Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ksiu85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ksiu85

  1. w serwisie!!ale tam cie ceny zabija lepiej szukaj na allegro badz ebay
  2. znalazlem jeszcze taki numer 8E0 820 043 AH to jest panel od klimy z podgrzewanymi stolkami a niewiem czy u ciebie sa podgrzewane???
  3. Chodzi ci o numer panelu??masz podgrzewane siedzenia [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 20:33_________________________________________________Nr.panelu bez podgrzewanych stolkow 8E0 820 043 AC
  4. ksiu85 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    W mojej Audioli jest tak samo :gwizdanie: czyli 1999 km i zaczyna znowu od 0
  5. Podkład faktycznie zazwyczaj ma jakiś odcień szarości, czarny lub biały , ale np jak auto jest w jakimś żywym kolorze np ładny czerwony do miesza się podkład z odrobina czerwonego pigmentu. Zdarzyło mi się to tylko 2 razy i tylko na w/w czerwonym kolorze Ale pod standard kolor nie sadze żeby fabryka dawała specjalnie inny kolor podkładu takie rzeczy robi się zazwyczaj już przy ponownym malowaniu / przemalowaniu. Typowa tzw szkoda parkingowa ktoś się obtarł i odjechał a ze pewnie auto miało zderzak w zieleni to zostały ślady ... A jaki ty masz kolor auta ? bo mi kod nic nie mówi jestem nowy jeśli chodzi o audi ^^ Pozdrawiam Nawet niewiedzialem ze takie cos sie robi znowu czlowiek jest madrzejszy
  6. Pierwszy raz slysze zeby podklad mial rozne kolory ja widzialem kolor siwy badz zolty
  7. 8E0 963 115
  8. Panowie a jest jakas mozliwos sprawdzenia w jakim stopniu jest Dpf zapelniony?? jakas kombinacja przyciskow czy tylko podlaczenie Vaga pomaga??
  9. Witam wszystkich klubowiczow!! :hi: Juz za miesiac mam zostac ojcem i zastanawiamy sie z zona nad imieniem,nawet juz mamy jeden typ,ale chcialbym uslyszec wasze propozycje moze akurat jeszcze zmienimy :gwizdanie: Z gory dziekuje
  10. :good: :good: I kolejny szczęśliwy Tatuś będzie No to odliczasz dni już, co? Pewnie,nieumie sie juz doczekac jak daja mi go na rece :>
  11. To ja tez sie pochwale!!!!na 20 lutego moja zonka ma termin rozwiazania :decayed: ma nam sie syn urodzic :dance: mam nadzieje ze tez bedzie fanem marki AUDI tak jak i ja :drool:
  12. Zatankowalem ostatnio pelen bak V-Power Diesel na stacji shell i taki zasieg mi pokazal komputer oczywiscie przy spokojnej jezdzie Uploaded with ImageShack.us
  13. a plastiki?,czarne?? [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:29_________________________________________________8D0 711 463 B
  14. jaki kolor tapicerki??
  15. Pewnie ktos dolozyl tempomat i go niezakodowal badz jest cos zepsute!!Zrob tak jak kolega wyzej juz pisal
  16. ksiu85 odpowiedział(a) na Ravin23 temat w Audi A4 B6
    ramie wycieraczki z owiewka strona kierowcy 8E1 955 407 A strona pasazera 8E2 955 407 C jak komus pokazalo inne numery to prosze o korekte bo dopiero oswajam sie z ETKa
  17. ksiu85 odpowiedział(a) na Ravin23 temat w Audi A4 B6
    potrzebujesz numer z owiewka czy bez???
  18. Jeszcze nigdy niewidzialem takiego koloru na B6 ,ale musze przyznac ze fajny Jeszcze dodaj jakie ma wyposazenie
  19. Spryskiwacze reflektorow: 8D0 955 101 zaslepka na spryskiwacz str.prawa 8D0 955 276 str.lewa 8D0 955 275 powinno pasic
  20. 8E0 260 805 C
  21. tez mi ten numer w Etce wyskakuje
  22. ksiu85 odpowiedział(a) na nanika temat w Audi A4 B7
    06B 905 115 R
  23. Tak poprostu przyczepilem dla bajeru,moze kiedys zaloze zderzaki z S-lina ale narazie tylko znaczek
  24. Wkoncu przeprowadzilem pare modow :> wiem ze sa to niewielkie zmiany ale ciesza 1.)oslony podszybia 2.)znaczek S-line 3.)dywaniki gumowe (na zime ) 4.)rameczki klubowe (dzieki Jarko ) 5.)alufelgi na zime
  25. Jak nieznajdziesz oznaczenia to podesli na PW numer VIN to sprawdze :gwizdanie: Super furka no i niski przebieg bezawaryjnej jazdy zycze :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.