Treść opublikowana przez ksiu85
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Polecam ten sklep internetowy!!bardzo dobra jakosc i szybka przesylka https://ck-modelcars.de/de/eur/l/t-gesamt/k-vitrinen/scale-2-1-18/
-
Audi A6 C7 Avant 3.0Tdi Bi-Turbo 2012r. Individual by dRACoNIx
Super autko!!gratulacje
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Ja mam B6 w skali 1:18 tylko ze Cabrio
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Prosze bardzo http://www.ebay.de/itm/AUDI-A4-B7-LIMOUSINE-PHANTOMSCHWARZ-1-18-MINICHAMPS-DEALER-VERY-RARE-/151653256951?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item234f3d0ef7 cena troche wysoka ale jest sedan i czarny
- BKE/BRB
-
Przemka Audi s4 2012, więcej zdjęć
Super auto gratulacje
-
AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS
Super fura ☺ gratulacje
-
Strefa Śmiechu
http://suchen.mobile.de/auto-inserat/audi-a4-2-0-t-fsi-tiptronic-leder-klima-navi-usa-kempten/202184270.html?utm_source=Criteo&utm_medium=display&utm_campaign=gebrauchtwagen_lowerfunnel popatrzcie na tyl jak mozna tak oszpecic auto
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Najważniejsza sprawa dla Polaka, jak powyżej 200tkm to padaka Hugo nieoceniaj ludzi jak ich nieznasz,wcale niejestem tego zdania ze jak ma 200 tys to padaka, mieszkam w Niemczech juz 10 lat i wiem ile tu diesle robia kilometrow, tylko w polsce wszystkie auta oferowane w internecie to perelki i serwisowane,przebiegi ponizej 200 tys pewnie jak auta jada do polski to liczniki kreca sie do tylu na lawetach
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Mega fura Gratulacje, bede sledzil watek bo plany mega!!ile ma przebiegu??
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
To czekamy na prezentacje ?
-
Żarówki LED do oświetlenia wnętrza - gdzie kupić?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/229778-moduly-led-do-naszych-a4/ tu masz linka poczytaj sobie:) kolega ktory robi ledy ma nick Tomnik gdzies tam jest podany meil do niego,koles naprawde godny polecenia
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
na poprzedniej stronie (nr.10) juz ktos zamiescil cennik do B7 ale to jest to samo co B6 a jak masz pytania to pisz do Tomnika,napewno pomoze
-
Plamy na lakierze po płynie do spryskiwaczy.
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285112-uwazajcie-na-plyn-z-biedronki/?hl=+plyn%20+spryskiwaczy
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Super lampy mozesz podrzucic jakis link z nimi bo bardzo ciekawie wygladaja
-
RS6 C6 5.0 V10 TFSI SPORTMILE 900PS/1100NM
masakra,,,,,,,,,,,,,graty super furacza
-
Przemiana S4 2011 ----> RS4 2014
Projekt maga ciekawy,bede sledzil do samego konca!!powodzenia
-
wybór auta słuzbowego
Gdybym stal przed takim wyborem to tylko SuperBBB
-
A4 b7 Avant 2.0 Tdi by Adam
Super fura,kolorek taki jak moj lampy przod i tyl kosa jak mozna spytac,to dlaczego malujesz caly samochod?chcesz zmienic wogole kolor czy tylko odnowic lakier?
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
wyglada super
-
A4 B7 3.0tdi s-line +
Fajny kolorek
-
Apps na smartfona
Czy jest Apps na smartfona z naszym klubem??
- Limo by Kasku&Nosb:)