Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kasku22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kasku22

  1. to przez to ze ty mu wtykasz tego swojego ulepa i tak z tym schodzi
  2. jak juz bede mial czym to napewno wpadne
  3. to ty ja trzymaj z daleka od nas :polew:
  4. sam swoje oddasz jak............ jak wiesz co hahahahaha
  5. w kujawsko-pomorskim a palnowany wyjazd nie wiadomo bo w planach skoromne 400ps
  6. nie no wstal bo nawet moja na garaz zabral :polew: tylko ciekawe czy bedzie robil czy na zimowanie
  7. ja jestem biedniejszy student i teraz obrona to ile no opijanie potrzeba fura zapierdziela bo msc nie jezdziles poczekaj jeszcze z tydzien to juz tak nie bedzie zapierdzielac.ale to chyba z kazda moca tak jest hehe elektryka idzie do kumpla rsa ale z nosba zacieciem to dobre pol roku
  8. mi sie bardziej bez zderzaka podoba moja tez wroci laweta ale u mnie nie powinno byc tak tragicznie.teraz masz zdrowiutki motor to trzeba wszadzic jakies zdrowiutkie k04
  9. to ze spi to ja wiem i to nie zarty ja szukam turbo i nie ma szkoda by sie jakies skromne 400 zrobilo ciekawe jak by latalo :gwizdanie: a ty jezdzil bez zderzaka dobry bandzior
  10. i jest kurna sprawca tego ze moja kwitnie w polu narazie juz nie cuduj wiecej takich numerow
  11. bo niebieskie sa naj naj naj ładniejsze :gwizdanie:
  12. odrazu wyłądniala na innym felunku
  13. powinien dostac razem z wydechem
  14. kasku22 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    panowie kolega ma problem nie pokazuje mu spalania na fisie ciagle wskazuje 0 gdzie szukac przyczyny cos z elektorniki czy mechaniki?
  15. bardzo ladniutkie.i recarusy robia robote
  16. opis auta bardzo wyczerpujacy
  17. lepiej zeby mial checi do skladania :gwizdanie:
  18. sklada... tylko zimno mu sie zrobilo i przestal chociaz twoja składa bo moja to moze ruszy ale w 2012
  19. jak bede mial auto to nie ma problemu
  20. kolega widze z moich okolic skoncze auto to sie skreci jakiegos mini spota
  21. niestety postepow brak.rezacz nosb nie ma czasu ;(
  22. jako tako to wyglada.ale poskladana powinna miec to cos

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.