Treść opublikowana przez matibati2
-
B6 DIVISION
Idzie, tylko kup dobre wiertlo.
-
B6 DIVISION
Pod Polka pytalem o to samo w zeszlym tyg ale dziekuje teraz juz wiem To znaczy?
-
B6 DIVISION
Pod Polka Właśnie wiem, że pod półką, tylko nie potrafie zlokalizować dokładnego miejsca.
-
B6 DIVISION
Koledzy pomóżcie, w którym miejscu znajduje się tylny głośniczek PDC w sedanie?
- B6 DIVISION
-
BREMBO w B5 na tarczy 320x30 z B8 - moja koncepcja
I gra gitarra. A jak to sie ma w praktyce? Fajnie to hamuje?
-
BREMBO w B5 na tarczy 320x30 z B8 - moja koncepcja
Czyli 320 kwestia dopasowania?
-
BREMBO w B5 na tarczy 320x30 z B8 - moja koncepcja
Czyli od b8 aa? Mam nadzieje ze od b7 tarcze podejda. Duza jest roznica miedzy czyero a jedno tlokiem?
-
BREMBO w B5 na tarczy 320x30 z B8 - moja koncepcja
Juz sam zglupialem. A nie 320? Takie mialem info.
-
BREMBO w B5 na tarczy 320x30 z B8 - moja koncepcja
B6, podobno ten zestaw jest p&p. Dostalem informacje ze ta sa zaciski specjalnie zrobione przez brembo dla vw ag i sa z b8 3.0 z tarcza 320. Problem lezy nie jako w przewodach.
-
BREMBO w B5 na tarczy 320x30 z B8 - moja koncepcja
A te zaciski ?
-
BREMBO w B5 na tarczy 320x30 z B8 - moja koncepcja
A te co sprzedawales w zestawie ostatnio?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Juz je kupilem. Dalem za nie dwie stowki. To chyba dobra cena?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
To ze uzywany sprawa jest jadna, chodzi mi o kwestie zeliwa, czy mocno podjechane?
-
B6 DIVISION
Wiem ze daja certyfikaty, ale co mozna z nimi robic? Pewnie po kontroli tylko sie podetrzec.
-
B6 DIVISION
Tez mialem problem z przednimi szybami, ale obylo sie i bez mandatu i bez zrywania. Przyczepili sie ze to nie byla najjasniejsza folia ale dalo sie wyprosic. Sa juz zaklady ktore przyciemniaja przednie szyby i daja certyfikaty.
-
BREMBO w B5 na tarczy 320x30 z B8 - moja koncepcja
Koledzy a jak ocenicie zestawik 320 Brembo z b8 4 tlok. Mial ktos okazje tym hamowac?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev a jak ocenisz jego stan wizualnie?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Czy to jest zacisk 288 tyl?
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
Wymieniales wahacze czy zakladales gwint? Ja ostatnio przy zakladaniu gwinciora mialem z tymi srubami problem. Tak sie zapiekly, ze nie dalo rady ich nawet wybic. Przez to cals operacja zostala przerwana. Masz na nia jakis sposob? Ukreciles ja czy sciales?
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Tez mam hicona gt tylko z zoltymi springami. Czeka na zalozenie. Ciekawy jestem wrazenia jaki mi zaserwuje
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
A sprezyny zolte czy zielone?