Treść opublikowana przez adam_ptb
-
[ALL B6] Panel klimatyzacji B6
to fatalnie.. bo klimatronik mam sprawny, tylko podrapany strasznie i poscierany
-
[ALL B6] Panel klimatyzacji B6
a mozna kupic w aso same przyciski do klimy, jezeli tak to jaki koszt??
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
a te kable w kostce mini iso za co odpowiadaja?? bo te dwa po srodku kostki to do can i je wlasnie podpiołem do licznika. ale reszta pinów jest pusta u mnie w kostce. moze jeszcze powinienem miec cos podpiete do tej kostki. bo nie mam łączności z radiem gdy zrobilem adaptacje na +01 nic sie nie ruszyło i wywala mi bledy ze nie ma łączności z radiem
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
wpisywalem równiez 17 i nic, zero reakcj
-
[ALL] Podłączanie nie ori radia pod FIS
jestem zdesperowany :naughty: i musze to zrobic bo wpienia mnie ciągłe wyłączanie radia itd. kazdy jest mądry, ale nikt nie potrafi powiedzieć co jest nie tak
-
[ALL] Podłączanie nie ori radia pod FIS
a co ja mam zrobic:D mam a4 z 2001 (b6) i fabrycznie była bez radia. wpiołem sie w niebieska kostke na liczniku w pin 19 i 20, a w radiu concert II w pin 7 i 12. w adaptacji zmieniłem na 1 bo wczesniej miałem 0. i nic nie trybi, a w ostatniej kostce w radiu wychodza dwa kable trzeci jest odciety i z radia wychodzi jakis jeden. niby sie włącza podświtlenie po włączeniu zapłonu ale, po wyciagnieciu kluczyka nadal działa i standardowo wyłącza sie co jakis czas. Czy jezeli nie mam pełnego fis-a to moze to nie działać?? poniżej umieszczam zdjęcia podłączenia kabli przy radiu. na zdjęciu 1 i 3 widać ten uceity kabel w kostce przy radiu, a na ostatnim zaznaczyłem kabel wychodzący z radia który łaczy sie z kostka ze zdjęcia 3. Prosze o pomoc!!!!!! :notworthy:
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
a co ja mam zrobic:D mam a4 z 2001 (b6) i fabrycznie była bez radia. wpiołem sie w niebieska kostke na liczniku w pin 19 i 20, a w radiu concert II w pin 7 i 12. w adaptacji zmieniłem na 1 bo wczesniej miałem 0. i nic nie trybi, a w ostatniej kostce w radiu wychodza dwa kable trzeci jest odciety i z radia wychodzi jakis jeden. niby sie włącza podświtlenie po włączeniu zapłonu ale, po wyciagnieciu kluczyka nadal działa i standardowo wyłącza sie co jakis czas. Czy jezeli nie mam pełnego fis-a to moze to nie działać?? poniżej umieszczam zdjęcia podłączenia kabli przy radiu. na zdjęciu 1 i 3 widać ten uceity kabel w kostce przy radiu, a na ostatnim zaznaczyłem kabel wychodzący z radia który łaczy sie z kostka ze zdjęcia 3. Prosze o pomoc!!!!!! :notworthy:
-
[B6 AVF] Problem z Concert II
a co ja mam zrobic:D mam a4 z 2001 (b6) i fabrycznie była bez radia. wpiołem sie w niebieska kostke na liczniku w pin 19 i 20, a w radiu concert II w pin 7 i 12. w adaptacji zmieniłem na 1 bo wczesniej miałem 0. i nic nie trybi, a w ostatniej kostce w radiu wychodza dwa kable trzeci jest odciety i z radia wychodzi jakis jeden. niby sie włącza podświtlenie po włączeniu zapłonu ale, po wyciagnieciu kluczyka nadal działa i standardowo wyłącza sie co jakis czas. Czy jezeli nie mam pełnego fis-a to moze to nie działać?? poniżej umieszczam zdjęcia podłączenia kabli przy radiu. na zdjęciu 1 i 3 widać ten uceity kabel w kostce przy radiu, a na ostatnim zaznaczyłem kabel wychodzący z radia który łaczy sie z kostka ze zdjęcia 3. Prosze o pomoc!!!!!! :notworthy:
-
[B6 AWX] Moja nowa B6 srebrna w sedanie:))
ja tak samo mam audisie z włoch i oczywiscei brak histori servisowej. jednak autko zadbane, jestem drugim właścicielem w polsce i nie narzekam
-
[A6 A4B6] Zmiana języka FIS
Wczoraj zmieniałem język;) no wiec..... Na początek podpinamy Vaga, przekrecamy kluczyk do pozycji zapłonu. Odpalamy VAG-a ( w moim przypadku był to VAG-COM 311.2 ). 1. Wciskamy Select ( oznaczone na obrazku poniżej ) 2. Pojawi się kolejne okno z którego wybieramy grupe 17-Instruments, wybieramy go poprzez: A) wpisanie wartości 17 w okienku oznaczonym na obrazku literą "A" i naciskamy GO! bądz wciskamy przycisk 17-Instruments oznaczony na obrazku literą "B" 3. Teraz wchodzimy w grupe 10-Adaptation ( na obrazku poniżej, zaznaczona czarnym kółkiem) 4. Pojawi nam się okno adaptacji w którym przechodzimy na kanał 4 ( na obrazku poniżej oznaczone literką"A" ), ja miałem poprzednio język włoski wiec wartość w moim przypadku to 4 w okienku oznaczonym literą "B". W okienku oznaczonym literą "C" wpisujemy liczbe przypisaną do danego języka jaki chcemy mieć: 00001 - Deutsch 00002 - Englisch 00003 - Französisch 00004 - Italenisch 00005 - Spanisch (auch Mexiko) 00006 - Portugiesisch/Brasilianisch 00008 - Chinesisch (ab MJ 2000) 5. Po czym wciskamy przycisk TEST oznaczony literą "B" na obrazku poniżej, następnie "SAVE" oznaczony literą "C". Jeżeli wszystko zostało prawidłowo przyuczone to wartość "Stored Value" powinna zawierać liczbe języka na jaki zmieniliście ( w moim przypadku 2 Englisch). Naciskamy teraz "Done, Go Back" oznaczone literą "D", nastepnię "Close Controller, Go Back -06" -> "Go Back" -> "Exit" Teraz możesz się cieszyć komunikatami w wybranym języku (szkoda ze nie w jez polskim ) Tłumaczenie łopatologiczne, żeby każdy zrozumiał, a skoro ja zrozumiałem porady z forum i zrobiłem to foto story to nikt w tym momencie nie powinien mieć problemów :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
kolega ma racje biały jest MISZCZ :gwizdanie: :kox: do tego czarny dach czarne felgi i lusterka, ewentualnie carbon. jestem za białym
-
[B5 ADR] Tylne lewe koło dymi
miałem podobny problem, :gwizdanie: :gwizdanie: smierdziało bardzo i nie wiedziałem co to. Na poczatku myslalem ze zajechane sprzęgło bo smrod identyczny;] (siostra wsiadła za kółko :naughty:) jednak poszukałem troche i mi ulżyło zapiekł sei zacisk prawe tylne koło. :notworthy:
-
[ALL B6] Instrukcja obsługi A4 B6
to niech kolega sie podzieli instrukcja:D :>
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
aduisia pierwsza klasa :naughty:
-
[ALL B6] Felgi BLACK S-LINE- co o nich sądzicie??
z tym ze ori chyba nie ma czarnych i tu jest ból, rozpacz i lament [br]Dopisany: 14-06-2010, 06:29:06_________________________________________________ppaziuu jak sie nie beda różniły;] przeciez stalówki sa trwalsze:P no i kołpak z wzorem tej felgi zawsze moze wyskoczyc:D
-
[ALL B6] Felgi BLACK S-LINE- co o nich sądzicie??
Cześć wszystkim. Co sadzicie o felgach na zdjęciu poniżej, jakieś przeżycia z nimi związane, czy sa trwałe itd.?? Znalazłem takie na allegro, jak myślicie dobry wybor do mojej srebrnej strzały ?? http://moto.allegro.pl/item1072931088_black_s_line_audi_a3_a4_tt_vw_5x112_golf_gti_5x100.html Do poszukiwań nowych felg zmusiły mnie polskie drogi :evil: kolejny raz prostwanie felg, z tym ze teraz to chyba nie bardzo to jest wskazane (zdjęcia poniżej) ;P:P
-
[ALL B6] Kto mi powie co to za czujnik?
juz gdzies na forum zetknąłem sie z takim "czujnikiem" na szybie tylko ze w prawym górnym rogu. To jest antena Gsm, na innym poscie jest podane ze to od zestawu głośnomówiącego Nokia.
-
Świeci się kontrolka ESP
ja ostatnio odłaczylem akumulator i tez mialem podobny problem. po paru minutach jazdy zgasla kontrolka esp, wiekszym problemem bylo zakodowanie radia bo mialem zly kod na książeczce serwisowej.
-
[ALL B6] Chromowane listewki zapalniczki, malego schowka i podstawki na napoje;]
normalnie podważasz śrubokrętem albo czymś w podobie:D
-
[ALL B6] Chromowane listewki zapalniczki, malego schowka i podstawki na napoje;]
Miałem reszte foli do przyciemniania szyb - ala lustro weneckie
-
[ALL B6] Chromowane listewki zapalniczki, malego schowka i podstawki na napoje;]
Cześć wszystkim. Jadąc dzisiaj swoja audisia stwierdziłem ze można zrobić chromowane listewki które znajdują sie na zapalniczce, podstawce na napoje i małym schowku. Gdy wróciłem do domu przeszukałem szafki w poszukiwaniu foli chrom i pomysł wcieliłem w życie. Sądze ze dobrze to wygląda, chcialem jeszcze tak zrobic z guzikiem od esp niestety tam nie bylo wyciąganej listwy. Mała rzecz a cieszy. Poniżej kilka fotek, może ktoś tez zrobi takie minimalne upierzenie wnętrza.
-
Spocik w Wieluniu
no przysnołprzysnoł;] :kox: byle jakie ale juz sa
-
Spocik w Wieluniu
a to juz tajemnica:D :naughty:
-
Spocik w Wieluniu
Piotrków tez z chęcią sie pojawi;D tym bardziej ze autko zakupione w Wieluniu;]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć.. Dwa słowa o sobie.. Jestem z Piotrkowa Trybunalskiego i właśnie niedawno jestem posiadaczem Audi A4 B6 1.9TDI. W poszukiwaniu odpowiedzi na kilka pytań dotyczących auta natknąłem się na to forum i postanowiłem sie dołączyć do klubu.