Treść opublikowana przez ksiu85
-
[B7 BRB] Stopien zapelnienia DPF-a??
Witam wszystkich posiadam VAGA 10.6 w wersji angielskiej (a ze moj angielski niezabardzo ) wiem ze mozna sprawdzic nim stopien zapelnienia filtra czastek stalych (DPF-a) tylko niewiem gdzie szukac i prosze kogos o pomoc Stawiam dopiero pierwsze kroki w diagnostyce i prosze o zrozumienie i jeszcze jedno:jak zczytac wszystkie bledy z komputera??
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
Ja rownierz mam zamiar wymienic teraz w sobote,bo poranki w Niemczech juz zimne a na Wszystkich Swietych pomykam na Polske :decayed:
-
[B7 BRB] Zmiana oleju, częstotliwość wypalnia DPF-a
W moim przypadku silnik niebierze ani grama oleju od wymiany do wymiany ten sam poziom na bagnecie a ma juz przejechane 161 tys.,dodam ze olej wymieniem co 10 tys.
-
[B7 BRB] Zmiana oleju, częstotliwość wypalnia DPF-a
Co do twojego pierwszego pytania,to wlewaj smialo Motula u mnie byl caly czas wlewany Aral a teraz juz druga wymiana na Motula i zauwazylem ze silnik zrobil sie spokojniejszy to znaczy ciszej pracuje,a drugie pytanie:wypalanie Dpfa niezalezy od oleju tylko od stopnia zapelnienia tego filtra sadza!!
-
Urodzinowy wątek PREZESA !!!
Wszystkiego naj!!! :drunk:
-
[B7 BRD] Olej miesza się z paliwem
Poczytaj na forum na temat Dpf-a to bedziesz wiedzial dlaczego przybywa oleju!!
-
[ALL B6/B7] Książka "Sam naprawiam A4 B6/B7" już dostępna!!!
Nic tylko zamawiac :good:
-
Dzień Chłopaka :)
:notworthy:
-
[ALL] Ustawienie anteny satelitarnej??
Problem rozwiazany :> :> znalazlem szczegolowy opis ustawienia w necie,jakby ktos mial taki sam problem to polecam ta strone: http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=3912
-
[ALL] Ustawienie anteny satelitarnej??
Mam taki problem z ustawieniem anteny satelitarnej ze gdy pada deszcz albo niebo jest zachmuzone to trace sygnal na "cyfrowym Polsacie" i niema obrazu(nie na wszystkich programach tylko niektorych),dodam jeszcze ze chodzi o ustawienie za granica a konkretnie w Niemczech,mam 2 oddzielne konwentery zeby odbierac HotBirda i Astre,na Astrze mam zasieg na zielono a Hotbird na zolto i za ho.... nieumie tego zmienic niewiem co robie zle ktora satelite mam pierwsza wyszukac zeby bylo ok.,bo slyszalem ze ktoras sie automatycznie znajduje!!moze jest na forum jakis specjalista od anten satelitarnych??Bede wdzieczny za odpowiedzi :notworthy:
-
Dobór podszybia A4 B7 1,9 TDi
Ja rok temu zakladalem to w ASO zalozyli mi oslony o numerach 8E1 819 447 01C to ten duzy plastik a pokrywa na akumulator 8E1 819 422 A 01C
-
[ALL B8] Przednie światła Ledy
Z tego co sie orientuje to swiatla typu led w B8 na poczatku produkcji to byly tylko za doplata a teraz niewiem pewnie tez trzeba doplacac :mysli:
-
Dziś na forum zarejestrował się 70'cio tysięczny user :)
Nie robiliśmy tak nachalnego namawiania do głosowania jak to robili inni. Niektóre kluby wysyłały po kilkanaście maili z prośba o głosy. A zresztą ten konkurs to był jeden wielki przekręt. Jak zobaczyłem kto jest w pierwszej dziesiątce to odpuściłem i tak też zrobiło kilka dużych klubów. Tak więc olać Ałto Śfiat. Za ubiegłoroczny konkurs dyplom wysłali nam na maila :polew: :polew: spokojnie :> ceny Audi idą w dół, ofert przybywa, liczniki TeDeIków stoją w miejscu, to niebawem dobijemy do 100k... a naiwnych nie brakuje :doh1: :polew: :good:
-
[ALL B7] Rozrząd
tak jak kolega wyzej napisal wymien lepiej po 100 tys. ja tak zrobilem,lepiej predzej wymienic i uniknac ewentualnego zerwania i jeszcze wiekszych kosztow
-
[ALL B7] W jaki sposób podłączyć telefon
Ta nakladke do telefonu to najlepiej kupic na allegro badz na ebay bo cenny w ASO masakra
-
[B6 AVJ] Poszukuję numeru parownika klimatyzacji
Przepraszam bardzo za zmyle z tym numerem musialem cos pokrecic jeszcze raz sorry
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Gratulacje zakupu!!! :good: grono posiadaczy B8 sie powieksza :naughty:
-
[B6 AVJ] Poszukuję numeru parownika klimatyzacji
8E0 820 193 P
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
:drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: :drool: Gratulacje fury!!!!! :oklaski: :oklaski:
-
[ALL B6] Sprężarka Denso 6SEU14C czy można zamontować inny model
8E0 260 805 BJ (firmy DENSO)
-
[ALL] Smrodzik z klimy
Witam wszystkich :hi: w zeszlym tygodniu zdenerwowalem sie co do tego smrodu z klimy i postanowilem sprobowac najprostszej metody pozbycia sie owego zapachu i zakupilem taki oto srodek do dezynfekcji oraz wymienilem filtr kabiny i jak narazie tydzien uzytkowania bez zadnego smrodu nawet jak auto stoi caly dzien w sloncu :naughty: cala operacja kosztowala niecale 30 Euro i jak narazie jestem zadowolony zobaczymy jak dlugo??
-
[B6 AWX] Filtr osuszacza
8E0 820 193 P
-
[ALL] Smrodzik z klimy
Tez sie podpinam pod temat,u mnie to samo ale tylko wtedy gdy samochod postoi w sloncu i jak zacznie dzialac klima to taki leki nieprzyjemny zapach sie wydziela ale to tylko przez pare sekund a pozniej jest ok!!??klima byla juz odgrzybiana!!
-
[B6 AWX] "Wyrywanie" silnika
Moze poducha silnika oberwana!!
-
[INNE] Auto marzeń
Jak dla mnie to takie by starczylo!!! http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?lang=de&id=142934566&pageNumber=1&__lp=2&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=27&minFirstRegistrationDate=2008-01-01&negativeFeatures=EXPORT&tabNumber=2