Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ksiu85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ksiu85

  1. Poczytaj tutaj jak sie niemyle to koles mial podobne objawy!! tu masz linka z objawami http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/b7-bke-dziwne-basowe-bicie-na-wolnych-obrotach-i-tykanie-w-silniku-brb-188014/#post2223597 a tu rozwiazanie problemu http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/b7-brb-dla-zainteresowanych-basowym-biciem-silnika-w-a4-1-9tdi-mam-nato-odpowiedz-204635/#post2420137 ale niewiem czy w twoim aucie chodzi o to samo?!
  2. ksiu85 odpowiedział(a) na rekin175 temat w Lifestyle i Hydepark
    To co wstawiles to jest poprostu lista co sprawdzali w czasie serwisu i nic tam niepisz zeby byl wymieniany rozrzad taki wpisy to sa na ogol wprowadzane do ksiazki serwisowej lub sprawdz pod maska czy niema gdzies jakiej naklejki.Na pierwszej stronie tego raportu zwrocili uwage ze gdzies jest nieszczelnosc silnika badz skrzyni i trzeba kontrolowac stan oleju.
  3. ksiu85 odpowiedział(a) na rekin175 temat w Lifestyle i Hydepark
    to wrzuc ten skan
  4. A podpinales juz Vaga czy sa jakies bledy??
  5. niekoniecznie musi to byc niski stan,moze za slabe cisnienie oleju?!
  6. Popytaj kolegi "wrclaguna" on to ostatnio przerabia!!kodowania i te sprawy
  7. w B7 tez tak jest to i w B8 powino byc,a jak nie to sprawdz w instrukcji samochodu albo "wujek googel"
  8. Tak jak piszesz zaczni od zbieznosci!!
  9. Ja pare miesiecy temu przyciemnialem w moim avancie to zaplacilem 400 zl i jestem mega zadowolony :banan: ale niestety od Katowic to jakies 70 kilometrow drogi i to co bys zaoszczedzila na przyciemnieniu to wydalbys na paliwo : Confused4:
  10. ksiu85 odpowiedział(a) na Yassu temat w 1.9TDI
    Ja tez od 3 lat uzytkuje autko z silnikiem BRB i jak narazie zero problemow!!moze czasami troche mocy brakuje ale niema co nazekac!! Poza kosztami na paliwo i wymiana oleju co 10000 tys wiekszych wydatkow jeszcze niemialem co daly by znac po kieszeni
  11. To ile takie obklejenie calego autka wyniesie??
  12. ksiu85 odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    No to jest nas dwoch!! moze jeszcze ktos??
  13. Ja placilem 380 zeta za przyciemnienie w B7 avant!
  14. Ja w tym roku przyciemnialem szyba w moim B7 Avant i zaplacilem 400 zl a ten gosciu za rolety chce 350 :facepalm:
  15. ksiu85 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Lepiej sobie przyciemnij szyby bo te zaslony nic niepomagaja,sam takie mialem i po tygodniu lezaly w najciemniejszym zakamarku garazu szkoda kasy!!
  16. Krzysztof albo Pascal
  17. Na przycisku od parktronica niema dzwonka tylko literka P ((( i trzy takie fale albo niewiem jak to nazwac!lepiej niech kolega wrzoci fotke to sie wszystko wyjasni
  18. Tak jak kolega wyzej pisze pewnie samochod jezdzil w nauce jazdy
  19. glosik poszegl :>
  20. VAG-iem przyciskasz jednym przyciskiem p.s A ten temat jest we wlasciwym DZIALE Mozesz zprecyzowac jak to jest z ustawieniem Vagiem,bo mam kabel ale wszystko po angielsku!!a moj angielski to ...
  21. Pierwszy mod po prawie 2 latach uzytkowania ciemne szybki z tylu :good: Uploaded with ImageShack.us
  22. Mozesz podac dokladnie jak sprawdzic Vagiem stopien zapelnienia DPFa to znaczy w jakie zakladki wchodzic??
  23. Moze masz malo plynu w ukladzie wspomagania
  24. 12V/55W H7

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.