Treść opublikowana przez IDUAL
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Pytałem ( powiedziałem mu że kolega twój dokupił sobie nowy kluczyk i chce dodać do alarmu dobrze spytałem)
-
[ALL B5] Błedy w Liczniku
błąd 01311 (Radio i Nawigacja/Radio) Magistrala danych BUS. Brak sygnału. Ten błąd wyskakuje gdy ma się navi originalną w radiu i nie działała i wywalała taki błąd.(znalezione na innym forum)
-
[B5 AFB] Kopci i ciężko pali
Tu masz podobny temat poczytaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=160504.0;highlight=kopci+na+bia%B3o[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 09:54_________________________________________________Piszą tam że może być to wina padniętej turbiny która puszcza olej i dlatego dymi na biało.
-
[B6 AWX] Błąd 01330
01330 to błąd sterownika głównego układu modułu komfortu. Więc jeżeli nie da się wykasowac błędu to może poprostu uszkodzony jest sam moduł. Wiadomo nic nie trwa wiecynie.
-
[B5 AJM] Błąd 462 d
Podepnij waga zrób logi. Tak nikt ci nie wywróży. Na logu dynamicznym 011 masz wykazane zadane ciśnienie a aktualne jakie ci ładuje turbo. I dokładnie mulasta jazda może być przyczyną zapieczenia się łopatek na turbinie jak również słyszałem opinie że zawalony kat też może powodowac zanieczyszczenie turbo.
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Termostat do wymiany bo trzyma ci temp 78.3 i jest niedogrzany a poprawnie termostat powinien się otwierać dopiero dopiero przy 87.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Róxnież dzieki
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Fajna imprezka niestety w tym terminie mam tygodniowy wyjazd na targi DREMA w poznaniu.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Ja też będe
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Zyjemy tylko wytrzeźwieć nie możemy i te literki na klawie strasznie takie zamazane kto jutro będzie.
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
78.3 temp to max jaki osiągasz jeżeli tak to termostat do sprawdzenia
-
[B6 AVF] JAK sprawdzić vagiem temperature płynu płynu chlodzącego
OK tak jak pisałem myślałem że jest podobnie TO DZIADY pewnie chcieli żeby ze wszystkim jeżdzić do serwisu a nie samemu diagnozować. Przepraszam za zamiesznie. No to źle myślisz. W B6 już nie podejrzysz temp. na klimatroniku za pomocą kodów. Tylko VAG. -- Pozdrawiam. Sławek [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 22:42_________________________________________________OK tak jak pisałem myślałem że jest podobnie TO DZIADY pewnie chcieli żeby ze wszystkim jeżdzić do serwisu a nie samemu diagnozować. Przepraszam za zamiesznie.
-
[B6 AVF] JAK sprawdzić vagiem temperature płynu płynu chlodzącego
Nie wiem jak w B6 ale w B5 na klimatroniku na kanale 49 jest właściwa temp płyny chłodniczego. W kanały wchodzi się przyciskując obieg zamknięty i strzałkę do góry czyli nawiew na szybe razem i pojawiają sie kanały wybrać kanał 49 i przycisnąć sam obieg zamknięty i pojawia się temperatura ale tak jest w B5 ale myśle że w twojej będzie podobnie
-
[ALL B7] numery bledow
P3102 lub 19558 to błąd przepustnicy. P3338 to błąd sterownika żażenia swiec
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Hehe no bywa niekiedy. Zycze miłego sylwestra wszystkim.
-
[ALL B7] Spaliny śmierdzą i szczypią w oczy
Plecionka kolego to łącznik między turbo a początkiem rury tłumnika i wygląda to jak splecione ze soba w warkocz druciki metalowe.
-
[B5 ADR] Analiza błędów
Błedy związanie w wtryskiwaczami i pompą paliwa mogą być spowodowane instalacją gazową. Wykasuj błędy zapal auto na benzynie i sprawdz jakie błędy pozostaną i wklej je.
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Jak z ferkfencją na spocie ja odpoczywam w górach. Ale w poniedziałek 3 powinieniem byc
-
[ALL B5] Alarm i odpalanie z pilota
Jest takie cos i nazywa się werbasto ale jest bardzo kosztowne.
-
[B7 BKE] ROZRZĄD
Nie ma sprawy każdy kiedyś zaczynał
-
[ALL B5] Alarm i odpalanie z pilota
Kolego nie widze tam odpalania z kluczyka a jedynie blokade zapłonu. Może to i fajne ale jak ci padnie centralka w podróży a wszystko byś popodpinał co tam pisze a nie jesteś kumaty w elektryce to powodzenia życze ja bym raczej zainwestował w to http://allegro.pl/alarm-audi-80-100-a2-a3-a4-a6-tt-instrukcja-foto-i1380439565.html przynajmniej masz kluczyk scuzoryk i wszystko w nim
-
[B7 BKE] ROZRZĄD
Kolego masz dział serwisy samochodowe i tam ludzie polecają mechaników wystarczy poszukać
-
[B6 AWX] Dymi na biało i stracił moc
Mam ptanie czy jeżeli faktycznie rozszczelniło się turbo to czy teoretycznie może zdażyć się takie coś jak np: w silniku AFN że silnik poociągnie olej wyżucany przez turbinę i zacznie się nim napędzać az do takich obrotów że trafi wszystko szlak, bo słyszałem opinie że silniki na pompowtryskiwaczach mają jakies zabezpieczenia i że nie powinno się to zdażyć
-
[B6 AWX] Dymi na biało i stracił moc
Podepnij vaga sprawdz błędy na silniku i zrób ligi i wrzuć do diagnostyka vag tam siedzą magicy to ci pomogą tak tp tylko można zgadywać
-
[B6 AWX] Prośba o analizę logów
Kolego to że korekcje mają się mieścić od +2,8 do -2,8 to nie znaczy że samochód z korekcjami powyżej 2 jest w super stanie. Volkswagen w silnikach TDI dopuszcza zużycie oleju do 1L na 1000km jakby ci auto brało 0.8 l na 1000 też byś się nie przejmował.