Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ksiu85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ksiu85

  1. Polecam ten sklep internetowy!!bardzo dobra jakosc i szybka przesylka https://ck-modelcars.de/de/eur/l/t-gesamt/k-vitrinen/scale-2-1-18/
  2. Prosze bardzo http://www.ebay.de/itm/AUDI-A4-B7-LIMOUSINE-PHANTOMSCHWARZ-1-18-MINICHAMPS-DEALER-VERY-RARE-/151653256951?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item234f3d0ef7 cena troche wysoka ale jest sedan i czarny
  3. ksiu85 odpowiedział(a) na tyskiv6 temat w 1.9TDI
    Od 5 lat mam w moim Audi silnik Brb, aktualny przebieg 220 i wszystko orginalne:turbina, dwumas i dpf no poza nieszczesnymi brokami co kolega wyzej pisal wszystko ok. Silnik godny polecenia
  4. Super auto gratulacje
  5. Super fura ☺ gratulacje
  6. http://suchen.mobile.de/auto-inserat/audi-a4-2-0-t-fsi-tiptronic-leder-klima-navi-usa-kempten/202184270.html?utm_source=Criteo&utm_medium=display&utm_campaign=gebrauchtwagen_lowerfunnel popatrzcie na tyl jak mozna tak oszpecic auto
  7. Najważniejsza sprawa dla Polaka, jak powyżej 200tkm to padaka Hugo nieoceniaj ludzi jak ich nieznasz,wcale niejestem tego zdania ze jak ma 200 tys to padaka, mieszkam w Niemczech juz 10 lat i wiem ile tu diesle robia kilometrow, tylko w polsce wszystkie auta oferowane w internecie to perelki i serwisowane,przebiegi ponizej 200 tys pewnie jak auta jada do polski to liczniki kreca sie do tylu na lawetach
  8. Mega fura Gratulacje, bede sledzil watek bo plany mega!!ile ma przebiegu??
  9. To czekamy na prezentacje ?
  10. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/229778-moduly-led-do-naszych-a4/ tu masz linka poczytaj sobie:) kolega ktory robi ledy ma nick Tomnik gdzies tam jest podany meil do niego,koles naprawde godny polecenia
  11. na poprzedniej stronie (nr.10) juz ktos zamiescil cennik do B7 ale to jest to samo co B6 a jak masz pytania to pisz do Tomnika,napewno pomoze
  12. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285112-uwazajcie-na-plyn-z-biedronki/?hl=+plyn%20+spryskiwaczy
  13. Super lampy mozesz podrzucic jakis link z nimi bo bardzo ciekawie wygladaja
  14. masakra,,,,,,,,,,,,,graty super furacza
  15. Projekt maga ciekawy,bede sledzil do samego konca!!powodzenia
  16. Gdybym stal przed takim wyborem to tylko SuperBBB
  17. Super fura,kolorek taki jak moj lampy przod i tyl kosa jak mozna spytac,to dlaczego malujesz caly samochod?chcesz zmienic wogole kolor czy tylko odnowic lakier?
  18. Fajny kolorek
  19. Czy jest Apps na smartfona z naszym klubem??
  20. ksiu85 odpowiedział(a) na arek199pl temat w Lifestyle i Hydepark
    poszlo pw
  21. ksiu85 odpowiedział(a) na arek199pl temat w Lifestyle i Hydepark
    To dawaj zdjecia tych papierow albo pisz co konkretnie chcesz miec przetlumaczone

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.