Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_mk2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_mk2

  1. tak, ja byłem w 2012r od 15 października. Ogólnie z pogodą było spoko, nie było upałów - ok 25*C w dzień. Już trochę knajp było pozamykanych, ale było całkiem fajnie. czyli od początku października można śmigać i pogoda będzie żeby sie poopalać?Z tym opalaniem może być różnie, ale ja niewiedzę przeciwwskazań żeby jechać do cro w październiku Pozdrawiam, Łukasz
  2. tak, ja byłem w 2012r od 15 października. Ogólnie z pogodą było spoko, nie było upałów - ok 25*C w dzień. Już trochę knajp było pozamykanych, ale było całkiem fajnie.
  3. nie podejdzie, bo różni się rozmiarem panela
  4. jak wracaliśmy przez Węgry to przed granicą węgiersko-austriacką trochę ich widzielśmy, naszczęście skręcaliśmy na słowację pare km przed przejściem granicznym , ale generalnie do granicy węgiersko-austriackiej był straszny korek i było widać emigrantów.
  5. tak, zbierało się na deszcz
  6. poniżej obiecane zdjęcia z pitvickich jezior (kliknij, aby powiększyć): zdjęcia robione kalkulatorem, więc jakość taka sobie
  7. jestem obecnie na chorwacji w Karlobag, koło zadaru i uważam, że najlepiej brać złotówki i wymieniać w banku. Za ok. 300zł jest 510kunWysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300TL przy użyciu Tapatalka Moglbys porobic fotki okolicy i plazy ? Bo tak myslimy czy za rok by nie jechac w miejsce gdzie bedzie blisko do wiekszosci atrakcji , ale zeby sama miejscowosc tez byla ladna ( Wlasnie do Zadaru, Jezior Plitwickich, Krk, Puli- chociaz do Puli to i tak pewnie daleko bedzie) )właśnie wróciliśmy z pitvickich jezior - naprawdę warto to zobaczyć, co do zdjęć to jutro wracamy do polski i wtedy coś powklejamWysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300TL przy użyciu Tapatalka
  8. jestem obecnie na chorwacji w Karlobag, koło zadaru i uważam, że najlepiej brać złotówki i wymieniać w banku. Za ok. 300zł jest 510kunWysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300TL przy użyciu Tapatalka
  9. Zdrowie panowie Pozdrawiam, Łukasz
  10. Fis "umie" pokazywać wartości ponad 1000km, zalej pod korek i przejdź się na trasie z równą prędkością 90km/h pare ładnych km a zobaczysz te magiczne 1000kmPozdrawiam, Łukasz
  11. Wpadnij na spota, ktoś na pewno będzie mógł pomóc [emoji6]Pozdrawiam, Łukasz Pisz tak dalej!! Będziemy mieć super frekwencje!! Jeszcze trzeba będzie poprosić Cubera żeby zmienił pierwszego posta z "Spoty Krakowskie" na "darmowy serwis dla wszystkich". Masz w ogóle jakąś pieczątke? Choćby z ziemniaka... Mógłbyś walić w książce serwisowej przeglądy zamiast ASO...ABG Tranzit spokojnie, jak Lukasz komus klime zakoduje to Ci gwarantuje, ze ten gosc juz nie przyjedzie [emoji14]Spoko zrobimy to tak żeby chłop przyjechał następny raz A tak poza tym to ja tylko napisałem że ktoś się znajdzie kto podepnie, a co będzie z tego podpinania to się nie wypowiadam [emoji14] Pozdrawiam, Łukasz
  12. Wpadnij na spota, ktoś na pewno będzie mógł pomóc [emoji6] Pozdrawiam, Łukasz
  13. a co potrzebujesz?? Nie mam w sumie znajomego jubilera, ale jak robiłem obrączki oraz pierścionek zaręczynowy to znalazłem sobie jubilera, który mi to wszystko zrobił w dobrej kasie (oczywiście na złoto i kamienie wystawia certyfikaty autentyczności), więc jak by co to mogę dać namiary.
  14. jakie ledy zastososwałeś?? radze kupić ori z ASO (ok. 50zł/szt - kupujesz całą lampkę) i będzie święty spokój
  15. coś takiego można kupić, ale cena trochę wysoka. Zwłaszcza, że będzie się tego używać raz na ruski rok http://allegro.pl/yt-08430-zestaw-do-zlaczy-konektorowych-12cz-yato-i5560063739.html
  16. teraz musisz wziąć igłę i podusić nią "wąsiki" które widać od zew strony wtyczki (tzn nie tu gdzie wchodzą kable tylko od drugiej) ogólnie wszystkie piny cholernie trudno wychodzą, są do tego odpowiednie przyrządy, ale dla domowego mechanika sprawa nieopłacalna
  17. trzeba podnieść/ wyjąć te różowe coś do góry i piny wyjdą
  18. a docierałeś je prawidłowo ? czy od razu hamowanie na maxa ? a to nie tobie wczoraj na spocie z tym grzebaliśmy ? qrde nie znam jeszcze wszystkich ksywek ;p tak tylko nie wiem dlaczego nie włączyliśmy VAGa żeby błędy sprawdzić ;/Jak chcesz to możemy się gdzieś umówić i zczytać błędy. Wyślę Ci tel kom na Pw - zadzwoń do mnie to się zgadamy gdzieś.Pozdrawiam, Łukasz
  19. windowsa 10 najlepiej postaw tak jak ja to zrobiłem i opisałem w poście w tym temacie. Tzn zrób w chwili obecnej upgrade do windows 10 (klucz przy upgrade windows 10 "sam się wpisze"). Nagraj windowsa 10 na DVD (za pomocą media-creation-tool) i zainstaluj go po wcześniejszym formacie dysku. Podczas instalacji windows 10 zostaniesz poproszony o wpisanie klucza, pomiń tą operację przyciskiem pomiń/skip, a po pierwszym uruchomieniu windowsa 10 i połączeniu się z netem windows się sam aktywuje i będzie git
  20. ja będę , bo muszę zrehabilitować się jedźdzciowy na konu za ostatnią kole którą mi postawił
  21. 150km? To chyba muszę dopytać ojca w jakiej ubezpieczalnu kupił swoje ubezpieczenie, bo jego ściągał z pod granicy do Krakowa i nic nie dopłacał, a jest to sporo więcej niż 150km Pozdrawiam, Łukasz
  22. Napisze coś co może komuś się przyda. Mianowicie w W8 nie działał mi app store (włączał się i momentalnie wyłączał), ale sobie tym nie zawracałem gitary bo nie używałem żadnych aplikacji z niego. Po wymianie dysku i zainstalowaniu W10 sytuacja się powtórzyła tzn. udało mi się zainstalować tylko skype i sytuacja ze sklepem się powtórzyła, ale tym razem postanowiłem coś z tym zrobić i trafiłem na taki artykuł: http://pcmob.pl/windows-store-nie-dziala/ i wszystko wróciło do normy (w W10 sklep znajduje się w innym katalogu niż w W8, ale w komentarzach jest rozwiązanie tego problemu) co do porówniania W7 w stosunku do W8 czy też W10 to mam podobne zdanie co nitroo, W8 i W10 biją W7 pod każdym względem
  23. Pzu też ma coś podobnego, nawet w zeszłym roku ojciec musiał z tego skorzystać, niestety nie przeczytał dokładnie warunków i holowanie miał tylko do 500km a był 1000km od domu, ale skontaktował się z jakimś gościem co mu przewiózł auto 500km, a pozostałą trasę auto pojechało już na lawecie pzu. Najlepsze w tym jest to że od telefonu na infolinię pzu do wypakowania auta na lawetę nie minęło więcej niż pół godziny, wiec polecam. Trzeba tylko czytać OWU - pzu ma różne warianty tego ubezpieczenia z podziałem na odległości i jest to naprawdę stosunkowo tanie ubezpieczenie. Pozdrawiam, Łukasz
  24. Ja Windowsa 7 miałem z MSDN AA odkąd się tam tylko pojawił. ale mniejsza z tym, wczoraj zrobiłem update do windows 10 i się wszystko ładnie udało. Na stronie M$ znalazłem informacje, że jak ktoś ma windowsa 7 bądź 8 z MSDN AA to nie może zrobić czystej instalacji windowsa 10 bo klucz z 7 czy 8 będzie nie aktualny i będzie trzeba się zgłosić na uczelnie, ale po przeszukaniu neta znalazłem informację, że: 1. wykonaj updatewindowsa 7 lub 8 do windowsa 10 2. aktywuj go 3. zformatuj dysk 4 zainstaluj ponownie windowsa 10 z DVD 5. pomiń wpisywanie serial key podczas instalacji 6. po wykonaniu instalacji i połączeniu się z netem system sam się aktywuje i pobierze sobie serial (serial przypisany jest do hardware'a) I to faktycznie działa Co do samego systemu to jest git zwłaszcza, że przy okazji zakupiłem dysk SSD i postawiłem na nim win 10

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.