Treść opublikowana przez Lukasz_mk2
-
Srebrny A4 B6 AWX - zew. S-line/CLH/DRL/BiXenon/PDC P+T/kier. MF/skł. lustra/RNSE + Cam. P+T inne..
Nie miałem żadnych problemów z soczewka, poza tym że moduł nie załączał się po napięciu z alternatora tylko normalnie podłączyłem go pod włącznik świateł Moduł mam taki: https://allegro.pl/oferta/modul-swiatel-dlugich-dziennych-drl-dzienne-7048038914
-
Srebrny A4 B6 AWX - zew. S-line/CLH/DRL/BiXenon/PDC P+T/kier. MF/skł. lustra/RNSE + Cam. P+T inne..
Przełącznik "auto" jest z b7 a podłączony został wg tematu o mce na forum. Co do modułu drl to mam moduł firmy be-smart podłączony wg ich schematu, który dostałem z modułem
-
Problem z elektryką drzwi pasażera w A4 B7
Co do lampek w drzwiach, masz informację na fis o otwartych drzwiach??
-
Temperatura 75*C w ECU, a na zegarach 90*C w A5 3.0TDI
wg mnie jak na starym termostacie temp. dochodziła do 90*C, a po sekundzie spadała, a na nowym dochodzi do 75*C i tak zostaje cały czas. To winny jest czujnik temperatury, a te skoki temperatury czy też stała temp. to tylko błędne odczyty z czujnika. Czujnik temp. kupiłeś oryginalny czy zamiennik?? Wszystkie czujniki w zamienniku nawet hella, czy tego typu wynalazki są dobre jak dobrze trafisz. Ja zamienniki wymieniałem trzy razy - każdy pokazywał co innego. W końcu oddałem to w piz..du i kupiłem oryginał i jest spokój. Co jest najlepsze to te czujnik w zamienniku do innych aut mają podobny problem - kiedyś miałem golfa 3 i tam była taka sama sytuacja, brat miał A4 B5 - podobnie, w seacie u znajomego - to samo.
-
Pomoc przy zakupie A4 B8
Jak ci nie zależy na mocy i Quatro to bierz od znajomego - młodszy rocznik, wiesz co masz. A te opisy w ogłoszeniach są super? "Auto kupione od jednego właściciela który sobie skonfigurował auto pod siebie lakier na zamówienie." - a jak można kupić nowe auto bez zamówienia "pod siebie"?? Co do lakieru ta fabryka audi musiała całą technologie na lakierni zmieniać pod jednego klienta?? Napisz może jeszcze jakie wyposażenie ma auto od znajomego, bo jeżeli jest to golas to można by to jeszcze przemyśleć.
-
RNS-E w A4 B7 nie wyłącza się i rozładowuje akumulator
Super, że udało Ci się rozwiązać problem !?
-
RNS-E w A4 B7 nie wyłącza się i rozładowuje akumulator
Masz moduł samego telefonu, czy moduł bluetooth??
-
RNS-E w A4 B7 nie wyłącza się i rozładowuje akumulator
Rns miałeś fabrycznie, czy zmieniłeś je za jakieś inne radio?? Masz podłączone can'y?? Jakie masz kodowanie rns oraz zegarów?
-
RNS-E w A4 B7 nie wyłącza się i rozładowuje akumulator
A próbowałeś odłączyć na próbę moduł wefa??
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Teoretycznie modułu z b6 od roku modelowego 2004 powinny pasować do b7, ale nie wiem czy ktoś już to sprawdził
-
A4 B6 2001 - osuszacz+dławik
Panowie czy osuszacz w zamienniku o numerze NRF 00033205 oraz dławik/dysza MAHLE UW 351 233-091 będą dla mnie odpowiednie?? Mój VIN to WAUZZZ8E72A126187 (rok prod. auta 2001)
-
Wymiana silniczka lusterka w A4 B6
Kolego nie wiem co miałeś na myśli pisząc powyższe, ale ja nie pisałem o ściągnięciu lusterka tylko o ściągnięciu jego obudowy, bo o tym pisałeś. Poza tym nie wiem co masz "urwane"?? A tak poza tym to ty moim myśleniem się nie przerażaj Smutne.
-
Osuszacz, dławik - kompletny spis części
Panowie czy osuszacz w zamienniku o numerze NRF 00033205 oraz dławik/dysza MAHLE UW 351 233-091 będą dla mnie odpowiednie?? Mój VIN to WAUZZZ8E72A126187 (rok prod. auta 2001)
-
Wymiana silniczka lusterka w A4 B6
nie wiem czy dasz rade bez ściągania obudowy, ale przecież to są dwie śrubki od spodu lusterka i 1min roboty - nie trzeba do tego ściągać lusterka z drzwi, bo pewnie to Cię przeraża
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Panowie prawdopodobnie we wtorek będę miał używany czujnik do sprawdzenia, tylko się zastanawiam czy wystarczy osadzić to na"zwykłym" oringu czy musi to być jakiś specjalny?
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Czy to czujnik??
-
Klimatyzacja w A4 B6 nie działa - czy to czujnik ciśnienia klimatyzacji?
Panowie chciałbym uzyskać potwierdzenie moich przypuszczeń. Dziś wydarzyła mi się taka sytuacja - jechałem autem jak zwykle, klima chłodziła bez problemów, podjechałem pod sklep, zgasiłem auto, a jak wróciłem za 5 min i je ponownie zapaliłem klima przestała działać (econ zapalił się zaraz po odpaleniu auta). Po podłączeniu vcds wyszły takie cyrki:
-
Problemy z kierunkowskazami w A4 B7
Manetkę możesz jeszcze sprawdzić w inny sposób. Włącz lewy kierunkowskaz, wyjmij kluczyk ze stacyjki - powinien zacząć wyć buzer i powinno włączyć się lewy światło postojowe (analogicznie jest z prawą stroną)
-
Nie działa pilot w A4 B7 po zmianie modułu komfortu
@Muskel1z tego co napisał @rabarbar95 to problem leży w pilocie a nie w jego kodowaniu, bo mniemam po pierwszym jego poście, że wie jak to zrobić. Najlepiej byłoby znaleźć drugą osobę z b7 i sprawdzić czy u niej twoje piloty są widziane przez Mk. Masz dwa piloty czy tylko jeden?? Jeśli dwa, to czy z drugim pilotem jest ten sam problem? Może być też sytuacja taka, że Twój pilot jest sprawny, a moduł który wymieniłeś jest zepsuty.
-
Aplikacje do auta
@Muskel1 AAwireless łączy się z telefonem przez BT czy WiFi-direct?? Co Ciekawe myślałem o montażu tego do mojej Toyoty CHR z 2020/21, ale na stronie piszą, że ta toyota nie występuje z fabrycznym AA - co jest nieprawdą, bo moja AA ma z fabryki.
-
A4 B7 straciło plus
post jest tak napisany, że trudno jednoznacznie napisać co autor miał na myśli "Jeszcze zostało odpalać odpala i gaśnie" Kolega @dzik18, sprawdzałeś bezpieczniki?? Wiele razy demontowałem: tunel łącznie z klimatronikiem, poduszke airbag z kierownicy, moduł MK, radio (miałem chorusa, concerta i obecnie RNS-E LED) itp. - nigdy nie odłączałem akumulatora i nie miałem żadnych problemów po tym zabiegu.
-
A4 B7 straciło plus
po poskładaniu wszystkiego do kupy odpaliłeś auto i zrobiłeś jazdę próbną??? te błędy powinny zniknąć po krótkiej jeździe.
-
podłączenie kamery CCTV + bateria + moduł GSM
podłączyłem wszystko do kupy (póki co na "pająka") i działa tak jak powinno - moduł wysyła sms'a po zaniku napięcia 230V oraz jego przywróceniu! Tego zasilacza się trochę boje, więc na obecną chwile (do testów) kamerę podłączyłem na osobnym zasilaczu) - jak przyjdzie mi nowy zasilacz to składam wszystko w całość po ludzku.
-
podłączenie kamery CCTV + bateria + moduł GSM
tak, więc na elektrodzie się dowiedziałem, że prócz podłączonych do zasilacza urządzeń (kamera, moduł GSM) prąd zabiera jeszcze ładowanie baterii - 0,6A - więc ten zasilacz jest do wymiany. Jestem zły bo zasilacz kosztował 130zł, kupiłem go pod koniec marca, więc go już nie zwrócę, a zaproponował mi go gość, który sprzedawał wszystkie graty ;(
-
podłączenie kamery CCTV + bateria + moduł GSM
Przewody do kamery od zasilacza będą miały kilka cm - może 15cm