Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kkam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kkam

  1. Co masz na myśli mówiąc nieprawidłowa praca sprzęgiełka klimatyzacji?
  2. Kolor dyszy oznacza jej srednice i z tego co wiem to powinno się stosowac taką dyszę do jakiej jest przygotowana instalacja. http://sklep.elcamp.pl/product/image/2493/8UW351233831.JPG
  3. Wszystko zależy od tego jaki jest duży. Za 2 osobowy ceną sa w granicach 45-60e
  4. Jesteś u tego samego klimiarza? Zapytaj się dlaczego za pierwszym razem tam nie zajrzał Troche jest opiłków, ciekawe spręzarka w jakiej jest kondycji.
  5. Dysza kosztuje około 10zł. Przy każdym spuszczaniu czynnika powinno sie do niej zajrzeć, bo można ocenić jaki jest stan układu. Jeżeli w układzie pojawią sie opiłki metalu to właśnie na tej dyszy będą wyłapywane. Oceniając stan zabrudzenia dyszy można ocenić kondycje klimy. Jeżeli dysza jest mocno zabrudzona to można sie spodziewać ze nieługo spręzarka padnie. Dysza znajduje sie w przewodzie klimy(koło podszybia, prawa strona, jakieś 20 cm od filtra kabinowego) Jest tam taki śrubunek na przewodzie. Rozkrecasz i masz dostęp do dyszy(oczywiście czynnik musi byc spuszczony.) Co do wymiany ... jak trafisz na dobry zakład to tam zajrzą... jak trafisz na zakład gdzie tylko dobijają klime to Ci wmówią, że nic sie nie wymienia.
  6. Sprawdz dysze rozprężną(http://www.laser-sinex.pl/wp-content/uploads/2011/09/dysza-rozprezna-dlawik-klimatyzacji-dysza-dlawiaca-czesci-do-klimy.jpg). Pewnie podczas nabijania klimy zakład zapomniał ją wymienić
  7. kkam odpowiedział(a) na kkriss_24 temat w 2.5TDI
    Miałem na myśli przelutowanie mówiąc przełóż Prawda jest taka, że jeżeli sam tego nie robiłeś jeszcze, to za pierwszym razem możesz uwalić sterownik albo licznik. Odżałuj te 40zł i podjedz do elektronika;)
  8. kkam odpowiedział(a) na kkriss_24 temat w 2.5TDI
    Przełóż tylko pamiec eeprom pomiedzy sterownikami.
  9. Niby butylowe, ale sądząc po niskiej cenie może być mix. Kupiłem te maty: http://www.gms.pl/pl/_sp/110/gms_05xl__2mm/ Potem na całość poszło poroso http://www.surtex.gdynia.pl/produkty.php?command=show_product_detail&current_group_id=140&form_product_id=356&t=1307066259
  10. kkam odpowiedział(a) na kkriss_24 temat w 2.5TDI
    vagiem 311 tego nie ruszysz. Jakie oznaczenia mają oba sterowniki?. Możesz spróbować odczytać pin za pomoca VAG eeprom programmer.
  11. W sedanie największy efekt daje wygłuszenie bagażnika, tj nadkola, wnęka na koło i półka pod szybą. Napisze tak, przed wygłuszeniem jadąc z zamkniętymi fotelami słyszałem jakiś szum dobiegający z tyłu. Po wyklejeniu bagażnika(maty bitumiczne+poroso) nawet jak jade z opuszczoną kanapą to jest cicho. Zawiedziny jestem wygłuszenim dachu, bo praktycznie nie odczulem różnicy
  12. Skrzynia to JWS, jest z seata exeo. Z moich wyliczeń wynika, że jest minimalnie dłuższa od HCK, różnica 2km/h
  13. Ostatnio zamawiałem kilka rzeczy: Jak zawsze pełen profesjonalizm sprzedawcy. Ceny bardzo dobre, wysyłka błyskawiczna. Dodatkowo miły bonus w paczce Polecam wszystkim zakupy u dzik'a
  14. Ostatnio mało się udzielałem. Podsumowanie kilku ostatnich akcji: Zmiana skrzyni 5b na 6b (180 przy 3tyś obrotów ) Docisk z 2.0 TDI BRD Tarcza sprzęgła obita kevlarem Duże podziękowanie dla Dzika za paczuszke Z zewnątrz bez zmian:
  15. Pod co będziesz podłączać ledy? Może potrzebujesz układzik który będzie skałdac lustra i zapalać ledy ?
  16. Jeżeli chcesz obić kevlarem to wysyłasz swoje stare. Jak chcesz nowe to kup tańsze LUK i sachs to praktycznie to samo, nie odczujesz róznicy
  17. Daj tarcze do obicia kevlarem. Przy tej mocy co masz to wystarczy. Jak chcesz coś więcej to pozostaje zmiany skrzyni na 6b i zmian sprzęgła na 240mm
  18. Ja sie wybieram ale 26/27 lipca
  19. W sedanie najbardziej odczułem wygłuszenie bagażnika, tzn nadkola od srodka pojazdu za tapicerką bagażnika. Przód mam 70% przepuszczalności, tył 50%. Modelu folii nie znam. Wszystko robiłem tu http://www.auto-hit.eu/. Policja czepia się, ale jeszcze nie musiałem zrywać.
  20. Jeżeli klapki sie porusząja bardzo często lub po wyłączeniu zapłonu to prawdopodobnie silniczki nie potrafią odczytać swojej pozycji. Masz 2 opcje: - Zrobienie VCDS kalibracji tzw nastawy początkowe. - wymiana uszkodzonego silniczka (jezeli kalibracja nie pomogła)
  21. Tlenkiem ceru to usuniesz, tez to przechodziłem u siebie. Miałem slady od twardej wodu. Duragloss tez w swoim składzie zawiera tlenek ceru + wypełniacze. Jednakże cena jest wyższa. Jak kupisz tlenek ceru to mlesczko musisz sobie sam rozrobić. W Duragloss masz juz gotowe. Zasada stosowania obu środków jest taka sama. Obklejasz uszczelki taśmą(aby nie poprudzić), nakładasz troche mleczka na pad filcowy i polerujesz/ wcierasz. można też mechanicznie, ale zacieki po wodzie bez problemy usuniesz ręcznym aplikatorem
  22. tlenkiem ceru usuniesz
  23. Czyli tak jak mówiłem, Piotrek ogarnie temat;)
  24. Poczekaj na nowy soft Twoj stary soft nie był najwyższych lotów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.