Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cabriofan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cabriofan

  1. Jak na 1991 rok to supermaszyna Z przodu cos z ferrari,tył a la mazda 323,jakby był 4-ro osobowy do dziś podziwialibyśmy go na drogach [br]Dopisany: 22 Luty 2011, 23:32_________________________________________________ ładnie,ładnie w escorcie cabrio takie robiłem -wizualnie super,w praktyce trochę utrudniały parkowanie tyłem w nocy :>
  2. i pełny syntetyk 10w40 :polew: Wiejski tiuning
  3. Musza spadac na jakis czas ,Roberto kaj w książce jest ten rodzaj skrzyni? To go odczytam i potem napisze jak jeszcze Bedziesz narka
  4. Ja nie narzekam :>-do wypłaty ;(
  5. oki Pędz do Marzeny
  6. ten stary je zgrymniały na maxa ;([br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:59_________________________________________________tak na moje oko to łączy sie metal od chłodnicy a powyżej jest guma-tylko nie wiem ,czy to w całosci jest ,czy osobno idzie kupic[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 23:01_________________________________________________na spocie Obejrzysz-tylko chyba nie na najbliższym bo musza gosci przyjmowac[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 23:02_________________________________________________W każdym razie dziękuje Robercik za fachowe instrukcje-jak zawsze można na Ciebie liczyc [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 23:03_________________________________________________o K..wa pierwszego rybnickiego spota będe musiał opusci ;(
  7. masakra! :> jak się nie mylę to chodzi o nr.2 od chłodnicy do góry do silnika[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:53_________________________________________________moja baby miała pierwszą rejestrację w Deutschland w moje 24 urodziny-to auto na mnie czekało :>
  8. wlepkę masz w książce serw. , we wnęce na koło zapasowe i pod tylnym siedzeniem ide po książkę do plecaka i po leszka bo się skończył :gwizdanie:
  9. tu na forum w "kalendarzu" akurat urodziny widocznie nie zaznaczyłeś w Twoim profilu kiedy masz wiem podpuszczam Cię
  10. wlepki? z książki serw.? nie wiem o co kaman niestety
  11. ello Arturku
  12. ucza się cytowac
  13. Robert jak Bedziesz miał chwilka kiedys Obejrz mi w etce kod simeringu wybieraka skrzyni i teleskopy tylnej klapy,no i przewód odprowadzający chłodnicy tj.metal i guma ,tylko nie wiem czy to jest osobno ,czy w całosci [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:37_________________________________________________ w kalendarzu to imieniny piszą
  14. ponownie Robercik ,Tomek i wszyscy obecni :>[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 22:33_________________________________________________nigdy sie nie naucza cytowac a geb...23 -go
  15. ale sie w srodek wcisło
  16. Ja też i geburstag :> Bo raz jest w sobotę a raz w niedzielę , tak zdecydowała większość już kilka miesięcy temu Ja mam L4
  17. [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 14:11_________________________________________________ Jo tyż Miałem do tej pory jedną piątkę,dużo czwórek a trójek to nawet nie licze [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 14:21_________________________________________________ spoko koles [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 14:22_________________________________________________do odważnych swiat należy [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 14:22_________________________________________________ -- mój mechanik [br]Dopisany: 21 Luty 2011, 14:24_________________________________________________nikogo ni ma to na tv się przenoszę
  18. Wiesław jeszcze raz dzięki za wahacze -już założony-1 szt.się wyje...a ,przy okazji przegub wymieniony,filter paliwa
  19. [br]Dopisany: 18 Luty 2011, 20:53_________________________________________________ :gwizdanie:
  20. na chwila
  21. na chwilka
  22. [br]Dopisany: 06 Luty 2011, 21:15_________________________________________________ albo kolejna sciema przez western union-kumpel to przerabiał
  23. po piłce Ci sie zachce życ [br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 17:01_________________________________________________na 17: 30 jakby coś [br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 17:02_________________________________________________ sie szykowac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.