Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matibati2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matibati2

  1. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Idzie, tylko kup dobre wiertlo.
  2. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pod Polka pytalem o to samo w zeszlym tyg ale dziekuje teraz juz wiem To znaczy?
  3. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pod Polka Właśnie wiem, że pod półką, tylko nie potrafie zlokalizować dokładnego miejsca.
  4. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Koledzy pomóżcie, w którym miejscu znajduje się tylny głośniczek PDC w sedanie?
  5. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie
  6. I gra gitarra. A jak to sie ma w praktyce? Fajnie to hamuje?
  7. Czyli 320 kwestia dopasowania?
  8. Czyli od b8 aa? Mam nadzieje ze od b7 tarcze podejda. Duza jest roznica miedzy czyero a jedno tlokiem?
  9. Juz sam zglupialem. A nie 320? Takie mialem info.
  10. B6, podobno ten zestaw jest p&p. Dostalem informacje ze ta sa zaciski specjalnie zrobione przez brembo dla vw ag i sa z b8 3.0 z tarcza 320. Problem lezy nie jako w przewodach.
  11. A te co sprzedawales w zestawie ostatnio?
  12. Juz je kupilem. Dalem za nie dwie stowki. To chyba dobra cena?
  13. To ze uzywany sprawa jest jadna, chodzi mi o kwestie zeliwa, czy mocno podjechane?
  14. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wiem ze daja certyfikaty, ale co mozna z nimi robic? Pewnie po kontroli tylko sie podetrzec.
  15. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tez mialem problem z przednimi szybami, ale obylo sie i bez mandatu i bez zrywania. Przyczepili sie ze to nie byla najjasniejsza folia ale dalo sie wyprosic. Sa juz zaklady ktore przyciemniaja przednie szyby i daja certyfikaty.
  16. Koledzy a jak ocenicie zestawik 320 Brembo z b8 4 tlok. Mial ktos okazje tym hamowac?
  17. Dev a jak ocenisz jego stan wizualnie?
  18. Czy to jest zacisk 288 tyl?
  19. matibati2 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    I o to sie rozchodzi. Aa rozrzad ten sam?
  20. matibati2 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Wlasnie bardzo malo jest opinii na temat 2.7. 3.0 to "prawie" to samo ale jednak temat troszke inny.
  21. matibati2 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czesc koledzy, mam pytanko. Czy ktos z Was jest uzytkownikiem B7 z silnikiem 2.7 tdi i moglby sie podzielic opinia?
  22. matibati2 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wymieniales wahacze czy zakladales gwint? Ja ostatnio przy zakladaniu gwinciora mialem z tymi srubami problem. Tak sie zapiekly, ze nie dalo rady ich nawet wybic. Przez to cals operacja zostala przerwana. Masz na nia jakis sposob? Ukreciles ja czy sciales?
  23. Tez mam hicona gt tylko z zoltymi springami. Czeka na zalozenie. Ciekawy jestem wrazenia jaki mi zaserwuje
  24. A sprezyny zolte czy zielone?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.