Treść opublikowana przez krzysieksc83
-
Osłony podszybia
w aso dostaniesz wszystko tylko sprawdź cenę też na aukcjach ori używki chodzą po ok 100
-
demontaz
albo poszukaj deski i sprawdź gdzie ma mocowania i sam po mału dijdziesz ja tak bynajmniej robie:wink:
-
Jak rozpoznac czy jest pełny fis
bo coraz więcej b5 w odstawkę idzie dlatego części dużo i tanie ale o to właśnie chodzi
-
Parowanie wnetrza
każdy sposób dobry ważne żeby się sprawdzał
-
Oświetlenie w lusterkach zewnętrznych i w słupkach tylnych sedan
Wiadomo samemu lepiej i taniej jak tylko ktoś ma dryg do takich rzeczy to czemu nie sam się zastanawiam nad lusterkami
-
Pomoc w wyborze sprężyn z 1BE lub innych obniżających
jest na ten temat cały wątek i tabele poszukaj
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
mi wychodz w granicy 7,5 średnie miasto trasa przy spokojnej jeździe miałem wcześniej b6 avb po programie na 130 i max paliło 6 zawsze tankuje do pełna
-
Dziwny dzwiek przy zmianie biegow
a dźwięk masz z przodu tak jakby z dseki się wydobywał i tylko podczas ruszania czy w trakcie jazdy też?
-
Osłony podszybia
dokładnie w aso najtańsze plastiki nieraz sie przekonałem
-
Zderzak przedni S-line , montaz zamiast zwykłego??
jeśli chodzi o s-line to tylko halogeny można przełożyć ze starego co do rs4 oprócz wlotów jest chyba poszerzony bo rs4 ma nadkola poszerzane a tylni różni się dokładką tą cienką
-
Zewnętrzne podswietlenie klamek
w ori tego nie ma dopiero chyba w b8 zaczeli montować ktoś to zrobił tylko że on ma podświetlane klamki a nie jak w s8 drogę koło klamki
-
Pytanie o klamki...
z obserwacji wynika że ta klamka z chromem wygląda jak całość więc do a4 nie powinna podejśc bo niby gdzie ją upchnąć na górze nie ma miejsca a jak nałożysz to będzie przeskok
-
Osłony podszybia
podobnie wychodzi w aso jak masz możliwość to sprawdź cenę bo może okaże się że będzie taniej:wink:
-
pytania nowego uzytkownika B7
jeśli chodzi o gril to musisz zmienić zderzak z s-line ale i zaślepki wtedy i to cię troche szarpnie bo kompletne chodzą ok 1600 zł
-
Problem z fotelem pasażera.
może zębatka któraś wyskoczyła
-
tapicerka drzwi
wszystko się da idź do dobrego tapicera i ogarnie temat ja ostatnio widziałem boczki w dosztukowanej skórze i było ok
-
witam sposób na zmechconą alcantare
a w ostateczności wymiana:decayed:
-
Oświetlenie w lusterkach zewnętrznych i w słupkach tylnych sedan
takie mody też robi jeden allegrowicz z wrocławia poszukaj na allegro
-
Dziwnie zamyka się schowek.
może jak demontował ktoś schowek to nie wskoczył na swoje miejsce tak jak powinien jak tak miałem a zaraz potem złamał się zaczep:kwasny: sprawdź dokładnie miejsca zaczepów
-
Starte plastiki co z tym zrobić ???
jest na ten temat wątek a dokładnie regeneracji przycisków od klimatronika i te plastiki tak samo możesz potraktować zobacz co cię taniej wyjdzie
-
Klejące sie guziki od napoju
ja jak miałem zalaną deskę kawą to zwykła gąbeczka do naczyń troche ciepłej wody i gitara ewntualnie płyn do naczyń zwykły
-
Parowanie wnetrza
nie ważne jakie masz dywaniki woda i tak się dostanie pod nie nawet jak jedziesz na myjnie to ci wymyją i wsadzą wilgotne najlepiej załącz klime ona wysusza powietrze
-
System ABS a bezpieczniki
skoro masz problem z czujnikami to je wymień i bangla a jeśli chodzi o skrzynkę to w zależności od wyposażenia jest mniej bądź więcej bezpieczników:wink:
-
[ALL B6] Zapalone ESP
to że u jednego się świeci kontrolka i ma taki problem to nie znaczy że u wszystkich jest tak samo ponieważ często jedna kontrolka jest odpowiedzialna za kilka rzeczy
-
żółta lampka silnika
ja bym wolał sprawdzić dlaczego kontrolka się zapaliła bo może faktycznie coś trzeba jeszcze polutować