Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ksiu85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ksiu85

  1. Jesli auto jezdzi na krotkich trasach to na bank winny jest DPF, sterownik rozpoczyna faze wypalania sadzy w filtrze co wiaze sie z wieksza iloscia wstrzykiwanego paliwa do komory spalania a ze samochod porusza sie na krotkich trasach to nadwyzka paliwa niezdazy sie dopalic i splywa do miski olejowej i wtedy przybywa oleju co jest niezdrowe dla silnika!!Gdzies na forum byly juz opisane firmy ktore to dziadostwo usuwaja albo zapytaj w dziale "spoty" z tojej okolicy pewnie koledzy cos podpowiedza http://a4-klub.pl/wielkopolskie-94/spot-pozna-ski-niedziela-godzina-16-00-a-10906/
  2. ksiu85 odpowiedział(a) na Filek temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    Super bryka,no i wypas niezly!!!bezawaryjnosci zycze :decayed: a co do hebli to udez do kolegi "[h=1]devastation" albo "siemiana" pewnie cos poradza[/h]
  3. :shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina: Super fura,marzenie kazdego forumowicza!!!Gratulacje zakupu i bezawaryjnosci
  4. Super fura :slina: Gratulacje!!!siedzenia koxx :shock3:
  5. Przede wszystkim po lampach przednich jak i po tylnych
  6. Dzieki kolego za linka
  7. Moze ktos zapodac zdjecie jak ten parownik dokladnie wyglada i gdzie dokladnie za schowkiem sie znajduje?bylbym bardzo wdzieczny
  8. Temat wiele razy opisywany na forum!!wystarczy troche poszukac
  9. Pisz do kolegi "Wrclaguna" jak sie niemyle to on chyba mial ostatnio w dobrej cenie i nowki!!
  10. http://images52.fotki.com/v737/photos/1/110342/3274788/CoolAirGloveBoxCoolAirHose01-vi.jpg http://images23.fotki.com/v866/photos/1/110342/3274788/CoolAirGloveBoxCoolAirHose02-vi.jpg Tutaj masz po kolei pokazane jak się tam dostać: CoolAir Glove Box album | AvanTTix | Fotki.com, photo and video sharing made easy. -- Pozdrawiam. Sławek Super zdjecia i przydatny link jutro zabieram sie do dziela !!wielkie dzieki
  11. Wielkie dzieki kolego :hi::hi:
  12. Pare osob z forum ma tez "Dectane" czy tak jakos,zerkni do kolegi o nicu "RS" on chyba ma tej firmy to zobaczysz jak to swieci
  13. To znaczy ze nawet moje zwykle fotele mozna doposazyc w ten uchwyt,czyli jest przygotowane juz mocowanie gdzie wkreca sie te sruby?
  14. Tez sie zastanawialem nad tym!!w moim przypadku mam zwykle fotele i sie zastanawiam czy da sie te uchwyty moze dokupic i zamontowac czy trzeba cos z fotelami kombinowac?
  15. Moim zdaniem niema takiej szansy zeby to upchac!!
  16. Super fura :naughty: Gratulacje,oby sluzyla jak najdluzej!!!
  17. Super opis no i dolaczone zdjecia!! Super robota kolego :naughty:
  18. http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/b5-aeb-brzydki-zapach-wylaczeniu-klimatyzacji-927/
  19. Jak zawsze super robota :decayed: przydalo by sie tez takie cos dotyczace B7
  20. O ktore przewody ci chodzi bo jesli te w komorze silnika obok podszybia to zawsze sa zimnne jak klima dziala!!sprecyzuj bardziej o co kaman??
  21. Zerknij tutaj http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-rns-e-7428/
  22. Tez jestem tego zdania co kolega wyzej!!
  23. Niewiem czy niezasmiece koledze watku ale niechce zakladac nowego tematu,wie moze ktos albo ma zdjecie od dolu auta gdzie znajduje sie ten odplyw od klimy??ja posiadam B7 ale przeciez to ta sama konstrukcja bylbym bardzo wdzieczny za zdjecie lub odpowiedz
  24. No to ładne klocki dzięki kolego Niekoniecznie musi byc to samo w twoim przypadku,musisz odwiedzic jakiegos dobrego mechaniora ktory wszystko pokolei posprawdza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.