Treść opublikowana przez adaxus
-
Tylne głośniki a adapter do radia android 2din
Cześć, przeszukałem i forum i już jestem głupi od tych informacji. Kupiłem radio na androidzie 2din i oczywiście nie gra tył (b6 sedan bez bose), byłem tego świadomy wiec kipiel ten adapter, który niby jest niezbędny ale albo złe go podłączam albo co, ale dalej tył nie śmiga. z drugiej strony, po co adapter skoro w kostkach radia android jest 8 pinów a tylko 4 środkowe są używane prze oryginalna wiązkę - to niema prawa działać przecież? Z drugiej strony w kupionym adapterze jest podobna sytuacja… rozumiem, ze chinche są dla subwoofera ale i bez tego powinno mi działać? podese tutaj wszystko, co mam - może ktoś pomoże? Nawet gdybym miał fabryczna kostkę z 4 pinów rozbił na 8 pinów, zadziała tak? Schemat oryginalnego radia: schemat radia 2 din: Kostka do radia android ( zasilania pasują ale już widzę, ze w kostce z sygnałem głośników jest pełne 8 kabelków a nie 4 jak w oryginalnej) Oryginalna wiązka, ewidentnie w brązowej kostce brakuje 4 żył?! kupiony adapter Modul can, dzięki niemu radiow łącza się po zapłonie i wyłącza jak trzeba, ale znowu przy odpaleniu silnika przez pierwsze kilka sekund słychać trzaski. Jestem w stanie wysłać dobra flaszkę za pomoc w temacie! pozdro
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Szybkie pytanie, zanim zacznę: Mam radio concert w B6 sedanie. Chce kupic komplet głośników bose a radio chińczyka 2 din. czy najpierw zamontować bose na tym radiu 1din ( da się wogole, żeby działało wszystko?) czy lepiej najpierw radio i potem do niego dostosowywać bose?
-
Brak mocy w 3.0tdi ASB
No ok ale egr juz zaslepiony. Przeplywke nie problem kupic nowa gdybym mial pewnosc ze to ona jest wadliwa. Czesto mi wchodzil w tryb awaryjny przy 3000rpm. Jak ja mozna skutecznie sprawdzic, zalogowac ?
-
Brak mocy w 3.0tdi ASB
Czesc. Zaczne od poczatku. kupilem rok temu 3.0tdi z przebiegiem ori 150tys km. Przy 120tys km wymienione wtryski. Zrobilem softa. Bylo 285km i 560nm. Po 2 miesiacach zapchal sie dpf. Wycialem go i wylacZylem w ecu. Moc nie spadla... pol roku pozniej braklo mi paliwa bo plywak sie zawiesil i nie pokazywal prawdziwej ilosci paliwa... od tamtej pory jakos mniej zwawo samochod chodzi... miesiac temu zapalil mis sie check od przeplywki... sprawdzilem przeplywke i wydawala sie byc ok a blad przeplywki raczej generowal totalnie zawalony sadzą egr. Wyjalem go, wyczyscilem, zaslepilem i wylaczylem w ecu. Przy okazji wyczyscilem caly dolot wraz z kolektorami ssacymi. Potem wjechalem na hamownie... samochod kopcil jak smok i wyplul moc 206km i 450nm. Turbo wstaje plynnie niestety nie tak drastycznie jak powinno jakby bylo sprawne. Podejrzenie padlo jeszcze na zapchanego kata. W tym momencie wlasnie jest zastapiany downpipem ale zastanawiam sie co jak to nie to ? Jak mozna zdiagnozowac co go boli. Co moglbym zalogowac oprocz cisnienia turbo zeby dojsc do usterki ? pozdro adaxus
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Ja użyłem żarówki C5W do tablicy rejestracyjnej... I pomogło od razu... Gdzieś tam sobie świeci ale dobrze ją ukryłem...
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Rozumiem... Czyli jak mam v750 i chce vimhacka i mapę 2014 to najpierw vimhack a potem mapę ? Skoro juz nie chce wyższego update'u...
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Kupiłem tą: Jest na PAL Kamera cofania AUDI A1 A3 S3 A4 S4 RS4 A6 S6 A8 Q7 (4249835398) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6
Koledzy mam mały problem z zestawem od woszu i kodowaniem... O ile nie mogłem nic innego zakodować niż LAMBORGHINI jeśli chodzi o kamere cofania, próbowałem również zakodować samo radio jak od lamborgini. A dlaczego ? Na początku film, w którym kamera cofania działa perfekcyjnie: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=zD3_uzgm_GU Niestety nudziło mnie ręczne przełączanie podczas cofania na TV więc spiąłem się w sobie i zrobiłem kodowaniem, żeby przełączało się z automatu po wrzuceniu wstecznego. I tutaj pojawia się problem, który prezentuje poniższy film: Najpierw jest na TV - DVBT WIWA obraz ok, potem wrzucam wsteczny i obraz kamery już jest przesunięty o 20% w dół, u góry jest jakieś nałożenie ekranu i pokazują się duszki... Po powrocie na zwykłe DVBT obraz już jest tak samo zniekształcony jak na kamerze cofania... I to musi mieć jakiś związek z kodowaniem, bo przy przełączaniu ręcznym nie pamietam takiego problemu... Ma ktoś jakiś pomysł na to ?
-
przyciemnianie wkladów lamp przednich
Piękne... A jakiej farby użyłeś ? Czarny mat w sprayu ? I skąd dorwałeś inna inny odbłyśnik na kierunkowskazy ? przymierzam się do tego zabiegu ale jak już wyciągnę lampy to chciałbym zrobić je na ideał czyli regeneracja odbłyśników, spolerowanie szkieł itd.
-
przyciemnianie wkladów lamp przednich
Kolego czekam na twoj tutorial i fotki na samochodzie, bo wyszlo zaje$$$$$scie
- Dpf
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Kolego mogłeś dopisać więcej szczegółów... Gdzie ukradli ? Sosnowiec czy Częstochowa ? Jakieś znaki szczególne ?
-
[B7 BKN] Wibracje wału
Czytam ten wątek i zastanawia mnie czy czułeś bardziej drgania z tyłu ? U mnie na pełnej "bombie" są drania na 4,5 i 6 biegu. miedzy 2000-2200rpm Samochod juz wisiał na podnosniku i mam luzy na podporze wału, a jak pytałem kilku ziomków z podobnymi objawami to podobno to norma tez przy dłubanych silnikach... Sam niewiem... Na dwumas mi to nie wygląda. I jeśli dobrze mnie pamięć nie myli, na letnich 19" tego nie miałem... Teraz mam zimówki 17" na wysokim profilu i mam takie cuda...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No przeciez pisalem ze zwykle 1.9 odkupione od "tunera" ktory nic wiecej z niego zrobic nie potrafil. Btw wlasnie po masterze mialem poprawiany soft u siebie... jakies dolki powychodzily na hamowni i troche przekolorowal wykres... ale na pamiatke go zostawilem...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Mam na razie tylko dwa klucze... myślałem, że zaskoczą jak w CONCERCIE, że już ich nie wyjmę bez wyciągnięcia radia... Czuć pod kluczami opór metalowych zatrzasków radia ale przy ciągnięciu wychodzą od razu...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ma ktos z was wprawe w wyciaganiu rnsa ? Mam z nim maly problem a kluczyki mi sie nie zatrzaskuja jak trzeba...
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dalej stacjonujecie pod Donem, czy macie jakąś cieplejszą miejscówkę na ten klimat ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
I prawidłowo, niema się co spinać... BTW Gdzie u nas w mieście ogarnie ktoś kompletny wydech od turbo do końca ? Słyszałem o "dziadku" z tartakowej - ktoś może potwierdzić ? Ewentualnie gdzie wy coś modziliście ?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Nikt ich nie nazwał tunerami, po prostu mają możliwość modyfikacji samochodu przez osobę, która zna się na strojeniu ECU ( kupił od "Polskiego Tunera" VW LUPO z silnikiem 1.9 TDI i zmodyfikował go jeszcze bardziej niż "Polski Tuner" osiągając moc 433KM) . Przypominam, że APR modyfikuje się tylko zdalnie albo wysyła się ECU do USA i są najlepszymi na świecie tunerami grupy VAG... P.S. Zawsze można użyć kabel + gotową mapę ale nie odważyłbym się osobiście na niej jeździć...- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Tak, masz racje @tymonA4. Softy robi Słowak, który pracuje zdalnie dla best-performance i jest jednym z mocniejszych "graczy" w europie. Ale sam fakt, że do samochodu podchodzi indywidualnie, a nie wgrywa jedną i tą samą mapę do wszystkich 1.9 TDi świadczy o czymś...- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja, Ja... Legionów Straße No powiem szczerze, że to mój pierwszy samochód z quatro i jestem pozytywnie zaskoczony jego działaniem na śniegu. Tego mi brakowało w A6 FWD... Tak - program jest made by best a nie gotowiec z allegro. Cena dla 3.0 V6 TDI to 1500zł i w tym jest full service - chip, pomiar hamownia serii + moda, diagnostyka.- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Taaa widziałem te wasze spoty na YT Bez kresek to nie spot W sierpniu skasowałem swoje A6 na Jesiennej i wystarczy mi wrażeń... Jeszcze troche brakuje jej do ideału ale mam zamiar wskoczyć z 3xx z przodu.- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Moje 3.0 V6 tam robiłem i "nie jestem zawiedziony"- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Spokojnie Magic Cena na stronie jest z zeszłego roku - niech przyjedzie to zawiedziony nie będzie. - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]