Treść opublikowana przez ksiu85
-
A4 B8 Lift 3.0 TDI QUATTRO S-Tronic by Patrox
Super fura,kolorek tez niezly!!fotele pierwsza klasa gratulacje fury
-
Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
Dalsza czesc mojej kolekcji troszke polskiej motoryzacji skala 1:43,producent:Welly Fiat 125,Syrena 105,Fiat126p teraz kopia mini obecnego auta ktorym sie poruszam,czyli Audi A4 Avant skala 1:43 (nawet kolor ten sam) oraz moj pierwszy samochod ktorego zawsze bede dobrze wspominal Opel Calibra oraz odmiana sportowa skala 1:43
-
Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
- Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
rozne:Norev,Maistto,Welly,Bburago,Ottomobille,Mondo Motors,Minichamps, zalezy co sie trafi i w jakiej cennie!!najbardziej przystepne cenowo jest Bburago i Maistto a wyzsza polka no i jakosc to juz Norev i Minichamps- Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
modele sa w skali 1:18,a co do kosztow to roznie Audi przykladowo kosztowalo 75 Euro a Lamborghini tylko 30 Euro wszystko zalezy od producenta cala moja kolekcja- Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
Ostatnio dolaczyly do mojej kolekcji 2 nowe modele:oczywiscie numer 1 to Audi RS6 C6 Avant Baujahr 2008 blau w limitowanej serii 1500 sztuk no i numer 2: Lamborghini Huracan LP610-4 Baujahr 2014 grünmetallic- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Bedzie czadersko!!- Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Polecam moduly od kolegi,kontakt z sprzedajacym super,pelen profesjonalizm efekt powalajacy!!!!! wielkie dzieki Tomnik- Jaki rower miejski
W tym COSSACK-u koszyczek jest juz w cenie (przynajmniej jak kupowalem to byl) a siedzonko super wygodne,sam czasami smigam nim i zachwalam!!ale oczywiscie zrobisz jak uwazasz :decayed:- Jaki rower miejski
Polecam tej firmy rowery COSSACK ,moja siostra pracuje w sklepie z rowerami i powiedziala ze ta firma od niedawna jest na rynku i robi naprawde dobrej jakosci rowery,porownywalne z takimi markami jak Kross i Giant,osprzet praktycznie ten sam a cena atrakcyjna!! moja zona przykladowo ma ten model COSSACK i bardzo chwali!!- [B8 CGKA] moj czorno-bioly rumak :D
:grin: kolor pierso klasa :decayed:- Zmiana koloru auta - nowa folia
super kolorek ten braz:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:- śmierdzi z klimatyzacji dlaczego ?
Tez bede musial sprobowac z tym izopropanolem,bo tez juz od roku proboje sie z tym smrodem uporac!!- Skuter dla żonki:D
Niepakuj chlopie sie w chinole,mialem nowego CPI Aragon GP wyglad super,zrywny ale tylko jak sie gwarancja skonczyla to zaczely sie cyrki:facepalm: wiecznie cos sie pier........ zainwestowalem kupe kasy w niego,serwisowalem i dbalem o niego a tak mi sie odwdzieczal,nieraz przypchalem dziada do domu az go w koncu sprzedalem za psie pieniadze!!!:facepalm:jakies 2 lata temu kupilem Piaggio NRG Power DT,na dzien dzisiejszy ma okolo 10000 tys przebiegu z tego 1500 zrobilem sam i zero problemow tylko paliwo,olej,filtry i smigam posciagalem blokady i okolo 70km/h zasowa:grin: NIGDY WIECEJ CHINOLI!!!ale to jest moje zdanie,zrobisz jak chcesz:decayed: dodam ze skuter jest z roku 2006 i codziennie dojezdzam do pracy 7 km w obie strony,obojetnie deszcz czy snieg zaiwania bez problemu- Strefa Śmiechu
Gielda w Gliwicach na Slasku :grin::grin::grin::grin:- Audi a4 avant 1.9 tdi
raczej DPF autko super,sam takim sie poruszam od 5 lat- [ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Graty furki!!- Tragedia na A12 pod Frankfurtem
W zeszlym roku jak jechalem w czerwcu do Polski na A9 okolice Ingolstadt widzialem na wlasne oczy taka oblawe na autostradzie,doslownie 4 auta przedemna wszystko sie rozegralo,tez chodzilo o gang zlodzieji aut,na moich oczach aresztowali polaka a drugi kradzionym BMW zaczol spie.... pasem awaryjnym i byla strzelanina,normalnie jak w filmie!!- Audi RS6 C7 2014
:shock3::slina: super fura,gratulacje- [B7 BRB] Dla zainteresowanych basowym biciem silnika w A4 1,9TDI mam nato odpowiedz
- Piła Spalinowa STIHL MS 211 OPINIE
Tez polecam Husqvarne :thumbup1: sprzet pierwsza klasa!!tez na poczatku chcialem kupic Stihla ale duzo mi osob odradzalo no i posluchalem i wiem ze to byl trafny wybor- Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Super ze to tak wszystko dokladnie opisales i porobiles zdjecia,wiadomo jak to wszystko ugrysc!!tez musze przeprowadzic taki zabieg tylko niewiem co uzyc jakiejs pianki czy lepiej izopropanolu (podobno bezpieczniejszy dla elektroniki)- Dudni i trzesie!
http://a4-klub.pl/1-9-196/1-9-115-km-buczenie-okolicy-filtra-powietrza-269325/ http://a4-klub.pl/1-9-194/b6-avf-dziwne-odbijanie-filtrze-powietrza-226479/ http://a4-klub.pl/1-9-196/b7-brb-zainteresowanych-basowym-biciem-silnika-a4-1-9tdi-nato-odpowiedz-204635/- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
:slina::slina::shock3::shock3: Ja p......!!!szacun:notworthy::notworthy::notworthy::notworthy::oklasky::oklasky:- Zagraniczne portale aukcyjne/ofertowe
dokladnie kolego:decayed: przeoczylem to:grin: polecam:thumbup1: - Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??