Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mlodyy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mlodyy

  1. witam z wlasnego doswiadczenia mulaka odradzam partacze i tyle maja dobre chceci a co do zrobienia czegos pozadnie to nie idzie im jakos
  2. witam. ja niezbyt milo wspominam pana Mulaka wymiana rorzadu niby wszystko pieknie ale co sie okazalo nie ustawili katu wtryskow po rozebraniu pasa przedniego i zlozeniu go nic nie pasowalo musialem jechgac do lakiernika zeby to jakos poskladal pourywali sruby zaczepy itp podczas poerotu od pana Mulka urwala sie dolna oslona silnika nie przykrecili jej wiec wrocilem i co sie okazalo ze to nie ich wina bo ja niby w jakis dul wiechalem i sie urwalo oczywiscie naprawia to za dodatkowa kase oslone musialem kupic bo sie juz nie nadawala.
  3. to zalerzy czy bedzie cieniowanie na masce i drzwiach zderzaku itp ale od 500zl do 900zl zalezy od fachowca i rabatow lepiej troszke wiecej zaplacic niz mniej i zeby bylo zle zrobione
  4. Hugo pisal ze jesli jest to mozliwe zeby przeslac przez wiruskiem ale jesli tak mowicie to ok wielkie dzieki za odpowiedz i checi :> pozdrawiam
  5. witam. Nie wiem czy to powino byc tu jesli nie to przepraszam, mam male pytanko do klubowiczow otuz wybieram sie do rogala na wiruska chcialbym zrobic logi zeby zobaczyc czy wszystko grea zeby rogal nie mial za duzo roboty, moze ktos z klubowiczow z okolic lubliona mialby mozliwosc i czas zeby zrobic szczegulowa diagnoste oczywiscie nie za darmo wiec jesli ktos moze mi pomuc prosze pisac.
  6. wiatm. prawdopodobnie do wymiany bedzie pompka centralnego ona steruje oswietleniem konfortem itp
  7. to moze przy zmianie IC na wiekszy to turbinke tez mocnijsza
  8. witam moze je nasmaroj ja to zrobilem i smigaja jak nowe
  9. witam dolewanie wymienianie itp plynu nic nie da maglownica do wymiany koszt z wymiana okolo 550zl za uzywana oczywiscie czasem jest tak ze po zapaleniu autka cierzko chodzi raz stuknie przy skrecie i jest oki raz stuka przez dluza chwil ale to samo magiel wymien i bedzie ok pozdrawiam
  10. witam poprostu masz nie szczelny z ktuirys silownika i ucieka powietrze sprawdz to w miare szybko bo mialem to samo i cala pompka od centralnego sie sfajczyla a to nie jest tanie udalo mi sie znalesc uzywane za 250zl a w serwisie 950zl sobie krzycza wiec rozbierz i zovbacz to nieszczelnosc w ukladzie
  11. mi w aso sprawdzali przeguby niby ok ale problem jest wiec nie mowie ze to nie to sam nie moge powiedziec ze sie pomylili lub nie w sumie juz nie wiem bo gdzie nie pojade to mowia ze jest ok
  12. witam . Mialem podobny prblem z drzeniem wymienilem plecionke bylo ok tylko zrobilo sie troszke glosniej w autku miesiac temu znow coz zaczelo tye ze jak na 4,5biegu dodaje gazu to na pedale czuje jakies drganiua dziwne wczesniej tego nie bylo jakby kola byly nie wywazone wywazylem to samo bylem w aso u danelczyka powiedzieli ze plyn w skrzyni jest do bani wymienili i jest to samo potem niby kolo 2 masowe rozebrali okazalo sie dobre kat wtryskow ok turbo ok przeguby tez sprawdzali wszystko co sie dalo przejzeli i na koniec powiedzieli ze nie wiedza zebym jechal do wrozki :Djak sie do wiem co jest nie tak to oni to naprawia i jak drzalo tak jest dalej
  13. witam smigalem 3 miesiace na zwyklym ON a teraz tankowalem przez 2 miesiace verve i roznicy w mocy nie widze tylko na 100km wiecej mi pali na verwie okolo 0.5 litra a tak zadnych roznic wiec moim skromnym zdaniem nie ma sesu przeplacac tylko lac dobry zwykly gnuj pozdrawia
  14. mlodyy odpowiedział(a) na mlodyy temat w 1.9TDI
    na zbiorniczku jest napisane ale juz raz sie tak zalatwilem bo zbiorniczek byl nie orginalny w poprzednim aucie i zalalem to co bylo tam napisane i padla pompa wiec wolalem zapytac dzieki za szybka odp pozdrawiam
  15. mlodyy odpowiedział(a) na mlodyy temat w 1.9TDI
    witam jak wlaczam kl9ime to wentylator chodzi wiec jest ok dzieki za odpowiedz, z plynem to moze niech ktos sie jeszcze wypowie bo nie chce nalac tego co nie trzeba wiec czekam
  16. mlodyy opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam mam pytanie odnoscnie wetylatora tego po prawej stronie chlodnicy co jak sie wlacza klimatyzacje to i on sie wlacza,wiec tem plynu chlodzacego dochodzi do 90 stopni powinien ten wetylator sie wlaczyc czy nie bo um,nie sie nie wlacza a tem nie przekracza 90stopni tak powino byc ???? i jeszcze jedno pytanko moze ktos mi powiedziec jaki plyn powinien byc do pompy od wspomagania kierownicy bo chce wymienic a nie bardzo sie orjetuje jaki mam kupic. z gory wielkie dzieki
  17. mlodyy odpowiedział(a) na marcys temat w Audi A4 B5
    Witam czeka mnie wymiana oleju wczesniej smigalem na 10.40 mobil1 zbliza sie zima zalac taki sam olej czy moze 5.40 autko bierze okolo 0.6l na na 10000 w tym mam maly wyciek uszczelka pod miska sie wysrala i przy wymianie odrazu zmienie wiec co zalac przebieg to 230tys. I jeszcze jedno pytanko moze mi ktos powedziec jaki olej idzie do wspomagania ukladu kierowniczego i gdzie jest korek spustowy . scalony, nie rób bajzlu na forum !
  18. aha wielkie dzieki myslalem ze umnie cos nie tak jest
  19. Witam. Mam male pytanko czy w audi a4 98r jest powiadomienie czy cos w tym rodzaju ze sa drzwi nie zamkniete podczas jazdy bo umnie nic takiego nie ma czy cos sie nie dziala poprostu. nazywaj porządnie tematy
  20. witam ja nie zalewam filtra ropa jesli masz zdrowy silnik pokrecisz 30sek i odpala bez problemu
  21. witam troszke pozno to pisze ale brak neta byl wiec piszczenie stukanie itp to tak jak kolega cayenne napisal to reczny nawet jesli go sie mocno zaciagnie to i tak bedzie piszczalo ale jesli spuscisz calkiem chalas ustepoje wiec nic zlego .zamykam
  22. umnie to nie tlumnik podobny dzwiek ale kumpel telepal autkiem a ja bylem w kanale i dochodzi ze srodka kola chyba czeka mnie zmiana lozys bo nic wiecej nie moze tam chyba tak piszczec i skrzypiec
  23. Witam. Mam maly problem w tylnym zawieszeniu gdy wsiadam do autka cos hrubocze jakby obcieralo jakas guma lub cos dosyc glosne to jest niezalerznie czy reczny zaciagniety czy nie sprawdzalem bujajac autkiem odglos dochodzi jakby z okolic zacisku chamulcowego objawy wystepoja w dwuch tylnych kolach czy bujam autko na biki czy naciskam na dul lub jak ktos wsiada na tylna kanape co to moze byc lozyska ????
  24. wielkie dzieki znalazlem na alektrodzie w sobote zajme sie tym zamykam
  25. Witam. Mam pare pytan odnosnie podlaczenia alarku do audi a4 19 tdi 1998r 1.jaki kolor kabli jest do kierunkowskazow i gdzie najlatwiej sie podpiac.2`Gdzie znajde kabel od zespolow wylacznikow drzwiowych i jaki kolor kabla.3zamykanie i otwieranie centralnego jakie kolorki i gdzie znajde 4 domykanie szyb gdzie podpiac i na ile sek ustawic impuls.5 odciecie pompy paliwowej gdzie i jaki kolorek .chyba bylo by tyle jesli ktos moglby pomuc to z gory dziekuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.