wiem czy gość ma obszywać czekam na odp
  7. 15.05.2011 może o 17 co ???
  8. nie nie trochę chromu musi zostać na czarno poleci znaczek z tylu już zamówiłem znaczek DOPE
  9. Wiedziałem Wiecej Fot i opisik jakis
  10. no nie ale co z tego silver V dziś po raz pierwszy poza swoim garazem ;(
  11. za S4 dałem 105 PLN z przesyłka
  12. ta bede sie uczyl carbon podejrzewam ze powie około 1200-1500 no chyba ze skora perforowana to odrazu 1600 to min ale dopytam dokładnie jak podjadę zobaczyć jak idą prace. wlasnei przed chwila autko odwiozlem. Widzailes autko przecież ale było prawie seria i nawet nie chciało ci się podejść zeby zobaczyć na na zywo V a nie na Foto
  13. mojej A4 srebrnej Silver V (Srebrna V6) siara jak możesz to zdemontuj mi ten dekor z Boczka kierowcy i przywieś na spot następny
  14. jeszcze dużo pracy ale ogólnie chce ogarnąć 1 środek a zewnątrz na końcu za jednym zamachem [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 14:31_________________________________________________długu oczekiwany Grill z S4 już siedzi w autku Więcej Fot w 1 poście
  15. mody kosztują cóż zrobić doszedł mi w końcu grill z S4 Mike_G_A4 a ty mógłbyś się wypowiedzieć o mojej Silver V co
  16. ja bym chciał mieć takie serducho pod maska oj działo by się
  17. ale mieć takie Serducho po maska :gwizdanie:
  18. zetnij jedno 0 z ceny to wezme
  19. no to muszę kupić ramkę
  20. i jak się na tym jeździ od 1-10 czuć jakaś zmiane ???
  21. trochę to słowo nie na miejscu
  22. jak będą środki to będzie i więcej : Obecnie w trakcie realizacji są projekty: ---lampki w drzwi ---obszycie autka ---wymiana tarcz i klocków przód ---zabudowa silnika czekam na cześć przykrywająca pompę ABS ---wymiana konsoli srodkowej, tunelu + podlokietnik ---grill z S4 czekam na dostawe z Angli
  23. bedze wdzięczny za foto i opis montażu tego isostata co do mocowania konsoli wszystko p&p ???? dalej co z mieszkiem zmiany biegow podejdzie z przed lifta?
  24. Witam zastanawiam się od dłuższego czasu czy dało by coś wrzucenie 30 zaworów do 2.6 które ma 12 V Przetoczmy dane : 2.8 30V ma 194 kuce 2.8 12V ma 174 kuce 2.4 30V ma 160 kucy 2.6 12V ma 150 kucy taka prosta dedukcja zawory dają mniej więcej 20 kucy i teraz nasuwają się pytania : 1 czy głowica od 2.8 lub 2.4 na 30 zaworów podejdzie do 2.6 z 12 zaworami jeśli nie podejdzie p&p to jakie przeróbki 2 jaki komp ori czy po modernizacja 2.6 pytam tylko z ciekawości żeby rozwiać dręczące mnie pytania proszę nie pisać o tym ze to nie opłacalne itp NIE interesują mnie takie wypowiedzi to tylko SPAM Zbedny
  25. Po Fotach wygląda na straszna gmatwaninę kabli przy zmianie zobaczymy jak będzie w realu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.