Treść opublikowana przez ranyjulek
-
[B5 AFN] Ramie wycieraczki A4 a A3
http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=ramiona+audi+a4+lift&category=3&sg=0
-
[ALL B5] Wymiary wnętrza przód
95-96 cm, mierzone w pionie, w miejscu łączenia oparcia z siedziskiem
-
[B5 AFN] Nie pokazuje temperatury cieczy i temperatury oleju
Najlepiej podepnij VAG'a. Jeśli któryś czujnik jest niesprawny wywali błąd.
-
[B5 AFN] dziwne popiskiwanie z rana filmik
Sprawdzałeś czy nie przyciera coś o osłonę paska rozrządu? Może poskładana źle i zanim się rozszerzy pod wpływem temperatury to gdzieś coś o nią ociera?
-
[B5 AHU] Problemy z temperaturą
1.9 tdi ogólnie nie należy do silników dobrze się nagrzewających Przy niskiej temperaturze zewnętrznej i dodatkowym owiewaniu chłodnicy poprzez pęd powietrza silnik może mieć dużo problemów z nagrzaniem się do nominalnej temperatury pracy. Gdy dojdzie do tego niewielka niesprawność termostatu albo wiskozy odpowiadającej za pracę wentylatora chłodnicy osiągniecie wymaganej temperatury zimą okaże się niemożliwe. Przerabiałem to zeszłej zimy. Przed wymianą termostatu, przy spokojnej jeździe z trudem nagrzewałem silnik do 65 st. Po wymianie termostatu, gdy na zewnątrz jest najwyżej 10 st. temperatura przekracza 90st. tylko podczas ostrej jazdy. Zazwyczaj oscyluje wokół 85st.
-
[B5 AHU] Olej do skrzyni biegów
75w90 jest zalecanym, więc nie ma po co kombinować z innymi.
-
[B6 AVF] Dwumas vs sztywne sprzęgło
Wiem, że powtarzam po innych, ale im więcej opinii tym lepiej. Zakładaj dwumas. Po coś go w końcu zastosowali w tych silnikach. Ja zmieniałem sprzęgło wraz z kołem w tym roku i też zdecydowałem się na dwumas. Zakładając sztywne koło zaoszczędzisz ze 300- 400 zł, ale więcej wibracji przejdzie na skrzynię biegów i całą karoserię, mocniej będzie szarpać dyfrem, przegubami itd. w efekcie szybciej będziesz musiał wymieniać wahacze, przeguby, poduszki silnika i skrzyni.
-
[B6 BBK] Ile płynu chłodniczego ?
Jesteś pewien, że wylałeś cały płyn i odpowietrzyłeś układ po wymianie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo, przecież wigilia to jeszcze nie święto, można tyrać Urwa nie mogę się ruszyć Ja się jakoś ruszam, ale kolacji już nie zjem
-
Diesel na LPG
Przecież i tak podnosi od nowego roku
-
Diesel na LPG
No no... przy dużych przebiegach faktycznie można nieźle zaoszczędzić. Przy przebiegach rzędu 20tys km. rocznie koszt instalacji w moim tdi zwróciłby się dopiero po mniej więcej dwóch latach, ale w przypadku tirów i dostawczaków, spalających więcej paliwa na 100km i robiących dużo większe przebiegi to na prawdę złoty interes.
-
[INNE] Przerywanie silnika od 2tys do 3tys
Po pierwsze sprawdzić świece i kable, kopułke, palec... Dzieje się tak bez względu na to czy zimny czy ciepły? Może wspomniane elementy mają już trochę "na karku" i źle im robi wilgoć?
-
[B6 AWX] Olej w przepływomierzu..pomocy
Może za dużo oleju wlałeś przy wymianie? Mógł nadmiar uciec przez odmę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wesołych Świąt!
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Pogratulować spalania jechałeś z boxem czy bez?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u mnie o 5:30 było tylko -7
-
[B5 AJM] Moja a4 ;)
Bardzo fajna. Ciemny kolor i brak chromów to jest to Takie felgi chodzą mi po głowie. Nawet całkiem ładnie komponują się z 1BE, które do mnie wpada na wiosnę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To auto, a przynajmniej zdjęcia, widziałem jakiś czas temu na allegro
-
[B5 AJM] Też sie pochwale:)
Takie coś znalazłem w instrukcji: Wyłącznik poduszki oryginalnie był montowany w schowku, w jego lewym górnym rogu. Są to informacje z instrukcji do polifta, ale wątpię, żeby w przedlifcie był taki przełącznik w słupku.
-
[B5 AJM] Też sie pochwale:)
Bania, czy to na pewno jest wyłącznik poduchy? W słupku seryjnie był wyłącznik kontroli wnętrza samochodu (alarm).
-
[B8 CAG] Audi A4 B8 Avant 2.0TDI Szary Lava MY09
Dobre Gratuluję furki. Duży plus za kombi Przeprowadzone i planowane zmiany w dobrym kierunku.
-
[B5 AEB] Moja a4 :)
Wygląda całkiem przyjemnie. Ładny, zadbany egzemplarz. Napisz coś o wyposażeniu, choć już na fotce widać, że jest dosyć fajne Przebieg prawdziwy? Bo sądząc po stanie kierownicy, to raczej tak.
-
[B5 AJM] Też sie pochwale:)
nie tylko w oplach, w innych też są takie wyłączniki w schowku pod kluczyk. osobiście przewoziłbym dzieciaczka z tyłu, nie z przodu. Dzieciaki małe i tak są takie, że po 5 minutach jazdy zasypiają Mi też chodziło o dopiero co narodzone dziecko. Tylko w fotelikach mocowanych tyłem do kierunku jazdy da się je przewozić. Przewożąc dzieciaka z tyłu nie jesteś w stanie pilnować go tak, jak możesz to robić kiedy jedzie z przodu. I nie chodzi o to, że nabroi zanim zaśnie, tylko o czuwanie, czy nic mu się nie dzieje niedobrego. A z tego co kojarzę, wyłącznik poduszki pasażera w b5 był w wyposażeniu opcjonalnym.
-
[ALL B5] Tylne pasy bezpieczeństwa zwijają się bardzo powoli
Dzięki wszystkim za odpowiedź. Zacznę od prania. Tylko dlaczego przednie, częściej używane, zwijają się bardzo dobrze a tylne nie? Mam nadzieję, że mycie pomoże.
-
[B5 AJM] Też sie pochwale:)
a co Ty, załatwić chcesz kogoś? na pewno jakoś można, ale po co? A chociażby po to, żeby mógł przewozić córę w foteliku [br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 09:45_________________________________________________ 160KM samym programem nie da rady wycisnąć. Ale te 135-140 jest na tyle mało, że nie powinno mieć wpływu na szybsze zużycie silnika.