Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. Napisałem o swoim problemie na elektrodzie i już coś chłopaki doradzili - PK-1P-230V - Przekaźnik elektromagnetyczny 16A/230V, cewka 230V AC - F&F. I tak jak @wuPiotrekradzisz modem trzeba podłączyć pod v+ i v- a nie pod b+ i b-. Jak kupię przekaźnik to dam znać czy się udało. Mam jeszcze zagwostkę, bo zasilacz mam 3A, kamera potrzebuje 2A a modem 1A i nie wiem czy prądu starczy, czy zasilacz szlag trafi. Choć te wartości dla kamery i modemu to chyba szczytowy prąd więc może da radę.
  2. z tego co mi się wydaje to przekaźnik musi być raczej na 230V bo 12V w moim przypadku będzie zawsze - jak nie z zasilacza to z baterii.
  3. Temat obsługi oraz zapisu obrazu z kamery ogarniam bez problemu, więc temat kamery mam załatwiony.
  4. Witam, Panowie mam prośbę. Chce zamontować kamerę na podwórku. Kupiłem: kamerę moduł gsm baterię zasilacz i potrzebuje to złączyć w całość. Gość który mi to sprzedawał (eltrox.pl) mówił, że potrzebuje jeszcze kupić do kompletu "czujnik spadku napięcia", ale oni tym nie handlują. Czy ktoś mógłby mi pomóc w temacie jaki "czujnik spadku napięcia" kupić i jak to podłączyć, aby moduł GSM wysyłał mi sms'a w momencie zaniku napięcia. w załączeniu dodaje mój pomysł na podłączenie tego oraz instrukcję do modułu GSM. Byłbym wdzięczny za pomoc, bo chce to założyć na działce na którą jeżdżę okazjonalnie na weekendy. moduł GSM.pdf
  5. buzer nie ma nic wspólnego z zatartym mechanizmem wycieraczek. Podłącz auto pod komputer i odczytaj błędy
  6. Możesz też przeglądać ten temat i z opisu w pierwszym poście wywnioskujesz jaki moduł kupić: https://a4-klub.pl/topic/79296-lista-modułów-komfortu-46-z-opisem-funkcji-wymiana-kodowanie/#comments
  7. jak masz możliwość to podłącz auto pod komputer, zrób skan wszystkich modułów i wrzuć je na forum. Przyczyn może być wiele. Skoro drzwi nie działały od kupna auta to możliwe, że padł moduł komfortu (który wymienił mechanik tylko nie wiadomo, czy na właściwy), padły zamki (choć wątpię by padły obydwa, a tak w ogóle to w zamkach padają zazwyczaj tylko mikrostyki, które nie są konieczne do działania samego mechanizmu zamka). Możesz też zaglądnąć do przewodów, które znajdują się w przelotkach między tylnymi drzwiami a budą - często przerywają się w nich przewody. Kolejna sprawa to co to za mechanik, który trzyma auto 3 tygodnie i nie jest wstanie naprawić, jakby się wydawało w miarę prostej usterki. Mechanik jak wymienił moduł komfortu powinien dopisać do niego piloty - jak tego nie zrobił to znaczy, że naprawdę ma małe pojęcie o naprawach tego typu lub moduł który wsadził też nie jest sprawny.
  8. jaki masz MCE? Jak w wersji HIGH to każde światło ma swoje wyjście - trzeba tam szukać problemu Masz kontrole spalonych żarówek?? Pokazuje błędy spalonej żarówki??
  9. Przeglądałeś temat o zakładaniu MF w dziale "zrób to sam" - tam chyba wszystkie wymagane części są wymienione łącznie z ich numerami.
  10. za***iście, tylko gratulować ?
  11. Moduł komfortu widzi w ogóle pilota?? Jaki numer oraz oznaczenie literowe modułu??
  12. jak chcesz puszczać muzykę przez BT to możesz np. kupić wefe WF602 - sterujesz muzyka przez MF lub przez radio. Jak masz radio navigation plus to musisz kupić moduł z wtyczka 8 pin - na stronie wefy jest wszystko opisane
  13. a czy po zdemontowaniu haka i całej jego instalacji zmieniłeś kodowanie modułu PDC (mniemam, że był to oryginalny hak oraz instalacja)??
  14. Przepraszam za off-topic, ale @tobias możesz mi wytłumaczyć, czym się różnią osoby kupujące auto za gotówkę, w kredycie, czy leasingu?? Chodzi Ci o to że ci co kupują w leasing mają własne firmy?? Przecież ty też możesz bez problemu założyć firmę i kupić auto w leasing. Jak tylko masz fajny pomysł to założenie firmy to naprawdę nic skomplikowanego. Jak potrzebujesz kasy na jej założenie i pierwszy rok działalności to bank udzieli ci kredytu. Sorry, ale aż mnie telepie jak czytam takie mądrości. Sam pracuje w małej rodzinnej firmie i wiem z czym to się je, ludzie myślą że jak masz "firmę" to jesteś zarobiony w ..uj, ale nikt nie widzi tego, że pracujesz jak trzeba to w niedzielę i święta (o sobotach nie mówię bo to oczywiste). Czasami "srasz" pod siebie z nerwów czy to co zrobiłeś jest ok, czy nie będzie Cię to kosztować więcej niż miałeś na tym zarobisz itp.
  15. gdzie kupowałeś uszczelki?? możesz podesłać jakiegoś linka?
  16. A więc wróciłem z majówki i auto mimo 6 dni stania odpaliło od strzała ? - temat rozwiązany. Teraz czekam na kolejny długi weekend i biorę się za zamki w przednich drzwiach i może w końcu uporam się z brakiem sygnalizacji podczas zamykania auta?
  17. Tak to ten moduł, ale możesz go np. wsadzić za schowek pasażera. Nie wiem tylko jaką funkcjonalność ma moduł bt z literką H na końcu - musisz o tym poczytać w temacie o zakładaniu bt. Co do kabelka vcds to ja mam takiego zwykłego z aliexpres za 100zl - tym swoim kablem raczej nic nie poradzisz. Ale zastanawiam się tylko z jakim modułem ty się teraz łączysz - być może masz moduł z podstawową funkcjonalnością i dlatego na rnsie nie masz książki telefonicznej itp. wysłałem Ci mój numer telefonu ma PW - zadzwoń do mnie jutro koło 10.00 to pogadamy
  18. No to dlatego ten problem, czyli nie masz modułu bt pod fotelem tylko moduł cullman'a ☹️
  19. Jaki masz kabel, bo ten odczyt z modułu 77 jest jakiś słaby. Obawiam się że vcds-lite będzie miał problem z poprawnym połączeniem i kodowaniem modułu telefonu 77. Jak kiedyś miałem taki kabel to w ogóle nie łączyło mi się z modułem 77
  20. Odpinałeś ostatnio akumulator?? Bo coś dużo masz błędów. Kierownice też chyba trzeba zakodować poprawnie, bo coś z modułem telefonu ma problem.
  21. Jak masz kierownicę MF to kodowanie rnse będzie raczej ok, trzeba powalczyć z modułem BT, bo jeśli miałeś podstawę pod nokie to może tu być problem
  22. Dźwięku połączenia z Bt nie słyszałeś, bo nie miałeś podłączonego wyjścia audio - dźwięk możesz ściszyć vcdesem. Co do tego komunikatu to podaj jakie masz kodowanie rnse oraz modułu bt i napisz z jaką końcówkę masz moduł bt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.