Treść opublikowana przez ksiu85
-
[B7 BPW] Przybywa oleju oraz kopci spod maski silnika!
Jesli auto jezdzi na krotkich trasach to na bank winny jest DPF, sterownik rozpoczyna faze wypalania sadzy w filtrze co wiaze sie z wieksza iloscia wstrzykiwanego paliwa do komory spalania a ze samochod porusza sie na krotkich trasach to nadwyzka paliwa niezdazy sie dopalic i splywa do miski olejowej i wtedy przybywa oleju co jest niezdrowe dla silnika!!Gdzies na forum byly juz opisane firmy ktore to dziadostwo usuwaja albo zapytaj w dziale "spoty" z tojej okolicy pewnie koledzy cos podpowiedza http://a4-klub.pl/wielkopolskie-94/spot-pozna-ski-niedziela-godzina-16-00-a-10906/
-
A4 B7 Filka
Super bryka,no i wypas niezly!!!bezawaryjnosci zycze :decayed: a co do hebli to udez do kolegi "[h=1]devastation" albo "siemiana" pewnie cos poradza[/h]
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Obok S 6 stoi Q3 jak sie niemyle??
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina: Super fura,marzenie kazdego forumowicza!!!Gratulacje zakupu i bezawaryjnosci
-
A4 B8 by race444
Super fura :slina: Gratulacje!!!siedzenia koxx :shock3:
-
Po czym poznać audi A4 B8 po "lifcie"?
Przede wszystkim po lampach przednich jak i po tylnych
-
Odgrzybiona klima dalej śmierdzi...
Dzieki kolego za linka
-
Odgrzybiona klima dalej śmierdzi...
Moze ktos zapodac zdjecie jak ten parownik dokladnie wyglada i gdzie dokladnie za schowkiem sie znajduje?bylbym bardzo wdzieczny
-
Informacja na desce rozdzielczej
Temat wiele razy opisywany na forum!!wystarczy troche poszukac
-
[ALL B8] Audi a4 b8 lift 2012r. SPRZEDANA
Pisz do kolegi "Wrclaguna" jak sie niemyle to on chyba mial ostatnio w dobrej cenie i nowki!!
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
http://images52.fotki.com/v737/photos/1/110342/3274788/CoolAirGloveBoxCoolAirHose01-vi.jpg http://images23.fotki.com/v866/photos/1/110342/3274788/CoolAirGloveBoxCoolAirHose02-vi.jpg Tutaj masz po kolei pokazane jak się tam dostać: CoolAir Glove Box album | AvanTTix | Fotki.com, photo and video sharing made easy. -- Pozdrawiam. Sławek Super zdjecia i przydatny link jutro zabieram sie do dziela !!wielkie dzieki
-
Fotel pasażera z ISOFIXem
Wielkie dzieki kolego :hi::hi:
-
Lampy Led tylne
Pare osob z forum ma tez "Dectane" czy tak jakos,zerkni do kolegi o nicu "RS" on chyba ma tej firmy to zobaczysz jak to swieci
-
Fotel pasażera z ISOFIXem
To znaczy ze nawet moje zwykle fotele mozna doposazyc w ten uchwyt,czyli jest przygotowane juz mocowanie gdzie wkreca sie te sruby?
-
Fotel pasażera z ISOFIXem
Tez sie zastanawialem nad tym!!w moim przypadku mam zwykle fotele i sie zastanawiam czy da sie te uchwyty moze dokupic i zamontowac czy trzeba cos z fotelami kombinowac?
-
Zapasowe koło A4/B7/Sedan
Moim zdaniem niema takiej szansy zeby to upchac!!
-
[B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Super fura :naughty: Gratulacje,oby sluzyla jak najdluzej!!!
-
[B5 AEB] Brzydki zapach po wyłączeniu klimatyzacji
Super opis no i dolaczone zdjecia!! Super robota kolego :naughty:
-
2x ozonowanie 1x czyszczenie srodkiem, sprawdzenie wezka a woda nie kapie ?
http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/b5-aeb-brzydki-zapach-wylaczeniu-klimatyzacji-927/
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Jak zawsze super robota :decayed: przydalo by sie tez takie cos dotyczace B7
-
Dwa zimne przewody
O ktore przewody ci chodzi bo jesli te w komorze silnika obok podszybia to zawsze sa zimnne jak klima dziala!!sprecyzuj bardziej o co kaman??
-
Wymiana radia symphone na rns-d Problem
Zerknij tutaj http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-rns-e-7428/
-
Jak doczyścić SWING'ową tapicerkę?
Tez jestem tego zdania co kolega wyzej!!
-
Woda z klimy nie odpływa. Pomocy !!
Niewiem czy niezasmiece koledze watku ale niechce zakladac nowego tematu,wie moze ktos albo ma zdjecie od dolu auta gdzie znajduje sie ten odplyw od klimy??ja posiadam B7 ale przeciez to ta sama konstrukcja bylbym bardzo wdzieczny za zdjecie lub odpowiedz
-
Dziwna praca silnika. Klekot.
No to ładne klocki dzięki kolego Niekoniecznie musi byc to samo w twoim przypadku,musisz odwiedzic jakiegos dobrego mechaniora ktory wszystko pokolei posprawdza