Treść opublikowana przez hager84
-
Problem z turbiną 2,0 tdi BRE
Kolego miałem ten sam problem w bre przy 200k czeka Cię czyszczenie zmiennej geometrii turbiny
-
2.0 TDI 16V BRE po wymianie rozrządu - sychro
Cześć. Ile masz na tym silniku km nalatane?
-
BLB wymiana turbo
Moja czyscilem w poleconym tu na forum warsztacie zrobiła już 40k. Ale jak Ty jesteś w uk to jest inna historia. Jaki masz przebieg?
-
BLB wymiana turbo
Kolega rozważał czyszczenie / regenerację?
- Piski
- Piski
-
Bierze olej 0,4litra na 1300km
Kolego jak obrotomierz nie chodzi z 3500obr/ min to się nie dziw że ci ojej bierze. W mojej kiedyś na 10kkm dolalem 1.5l ale 3/4 tych km to były prędkości od 160kmh. Przestałem się wściekać autem zużycie oleju spadło od 0.3l do 0.5l
-
Co to za maź w zbiorniczku
Dzięki kolego za odpowiedź.
-
Co to za maź w zbiorniczku
-
Zabierak przy 205k przebiegu - ocena stanu, fotki (2.0 TDI BLB 2005)
To się opłaca ja za regenerację zapłaciłem 600pln plus chyba coś ok 250 -300 PLN przytulił mechanik
-
Zabierak przy 205k przebiegu - ocena stanu, fotki (2.0 TDI BLB 2005)
Jaki jest koszt takiego zabiegu czedci plus robocizna?
-
Zabierak przy 205k przebiegu - ocena stanu, fotki (2.0 TDI BLB 2005)
Kolego Masz teraz ponad 205k przebiegu. Załóżmy że wyślesz pompę do regeneracji przy przebiegu 250k za 600pln to śmiało wytrzyma ci następne 250k km. Przy przebiegu rzędu 500k będziesz posiadaczem tej audiczki.
-
Serwis olejowy cena
Oliwa ok 250pln bo motul specyfic 5l Filtr Mann ok 50zl robota 0pln bo olej kupowałam u mechanika
-
Swap 170 ->
Jak nie będziesz piłował od świateł do świateł na pierwszym i drugim biegu, lub z 200kmh chciał się zatrzymać na 10m powinno wytrzymac
-
Trzęsie budą przy wyższych prędkościach
Typowe objawy wyważenia kół. Sprawdź to jak nie pomoże to będziemy dalej temat drążyć. Jak nie ustąpi to vag do auta i szukać błędów.
-
Trzęsie budą przy wyższych prędkościach
Miałem podobne objawy od 120 kmh pomogło porządne umycie kół z zalegajacego błota posniegowego
-
AUDI A4 B7 2.0TDI - Turbo wchodzi w tryb awaryjny
Masz zasyfioną zmienną geometrie w turbinie nic tylko wyczyścić i luknąć czy nie trzeba regenerowac
-
BRE Czy myśleć o regeneracji pompy oleju ?
Kolego ja w swoim bre pompe robilem przy 200k oddawalem ją do futurum
-
Remont kapitalny
Kolo sanoka jestbtyp co na 2.0tdi zęby zjadł jak bys do niego do warsztatu zadzwonil pogadal bys co i jak chcesz konkretnie zrobic to by ci powiedzial i jest tani. Jak cos to napisz.mi na priv to ci dam namiary na warsztat w ktorym pracuje.
-
BRE lekko trzęsie budą na jałowym, wtryski OK...
Dokładnie. Mam taki sam silnik co kolega. Zrobilem na nim juz ponad 100kkm i jka lekko telepalo tak dalej lekko telepie
-
Awaria silnika BRE i wymiana - na jaki?
Kolego jaki miałeś przebieg w swoim bre
-
Wtopa benzyna nalana do diesla
Zgasł po ok 3 kilometrach. I tak jadac sie dziwilem co tak turbo slychac jakos dziwnie idzie. Jak zgasl zakrecilem ze 2 moze 3 razy o zatrybilem oc sie stalo. Wiec hol do domu spuszczanie ok 70 l mieszanki pb z on z kopa filtr paliwa nowy. No i juz po zrobionych ponad 100kkm nic sie nie wydarzyło. Teraz to sie smieje ale wtedy do smiechu to tylko mojej zonie było
-
Wtopa benzyna nalana do diesla
U mnie siadlo 50 l pb zamiast on. Przynajmniej ulkad paliwowy mi przeczysciło
-
Audi A4 B7 2.0 TDI [BRE] - Problem z EGR
Kolego zacina ci sie sztanga przy turbinie
-
AUDI A4 B7 2.0 TDI Drgania silnika
Moj bre regularnie na luzie sobie drga od 6 lat na poczatku czepialem sie poduszek dwumasy pdkow i nic. Wiec jak by cosik bylo na rzeczy po takim czasie by juz wyszło.