Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ranyjulek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ranyjulek

  1. http://moto.allegro.pl/listing.php/search?string=ramiona+audi+a4+lift&category=3&sg=0
  2. 95-96 cm, mierzone w pionie, w miejscu łączenia oparcia z siedziskiem
  3. Najlepiej podepnij VAG'a. Jeśli któryś czujnik jest niesprawny wywali błąd.
  4. Sprawdzałeś czy nie przyciera coś o osłonę paska rozrządu? Może poskładana źle i zanim się rozszerzy pod wpływem temperatury to gdzieś coś o nią ociera?
  5. 1.9 tdi ogólnie nie należy do silników dobrze się nagrzewających Przy niskiej temperaturze zewnętrznej i dodatkowym owiewaniu chłodnicy poprzez pęd powietrza silnik może mieć dużo problemów z nagrzaniem się do nominalnej temperatury pracy. Gdy dojdzie do tego niewielka niesprawność termostatu albo wiskozy odpowiadającej za pracę wentylatora chłodnicy osiągniecie wymaganej temperatury zimą okaże się niemożliwe. Przerabiałem to zeszłej zimy. Przed wymianą termostatu, przy spokojnej jeździe z trudem nagrzewałem silnik do 65 st. Po wymianie termostatu, gdy na zewnątrz jest najwyżej 10 st. temperatura przekracza 90st. tylko podczas ostrej jazdy. Zazwyczaj oscyluje wokół 85st.
  6. 75w90 jest zalecanym, więc nie ma po co kombinować z innymi.
  7. Wiem, że powtarzam po innych, ale im więcej opinii tym lepiej. Zakładaj dwumas. Po coś go w końcu zastosowali w tych silnikach. Ja zmieniałem sprzęgło wraz z kołem w tym roku i też zdecydowałem się na dwumas. Zakładając sztywne koło zaoszczędzisz ze 300- 400 zł, ale więcej wibracji przejdzie na skrzynię biegów i całą karoserię, mocniej będzie szarpać dyfrem, przegubami itd. w efekcie szybciej będziesz musiał wymieniać wahacze, przeguby, poduszki silnika i skrzyni.
  8. Jesteś pewien, że wylałeś cały płyn i odpowietrzyłeś układ po wymianie?
  9. Pablo, przecież wigilia to jeszcze nie święto, można tyrać Urwa nie mogę się ruszyć Ja się jakoś ruszam, ale kolacji już nie zjem
  10. Przecież i tak podnosi od nowego roku
  11. No no... przy dużych przebiegach faktycznie można nieźle zaoszczędzić. Przy przebiegach rzędu 20tys km. rocznie koszt instalacji w moim tdi zwróciłby się dopiero po mniej więcej dwóch latach, ale w przypadku tirów i dostawczaków, spalających więcej paliwa na 100km i robiących dużo większe przebiegi to na prawdę złoty interes.
  12. Po pierwsze sprawdzić świece i kable, kopułke, palec... Dzieje się tak bez względu na to czy zimny czy ciepły? Może wspomniane elementy mają już trochę "na karku" i źle im robi wilgoć?
  13. Może za dużo oleju wlałeś przy wymianie? Mógł nadmiar uciec przez odmę.
  14. Pogratulować spalania jechałeś z boxem czy bez?
  15. u mnie o 5:30 było tylko -7
  16. Bardzo fajna. Ciemny kolor i brak chromów to jest to Takie felgi chodzą mi po głowie. Nawet całkiem ładnie komponują się z 1BE, które do mnie wpada na wiosnę
  17. To auto, a przynajmniej zdjęcia, widziałem jakiś czas temu na allegro
  18. Takie coś znalazłem w instrukcji: Wyłącznik poduszki oryginalnie był montowany w schowku, w jego lewym górnym rogu. Są to informacje z instrukcji do polifta, ale wątpię, żeby w przedlifcie był taki przełącznik w słupku.
  19. Bania, czy to na pewno jest wyłącznik poduchy? W słupku seryjnie był wyłącznik kontroli wnętrza samochodu (alarm).
  20. Dobre Gratuluję furki. Duży plus za kombi Przeprowadzone i planowane zmiany w dobrym kierunku.
  21. Wygląda całkiem przyjemnie. Ładny, zadbany egzemplarz. Napisz coś o wyposażeniu, choć już na fotce widać, że jest dosyć fajne Przebieg prawdziwy? Bo sądząc po stanie kierownicy, to raczej tak.
  22. nie tylko w oplach, w innych też są takie wyłączniki w schowku pod kluczyk. osobiście przewoziłbym dzieciaczka z tyłu, nie z przodu. Dzieciaki małe i tak są takie, że po 5 minutach jazdy zasypiają Mi też chodziło o dopiero co narodzone dziecko. Tylko w fotelikach mocowanych tyłem do kierunku jazdy da się je przewozić. Przewożąc dzieciaka z tyłu nie jesteś w stanie pilnować go tak, jak możesz to robić kiedy jedzie z przodu. I nie chodzi o to, że nabroi zanim zaśnie, tylko o czuwanie, czy nic mu się nie dzieje niedobrego. A z tego co kojarzę, wyłącznik poduszki pasażera w b5 był w wyposażeniu opcjonalnym.
  23. Dzięki wszystkim za odpowiedź. Zacznę od prania. Tylko dlaczego przednie, częściej używane, zwijają się bardzo dobrze a tylne nie? Mam nadzieję, że mycie pomoże.
  24. a co Ty, załatwić chcesz kogoś? na pewno jakoś można, ale po co? A chociażby po to, żeby mógł przewozić córę w foteliku [br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 09:45_________________________________________________ 160KM samym programem nie da rady wycisnąć. Ale te 135-140 jest na tyle mało, że nie powinno mieć wpływu na szybsze zużycie silnika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.