Treść opublikowana przez K2
-
[B5 AJM] Stuk przy odpalaniu
ale co maja łożyska do stukania gdy auto stoi NIE JEDZIE i jest odpalone
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Witam nowego kolegę z okolic GORLIC
-
[ALL B5] Swiatła Dayline problem w wyborze:/
Jako tako nie ma w polskim prawie napisane ze do Xeno muszą być spryskiwacze poszukaj gdzieś był o tym bardzo długi watek na forum
-
[ALL B5] Przedni zderzak coś innego niż maja wszyscy
za szybę odpada nie będę psuł środka kawałkiem blachy z boku w kratce odpada bo chce tam wsadzić przeciwmgłowe
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
no ale taka prawda i teraz taki typ rejestruje się i pisze ze on na swoim 1.9 TDI przejechał już 500 parę tysi ale o tym ze swap mail bo z tamten już nie opłacało się łatać to nie wspomni Kazdy ma swoje doświadczenia i swoja wiedzę podwórkowa bo taka z forum ze ten tyle ten tyle to ja nie biorę na poważne przykłady tylko z zycia wzięte
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
no dobra piszesz o 700 tyś przejechane a wiesz co w tym silniku było wymieniane ???? podaj historie zapewne pól silnika było przy takim przebiegu wymienione wiec jak wymienisz pól silnika w V to tez tyle pociągnie Takie pisanie ze ten czy ten przejechał tyle to wiesz podaj historie napraw od początku z tymi przebiegiem to możemy pogadać widziałem 1 ON który przejechał 450 od nowości gość wymienił pól silnika i w dodatku teraz na okolu 5 tysi km łyka 1 litr oleju właśnie silnik 1.9 TDI dodam tylko ze silnik poszedł na żyletki a swap na kolejny 1.9 (niestety nie znam oznaczę) obecnie ma 520 km na 2 silnikach żadna rewelka skad wiesz ze ta 700 nei ma tyle po 2 czy 3 swapach
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
a o do wypowiedzi ze TDI jest droższy to tylko ludzka mentalność : myślą ze ON to tańszy w eksploatacji po 1 myślą ze opląty nie wiadomo jakie po 2 myślą ze pali to nie wiadomo ile ale myślą ze będą tylko lać ON i tyle tego i tu w walanie się grubo mylą tylko teraz stwiedz ze TDI jest mniej awaryjny od V
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
możne ale nic nie obiecuje nie odemnie to zależny tylko od tapicera już i tak przeciągał termin dosyć sporo kto wie co mu jeszcze wypadnie oby nic tak wiec nie obiecuje bo już raz zostałem wyśmiany nie z mojej winy
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
właśnie tez jestem ciekaw jakie wady ma ABC i co często się w nim psuje
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
to tylko wymiana zdań
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
etap I obszywania wkoncu w sobotę do odbioru w tym czasie wymienię kratki na po lift i zmienie tarcze z przodu chyba Etap 2 zawieziony tez do obszywania Etap 3 po następnym Wypłat
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ta zapewne
-
[B5 AJM] Stuk przy odpalaniu
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=204407.msg2426386;boardseen#new a tutaj masz coś o poduchach
-
[ALL B7] Mio moov 500 vs Goclever 5066
dokładnie jak kolega napisał mały koszt operacji a naprawdę
-
[B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
Kowi a jest coś takiego tylko biały mat ???
-
[ALL B5] Obszywać czy nie obszywać ? Kolor , materiał?
no zawitałem dzisiaj do tapicera w sobotę powiedział ze już an bank skończy 1 etap będzie za mną 2 etap już zawieziony i będzie go robił w wolnym czasie 3 etap po następnej wypłacie nie ukrywam ze miałem Banana na Twarzy jak zobaczyłem biało czarne kubły z przodu
-
[ALL B8] Gałka pikowana S-tronic - jak Wam się podoba?
malina
-
[B5 AJM] Stuk przy odpalaniu
nie wiem jak jest w ośce ale u Q nie da się dokręcić łożyska tylko prasa hydrauliczna co do poduchy nie chce cie wprowadzać w błąd bo naprawdę nie wiem ale sprawdź ten wydech. ale logicznie myśląc to cały czas by stukało a nie od czasu do czasu i to na zakrętach to najbardziej pasuje do poluzowanego wydechu na zakrętach przy odchyleniu obija się o jakaś cześć podwozia ale tez dziwne ze na postoju tez się tłoczę nie mniej jednak sprawdź najpierw ten układ wydechowy
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
odpuścił wygrała V i zostaje w Grazu
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
mówisz o zwykłym ON no ok zgadza się to powodzenia się w toczeniu i słuchanie pięknego dźwięku jaki wydaje stary ON zgadza się przejedzie więcej ale byle JAK a V na pewno NIE byle jak można się tak spierać bez końca Ja wole dobry mocny silnik bez turbin tylko PB inni wola jeździć On bo jeżdżą oszczędnie ale za TO byle jak Każdy ma swoje zdanie i ma do tego prawo Stare silniki ON tak ale nowe przy takich przebiegach maja wtryski robione już nie jeden raz a koszt wymiany pompy i wtrysków jest nie porównywalny do starych ON
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
inna bajka jeśli chcesz jeździć na frytach. to najlepiej SWAP na silnik ze starego meska P.S tak naprawdę są mniej wytrzymalsze i droższe w eksploatacji ob PB jeździsz 3-4 lata zaoszczędzisz kilka tysięcy na ON ale zrób wtryski w ON a PB to koszt wychodzi na 0 nie wspomnę o regeneracji turbin itp Taka prawda
-
[ALL B5] Do czego ta wtyczka?
nie nie jest to montowane w każdej Audi A4 :gwizdanie:
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
racja ON ale kolega stwierdził ze PB zostaje i chwalimy za to jego decyzje jednego klekota na drodze mniej
-
[B5 ABC] Jaki silnik diesla wybrać?
skoro mówisz o Turbo mnie jakoś te turbiny nie przekonują nie ma to jak prosta V z 193 kucami
-
[ALL B5] Do czego ta wtyczka?
w takim razie czekam EDIT: a juz wiem STEROWNIK PODGRZEWANIA ZAMKA AUDI A4 B5 4AC959981 kurde nawet nie wiedziałem ze coś takiego mam ci szwajcarzy to jednak GOSCIE uaktywnia się je poprzez pociągnięcie klamki (przy zaryglowanych drzwiach)i przytrzymanie je w tej pozycji kilkanaście sekund, poszczamy i czekamy .... bębenek zamka powinien się nagrzewać ten wtyk zaznaczony na czerwono to najprawdopodobniej podgrzewanie do drzwi pasażera wiec muszę go podpiąć a wtyki są chyba takie same jak przy kierunkowskazach wiec problemu nie będzie chyba