Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ksiu85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ksiu85

  1. _________________________________________________ Ja w moim BRB z 2006 mam Dpf i jeszcze nic do tej pory mi sie niedzialo z tym filtrem
  2. To zalujcie ze niewidzieliscie tego Paska noca normalnie jezdzaca choinka z neonami :polew: obecnie autko na sprzedarz od roku albo i dluzej :polew:
  3. Znam tego kolesia i to osobiscie,zawsze nazywalem ten samochod "helikopter" bo ta tylnia lotka to jak z kosmosu :polew: normalnie porazka!![br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 06:28_________________________________________________
  4. wymien zarowke!!pewnie masz przepalona to wtedy komunikat zniknie
  5. Super fura :good: bezawaryjnej jazdy zycze!!
  6. U mnie w samochodzie z 2006 roku tez jest 5 biegowa skrzynia i jeszcze niespotkalem sie z B7 1.9 TDI zeby byla 6 skrzynia chyba tylko wystepowaly w 2 litrowych dislach
  7. Jak niemasz zadnego napisu i strzalki tak jak kolega wyzej juz pisal to obojetnie jak zalozysz tylko wazne zeby napis OUTSIDE byl widoczny od zewnatrz
  8. Tylko niekupuj Bodzio bo to szmelc jak ..... wiem bo sam kupilem rok temu i wogole niejestem zadowolony :sick3: moze sa tanie ale do jakosci to im wiele brakuje a ta zwykla plyta pilsniowa poprostu strach ze niedlugo sie rozpadna :thumbdown:
  9. Ta dieta naprawde dziala oczywiscie jak sie czlowiek pilnuje!!mam taka znajoma co stosuje ta diete i schudla 30 kilogramow w 4 miesiace!!!
  10. W bloku silnika powinien byc jeszcze korek spustowy,po jego wykreceniu powinno wszystko splynac!!
  11. Ja juz od wtorku smigam na letnich :gwizdanie: pewnie zima juz niebedzie :mysli:
  12. W moim aucie na korku wlewu oleju jest logo Castrol ale jak to pogloski chodza ze ten olej jest najchetniej podrabiany wiec niewiem!?
  13. Tez niedawno mialem problem z wyborem oleju ale zdecydowalem sie na MOTUL SPECIFIC VW 507.00 i jestem zadowolony w 100% silnik o wiele ciszej pracuje,bede teraz tylko tym olejem zalewal moja fure :gwizdanie: a wiec moge go polecic :good:
  14. No to zdrowie żony i synka. Za swoje sam wypijesz Gratulacje. A pro pos jest wątek z fotami naszych pociech, więc się pochwal :gwizdanie: Bylbym Ci wdzieczny jakbys podeslal mi linka do tego watka bo ja teraz niemam zabardzo czasu zeby siedziec i szukac,calymi dniami jestem u zony i synka!! Dziekuje wszystkim za dobre slowa!! :notworthy:
  15. Dziekuje wszystkim!!! :notworthy:
  16. Witam panowie :hi: Wlasnie dzisiaj o 15:35 urodzil sie moj synek Pascal :dance: wazy 3360 gram i ma 55 cm dlugosci!!zonka i syn czuja sie swietnie a ja skacze z radosci :radocha: teraz jest okazja do swietowania :drunk:
  17. Witam panowie :hi: Wlasnie dzisiaj o 15:35 urodzil sie moj synek Pascal wazy 3360 gram i ma 55 cm dlugosci!!zonka i syn czuja sie swietnie a ja skacze z radosci :radocha: :radocha: teraz jest okazja do swietowania :drunk:
  18. Takie mam plany z dolozeniem pakietu S-line ale kiedy do tego dojdzie to jeszcze niewiem bo obecnie mam inne wydatki (synek juz w drodze!!!! :decayed: )
  19. u mnie w Etce pokazuje cos takiego:tarcza b#028 141 035MX docisk: b06B 141 117D ale niejestem pewien jak co to prosze kolegow o weryfikacje bo dopiero poznaje sie z Etka
  20. Wszystkiego najlepszego :oklaski:
  21. Gratulacje :> :>
  22. Pewnie dlugo myslales nad odpowiedzia
  23. No troszke ponioslo,kto by sie niezdenerwowal!?sorry i jednoczesnie dzieki za krotka ale konkretna odpowiedz
  24. kolego czy nie umiesz czytac???? czego nie wiesz co cie dreczy?? zadales sobie troche trudu przejrzales przynajmniej 1 strone w tym watku bo widze ze nie !!!! chodziles do szkoly ? umiesz czytac ze zrozumieniem? jesli tak to masz u gory watka wsztyko opisane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Widze ze coraz to bardziej sie tu agresja szerzy,niemozna to juz normalnie nic napisac!!! tylko odrazu z m...a wyskakiwac, a pozatym badz tu madry jak kazdy pisze cos innego i do przejrzenia 204 strony a przeciez po to jest to forum zeby doradzic a nie odrazu zmieszac z blotem!!
  25. Mam takie pytanie jaki polecacie olej silnikowy do mojej Audicy??dodam ze mam silnik 1.9 TDI o oznaczeniu BRB z filtrem czastek stalych (DPF) 116 koni mechanicznych!!Wiem ze juz w pierwszym watku jest wszystko na ten temat ale chcialbym poznac wasze opinie,bo jak na razie to kazdy mi poleca CASTROL EDGE 5W-30 i niewiem czy jest OK. a obecnie mam zalany Aral SuperTronic LongLife III 5W-30 ale niejes tak latwo dostepny jak Castrol !!Z gory dziekuje za odpowiedzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.