Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
podłączenie kamery CCTV + bateria + moduł GSM
?
-
podłączenie kamery CCTV + bateria + moduł GSM
Napisałem o swoim problemie na elektrodzie i już coś chłopaki doradzili - PK-1P-230V - Przekaźnik elektromagnetyczny 16A/230V, cewka 230V AC - F&F. I tak jak @wuPiotrekradzisz modem trzeba podłączyć pod v+ i v- a nie pod b+ i b-. Jak kupię przekaźnik to dam znać czy się udało. Mam jeszcze zagwostkę, bo zasilacz mam 3A, kamera potrzebuje 2A a modem 1A i nie wiem czy prądu starczy, czy zasilacz szlag trafi. Choć te wartości dla kamery i modemu to chyba szczytowy prąd więc może da radę.
-
podłączenie kamery CCTV + bateria + moduł GSM
z tego co mi się wydaje to przekaźnik musi być raczej na 230V bo 12V w moim przypadku będzie zawsze - jak nie z zasilacza to z baterii.
-
podłączenie kamery CCTV + bateria + moduł GSM
Temat obsługi oraz zapisu obrazu z kamery ogarniam bez problemu, więc temat kamery mam załatwiony.
-
podłączenie kamery CCTV + bateria + moduł GSM
Witam, Panowie mam prośbę. Chce zamontować kamerę na podwórku. Kupiłem: kamerę moduł gsm baterię zasilacz i potrzebuje to złączyć w całość. Gość który mi to sprzedawał (eltrox.pl) mówił, że potrzebuje jeszcze kupić do kompletu "czujnik spadku napięcia", ale oni tym nie handlują. Czy ktoś mógłby mi pomóc w temacie jaki "czujnik spadku napięcia" kupić i jak to podłączyć, aby moduł GSM wysyłał mi sms'a w momencie zaniku napięcia. w załączeniu dodaje mój pomysł na podłączenie tego oraz instrukcję do modułu GSM. Byłbym wdzięczny za pomoc, bo chce to założyć na działce na którą jeżdżę okazjonalnie na weekendy. moduł GSM.pdf
-
Dźwięki z buzera w czasie jazdy w A4 B6
buzer nie ma nic wspólnego z zatartym mechanizmem wycieraczek. Podłącz auto pod komputer i odczytaj błędy
-
Zamki w tylnych drzwiach A4 B7 nie działają
Możesz też przeglądać ten temat i z opisu w pierwszym poście wywnioskujesz jaki moduł kupić: https://a4-klub.pl/topic/79296-lista-modułów-komfortu-46-z-opisem-funkcji-wymiana-kodowanie/#comments
-
Zamki w tylnych drzwiach A4 B7 nie działają
jak masz możliwość to podłącz auto pod komputer, zrób skan wszystkich modułów i wrzuć je na forum. Przyczyn może być wiele. Skoro drzwi nie działały od kupna auta to możliwe, że padł moduł komfortu (który wymienił mechanik tylko nie wiadomo, czy na właściwy), padły zamki (choć wątpię by padły obydwa, a tak w ogóle to w zamkach padają zazwyczaj tylko mikrostyki, które nie są konieczne do działania samego mechanizmu zamka). Możesz też zaglądnąć do przewodów, które znajdują się w przelotkach między tylnymi drzwiami a budą - często przerywają się w nich przewody. Kolejna sprawa to co to za mechanik, który trzyma auto 3 tygodnie i nie jest wstanie naprawić, jakby się wydawało w miarę prostej usterki. Mechanik jak wymienił moduł komfortu powinien dopisać do niego piloty - jak tego nie zrobił to znaczy, że naprawdę ma małe pojęcie o naprawach tego typu lub moduł który wsadził też nie jest sprawny.
-
RNS-E - Tańszy sposób na kamerę cofania
działa
-
Nie świecą przednie światła pozycyjne w A4 B6
jaki masz MCE? Jak w wersji HIGH to każde światło ma swoje wyjście - trzeba tam szukać problemu Masz kontrole spalonych żarówek?? Pokazuje błędy spalonej żarówki??
-
Zapytanie dt. multifunkcji B6
Przeglądałeś temat o zakładaniu MF w dziale "zrób to sam" - tam chyba wszystkie wymagane części są wymienione łącznie z ich numerami.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
za***iście, tylko gratulować ?
-
Kodowanie pilota Audi A4 B7 1.8T
Moduł komfortu widzi w ogóle pilota?? Jaki numer oraz oznaczenie literowe modułu??
-
Moduł bluetooth do Audi A4 B7
jak chcesz puszczać muzykę przez BT to możesz np. kupić wefe WF602 - sterujesz muzyka przez MF lub przez radio. Jak masz radio navigation plus to musisz kupić moduł z wtyczka 8 pin - na stronie wefy jest wszystko opisane
-
Problem z parktronikiem w A4 B7
a czy po zdemontowaniu haka i całej jego instalacji zmieniłeś kodowanie modułu PDC (mniemam, że był to oryginalny hak oraz instalacja)??
-
Zakup kontrolowany - Audi A4 45 TFSI mHEV Quattro S Line S tronic
Przepraszam za off-topic, ale @tobias możesz mi wytłumaczyć, czym się różnią osoby kupujące auto za gotówkę, w kredycie, czy leasingu?? Chodzi Ci o to że ci co kupują w leasing mają własne firmy?? Przecież ty też możesz bez problemu założyć firmę i kupić auto w leasing. Jak tylko masz fajny pomysł to założenie firmy to naprawdę nic skomplikowanego. Jak potrzebujesz kasy na jej założenie i pierwszy rok działalności to bank udzieli ci kredytu. Sorry, ale aż mnie telepie jak czytam takie mądrości. Sam pracuje w małej rodzinnej firmie i wiem z czym to się je, ludzie myślą że jak masz "firmę" to jesteś zarobiony w ..uj, ale nikt nie widzi tego, że pracujesz jak trzeba to w niedzielę i święta (o sobotach nie mówię bo to oczywiste). Czasami "srasz" pod siebie z nerwów czy to co zrobiłeś jest ok, czy nie będzie Cię to kosztować więcej niż miałeś na tym zarobisz itp.
-
Pompa vacum w A4 B6 1.9TDI
gdzie kupowałeś uszczelki?? możesz podesłać jakiegoś linka?
-
Nie gasnący przycisk awaryjnych w A4 B6
A więc wróciłem z majówki i auto mimo 6 dni stania odpaliło od strzała ? - temat rozwiązany. Teraz czekam na kolejny długi weekend i biorę się za zamki w przednich drzwiach i może w końcu uporam się z brakiem sygnalizacji podczas zamykania auta?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Tak to ten moduł, ale możesz go np. wsadzić za schowek pasażera. Nie wiem tylko jaką funkcjonalność ma moduł bt z literką H na końcu - musisz o tym poczytać w temacie o zakładaniu bt. Co do kabelka vcds to ja mam takiego zwykłego z aliexpres za 100zl - tym swoim kablem raczej nic nie poradzisz. Ale zastanawiam się tylko z jakim modułem ty się teraz łączysz - być może masz moduł z podstawową funkcjonalnością i dlatego na rnsie nie masz książki telefonicznej itp. wysłałem Ci mój numer telefonu ma PW - zadzwoń do mnie jutro koło 10.00 to pogadamy
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
No to dlatego ten problem, czyli nie masz modułu bt pod fotelem tylko moduł cullman'a ☹️
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jaki masz kabel, bo ten odczyt z modułu 77 jest jakiś słaby. Obawiam się że vcds-lite będzie miał problem z poprawnym połączeniem i kodowaniem modułu telefonu 77. Jak kiedyś miałem taki kabel to w ogóle nie łączyło mi się z modułem 77
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Odpinałeś ostatnio akumulator?? Bo coś dużo masz błędów. Kierownice też chyba trzeba zakodować poprawnie, bo coś z modułem telefonu ma problem.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Jak masz kierownicę MF to kodowanie rnse będzie raczej ok, trzeba powalczyć z modułem BT, bo jeśli miałeś podstawę pod nokie to może tu być problem
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Dźwięku połączenia z Bt nie słyszałeś, bo nie miałeś podłączonego wyjścia audio - dźwięk możesz ściszyć vcdesem. Co do tego komunikatu to podaj jakie masz kodowanie rnse oraz modułu bt i napisz z jaką końcówkę masz moduł bt
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Daj znać o efektach.