Treść opublikowana przez ksiu85
-
[B7 BLB] adapter
w serwisie!!ale tam cie ceny zabija lepiej szukaj na allegro badz ebay
-
[B6 AWX] Nr. klimatronika
znalazlem jeszcze taki numer 8E0 820 043 AH to jest panel od klimy z podgrzewanymi stolkami a niewiem czy u ciebie sa podgrzewane???
-
[B6 AWX] Nr. klimatronika
Chodzi ci o numer panelu??masz podgrzewane siedzenia [br]Dopisany: 24 Styczeń 2011, 20:33_________________________________________________Nr.panelu bez podgrzewanych stolkow 8E0 820 043 AC
-
[B7 BPW] Ograniczony przebieg licznika dziennego
W mojej Audioli jest tak samo :gwizdanie: czyli 1999 km i zaczyna znowu od 0
-
[ALL] Jaki podkład pod lakier LY7L
Podkład faktycznie zazwyczaj ma jakiś odcień szarości, czarny lub biały , ale np jak auto jest w jakimś żywym kolorze np ładny czerwony do miesza się podkład z odrobina czerwonego pigmentu. Zdarzyło mi się to tylko 2 razy i tylko na w/w czerwonym kolorze Ale pod standard kolor nie sadze żeby fabryka dawała specjalnie inny kolor podkładu takie rzeczy robi się zazwyczaj już przy ponownym malowaniu / przemalowaniu. Typowa tzw szkoda parkingowa ktoś się obtarł i odjechał a ze pewnie auto miało zderzak w zieleni to zostały ślady ... A jaki ty masz kolor auta ? bo mi kod nic nie mówi jestem nowy jeśli chodzi o audi ^^ Pozdrawiam Nawet niewiedzialem ze takie cos sie robi znowu czlowiek jest madrzejszy
-
[ALL] Jaki podkład pod lakier LY7L
Pierwszy raz slysze zeby podklad mial rozne kolory ja widzialem kolor siwy badz zolty
-
[ALL B6] Potrzebny nr świecy
8E0 963 115
-
[B7 BRD] DPF zapełniony, w stopniu uniemożliwiającym regenerację
Panowie a jest jakas mozliwos sprawdzenia w jakim stopniu jest Dpf zapelniony?? jakas kombinacja przyciskow czy tylko podlaczenie Vaga pomaga??
-
Jakie imie dla syna???
Witam wszystkich klubowiczow!! :hi: Juz za miesiac mam zostac ojcem i zastanawiamy sie z zona nad imieniem,nawet juz mamy jeden typ,ale chcialbym uslyszec wasze propozycje moze akurat jeszcze zmienimy :gwizdanie: Z gory dziekuje
-
Będę tatą :-))
:good: :good: I kolejny szczęśliwy Tatuś będzie No to odliczasz dni już, co? Pewnie,nieumie sie juz doczekac jak daja mi go na rece :>
-
Będę tatą :-))
To ja tez sie pochwale!!!!na 20 lutego moja zonka ma termin rozwiazania :decayed: ma nam sie syn urodzic :dance: mam nadzieje ze tez bedzie fanem marki AUDI tak jak i ja :drool:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Zatankowalem ostatnio pelen bak V-Power Diesel na stacji shell i taki zasieg mi pokazal komputer oczywiscie przy spokojnej jezdzie Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL B5] Potrzebny numer czesci
a plastiki?,czarne?? [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 18:29_________________________________________________8D0 711 463 B
-
[ALL B5] Potrzebny numer czesci
jaki kolor tapicerki??
-
[B6 AWX] Czy Tempomat jest podany w kodach wyposażenia?
Pewnie ktos dolozyl tempomat i go niezakodowal badz jest cos zepsute!!Zrob tak jak kolega wyzej juz pisal
-
[B6 BAU] Ramie wycieraczki
ramie wycieraczki z owiewka strona kierowcy 8E1 955 407 A strona pasazera 8E2 955 407 C jak komus pokazalo inne numery to prosze o korekte bo dopiero oswajam sie z ETKa
-
[B6 BAU] Ramie wycieraczki
potrzebujesz numer z owiewka czy bez???
-
[B6 AWX] Avocadogrün-Perleffekt A4 B6
Jeszcze nigdy niewidzialem takiego koloru na B6 ,ale musze przyznac ze fajny Jeszcze dodaj jakie ma wyposazenie
-
[ALL B5] Numery spryskiwaczy i zaślepek
Spryskiwacze reflektorow: 8D0 955 101 zaslepka na spryskiwacz str.prawa 8D0 955 276 str.lewa 8D0 955 275 powinno pasic
-
[B6 AKE] Sprężarka klimatyzacji
8E0 260 805 C
-
[B6 ALT] Numer cewki zapłonowej
tez mi ten numer w Etce wyskakuje
-
[B7 BFB] Cewka zapłonowa
06B 905 115 R
-
[B7 BRB] Srebrny Avancik
Tak poprostu przyczepilem dla bajeru,moze kiedys zaloze zderzaki z S-lina ale narazie tylko znaczek
-
[B7 BRB] Srebrny Avancik
Wkoncu przeprowadzilem pare modow :> wiem ze sa to niewielkie zmiany ale ciesza 1.)oslony podszybia 2.)znaczek S-line 3.)dywaniki gumowe (na zime ) 4.)rameczki klubowe (dzieki Jarko ) 5.)alufelgi na zime
-
[ALL B7] Moje Audi A4
Jak nieznajdziesz oznaczenia to podesli na PW numer VIN to sprawdze :gwizdanie: Super furka no i niski przebieg bezawaryjnej jazdy zycze :>