Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. to może coś jeszcze pomyśle jutro. Generalnie te przewody są strasznie sztywne i trochę się obawiam ich "myrdać", ale jak uważasz, że tak będzie lepiej to coś jutro podziałam i zdam relację. A teraz "idę" instalować Ubuntu
  2. nie dawałem większej ilości wentylatorów na górze bo się nie mieszczą przez przewody AiO, a nie chce ich jakoś specjalnie naginać
  3. Zasilacz jest na samym dole obudowy w osobnej obudowie. Wieczorem zrobię lepsze zdjęcia. Panowie czy jest możliwe że zasilacz 850w jest za słaby do mojego zestawu?? Wczoraj działałem pół nocy na komputerze i wszystko było git (działałem na karcie graficznej procesora). Dziś zamontowałem gtx1070 i jak procesor osiągnął 110*C to komputer się wyłącza - myślę że AiO wchodzi na wyższe obroty i brakuje mu prądu. Na pudełku AiO jest napisane że może pobierać 400W ? Czy jest to możliwe?? Jedynie co jeszcze zrobiłem od wczoraj to aktualizowaniem Windows z 10 na 11, ale jak zaraz po wyłączeniu włączę komputer i wejdę do biosu to też się wyłącza ?? JESTEM GŁUPSZY NIŻ USTAWA PRZEWIDUJE!!! Podłączyłem pompę do płyty pod Fan2 zamiast pod Fan1_AiO i pompa w ogóle nie działała Komputer się wyłączał bo procesor osiągał graniczną temp. ? Obecnie procek ma w spoczynku 36*C, a nie 95*C jak wcześniej ? Poniżej zdjęcia zasilacza w osobnej obudowie i wentylatorka u góry obudowy.
  4. Zasilacz jest na samym dole obudowy w osobnej obudowie. Wieczorem zrobię lepsze zdjęcia
  5. A więc wysoko coś takiego: Zostawiłem ten zasilacz jak był. Najpiękniejsze jest to że przy uruchomionym systemie, stanie, synchronizacji z NAS zużycie procesora jest na poziomie 3% i 0,5ghz ? Ta obudowa to jest śmieć, instalacja dysków to jakaś tragedia, mam nadzieję że gniazda w nich się nie powyginają - miejsca na kable prawie nie ma
  6. no chyba, że dysk ssd 2,5" zmieści mi się od zew. strony? bo nawet o tym nie pomyślałem
  7. zasilacz mam tak zamontować, aby jego wentylator dmuchał do obudowy??? Miejsce na dyski pokazałem na obrazku
  8. wentylator od zasilacza jest skierowany w dół, miejsce na dyski jest jak na obrazku: miejsce na śruby od dysków od frontu obudowy zasłoniła chłodnica. Co do chłodnicy to od góry wchodzi tylko 240mm, 360mm wchodzi tylko od frontu i to w dodatku tak, że sama chłodnica jest zamontowana od środka obudowy, a jej wentylatory od zewnątrz. Bo jak bym zamontował chłodnicę jak były zamontowane "fabryczne" wentylatory to nie założę frontu obudowy.
  9. Udało mi się coś kupić i po części złożyć: Procesor AMD Ryzen 9 AMD Ryzen 9 7900X Obudowa do komputera ENDORFY Regnum 400 Air Zasilacz be quiet! Pure Power 12 M 850W 80 Plus Gold ATX 3.0 Płyta główna Socket AM5 ASRock X670E Pro RS Pamięci RAM DDR5 Lexar 32GB (2x16GB) 6000MHz CL30 Ares RGB Dysk SSD Kingston 1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe KC3000 Chłodzenie procesora Silver Monkey X SNOWY BLACKOUT 360 3x120 mm Ostatecznie kupiłem wszystko w X-KOM, bo porównując morele, komputronik i X-KOM wyszło mi u nich najtaniej i w dodatku wszystkie części miałem na drugi dzień. Jestem tylko niezadowolony z obudowy, bo w X-KOM mi chłop potwierdził, że zmieszczę do niej 4 dodatkowe dyski (prócz dysku m.2, 2x2,5" i 2x3,5"), a niestety po montażu chłodnicy zostało miejsce tylko na dwa na dole obudowy. Dysków do zamontowania (prócz dysku m.2) mam 3szt. - 2x3,5" 1x2,5". Pewnie dwa 3,5" zamontuje na dole obudowy, a z dyskiem 2,5" będę coś musiał drutować ;( Póki co skrzynkę złożyłem i zainstalowałem windowsa, została mi jeszcze instalacja Ubuntu (bo na nim głównie działam) oraz przełożenie starych dysków. Muszę jeszcze poczytać jak przenieść licencję windowsa ze starego komputera na nowy, bo póki co windowsa nawet aktywowałem - skończyłem instalację po 3 rano a koło 7 trzeba wstać do pracy Mam jeszcze dodatkowe pytanie - w obudowie "fabrycznie" były zamontowane 3 wentylatory od frontu (które musiałem zdemontować, aby zrobić miejsce na chłodnicę i jej wentylatory) i jeden z tyłu obudowy. Nie wiem czy jest sens montować te zdemontowane wentylatory np. na górze obudowy. Wentylatory przez chłodnicę ładnie dmuchają, więc może to już będzie "przerost formy nad treścią"??
  10. Wymyśliłem sobie jeszcze coś na Intelu, może to będzie lepsze rozwiązanie: Intel Core i9-13900 Płyta główna MSI B760 GAMING PLUS WIFI Procesor w prawdzie droższy, ale płyta tańsza, obsłuży też ddr5 i chłodzenie chyba też będzie tańsze bo nie będzie wody, a do tego moja obudowa też się chyba nada. Co o tym myślisz??
  11. Pc potrzebny głównie do grafiki 3d i zależy mi na ilości wątków r9, dodatkowo cena r9 a r7 jest prawie taka sama
  12. A jak się ma sprawa mojej obecnej obudowy - Zalman R1?? Będzie ok, czy chłodzenie procka się nie zmieści?? Niema sensu kupować zasilacza ze złączem 12VHPWR PCI-E 5.0 16-pin (12+4)??
  13. Obecnie mam zasilacz xfx ts 550w i też nie zależy mi na jego wymianie, ale chyba bez tego się nie obejdzie
  14. @Langista Nie mam zamiaru go kręcić, ale wyczytałem gdzieś że takie chłodzenie wypada mu założyć - w ogóle mi na tym nie zależy
  15. Panowie czy takie coś będzie ok: Sklep komputerowy Morele.net WWW.MORELE.NET Sklep Internetowy - laptopy, RTV i AGD, konsole, aparaty cyfrowe, telefony komórkowe. Najniższe ceny w Polsce, wysyłka w 24h, zakupy na raty. Sprawdź nas! do tego wszystkiego mam kartę graficzną MSI GTX 1070 Gaming. Czy wybrana przeze mnie obudowa będzie ok do chłodzenia?? Chyba że ma ktoś jakieś inne propozycje w podobnej cenie. Teraz mam stary sprzęt w obudowie Zalman R1 - może ona bybyła też ok nie musiałbym wydawać kasy na nową obudowę. Na światełkach (RGB) nie zależy mi w ogóle.
  16. Wciąga olej. Szwagier miał takie cudo i od nowości wciągał olej, ale że wciągał go poniżej 1l/1000km to serwis mówił że to norma i z gwarancji lipa
  17. kolego podłącz auto po komputer i odczytaj błędy - bez tego szkoda cokolwiek rozgrzebywać. Jak wciskasz hamulec (przy pierwszym czujniku) to świecą światła stop?? Instalacja sprzęgła była dorabiana z uwagi na zmianę skrzyni z automatu na manual??? Jeśli tak to może ktoś przekombinował - gdzieś na forum znajdziesz opis takiej przeróbki - musisz dokładnie przeglądnąć połączenia.
  18. te auto z wyposażenia sline ma tylko przedni zderzak i opadniętą podsufitkę - brakuje zderzaka tył, listew drzwiowych oraz lotki na klapie. Oprócz tego w ogóle jest to raczej wersja bieda. W zasadzie ma tylko grzane stołki, tempomat i el. wszystkich szyb. Zderzak przód ma niby spryskiwacze, a o ksenonach/biksenonach ogłoszeniodawca nic nie pisze - myśle, że tutaj zadziałało powiedzenie "dzwon/kolizja podstawą tujningu"
  19. pierwszą rzeczą jaką należy sprawdzić przy takich problemach to kable w przelotkach między słupkami a poszczególnymi drzwiami - jestem pewien na 90%, że to właśnie w nich leży problem - przednie drzwi dają sygnał na pozostałe drzwi. Tylna wycieraczka nie ma nic wspólnego z drzwiami, a padł pewnie silnik, który lata świetności ma już za sobą i się rozszczelnił i obecnie elektronika pływa w wodzie.
  20. podłoga w bagażniku też jest pogięta??
  21. jak układ był zapowietrzony to którędyś te powietrze musiało się tam dostać. Sprawdź czy nie masz przypadkiem jakiś przecieków. Częstym problemem jest nagrzewnica, która z uwagi na to, że lata światłości ma już za sobą lub trochę przerdzewieć. U mnie był podobny problem, miałem malutki przeciek przy nagrzewnicy i nie mogłem go zlokalizować z uwagi na to, iż był na tyle mały, że to co wyciekło po pewnym czasie parowało. Długo z tym walczyłem, ale za namową znajomego dobrałem się do nagrzewnicy i ona właśnie była przyczyną.
  22. Panowie jaki są numery (numer części) konektorów żeńskich we wtyczkach które wchodzą do MK??
  23. podłącz VCDS tak jak pisał @Muskel1 pewnie zawiesił się silniczek od regulacji temperatury. Jak nie wyskoczy żaden błąd (jest to mało prawdopodobne) to należy zrobić nastawy podstawowe silniczków - opis znajdziesz na forum w dziale zrób to sam
  24. to czekam z niecierpliwością na relację.?
  25. tzn. wkłada się to w już istniejącą uszczelkę?? Faktycznie to sporo pomaga w likwidacji szumów??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.