Treść opublikowana przez ksiu85
-
[ALL B7] Co to za przycisk obok return?
dokladnie tak jak kolega wyzej pisze
-
[ALL B7] A4 S-Line 2.0 TFSI Q
Super fura :good: no i bezawaryjnej jazdy zycze!!
-
[ALL B6] Problem z hamulcami
Pewnie gdzies tloczek od hamulcow sie zapiekl i nie dociska klockow do tarczy
-
[B6 AVF] Nieustępujący błąd Poduszki fotela kierowcy.
Sprawdz wtyczke pod fotelem pewnie niestyka!!
-
[ALL] Jak usunąć naklejkę z nr rejestracji z szyby przedniej ?
Najlepiej nozyk do czyszczenia plyt ceramicznych w piecach elektrycznych a resztki kleju rozpuszczalnik na szmatke i trzec az zejdzie
-
[B6 AVF] Bremse -problem
Tez proponuje sprawdzenie poziomu plynu!!A z pedalem hamulca wszystko ok.??
-
[ALL] Po wymianie foteli wyskakuje błąd AIRBAG 01218 i nie działą elektr. foteli
Pewnie gdzies kabelki niestykaja
-
[ALL B6] Navigation plus - wyłączenie "TP" ?
To super ze juz rozwiazales ten problem
-
[ALL B6] Navigation plus - wyłączenie "TP" ?
Probowales prziciskac ten przycisk po lewej stronie gdzie pisze "TP"moze tam cos bedzie o wylaczeniu tej opcji
-
[ALL B6] Navigation plus - wyłączenie "TP" ?
Wlasnie grzebie w necie w sprawie tego jak to wylaczyc ale narazie nic nieumie znalesc mozesz mi podac jaka dokladnie ta nawigacja??
-
[ALL B6] Navigation plus - wyłączenie "TP" ?
"TP"oznacza informacje o utrudnieniach w ruchu ,czyli za kazdym razem nawet jak sluchasz plyty a pojawi sie jakis korek to automatycznie przelaczy na stacje radiowa! Podczas sluchania radia wcisni guzik "setup" i wtedy pokaza sie wszystkie ustawienia radia i pewnie pierwsza pozycja bedzie ustawienie o informacjach korkow i poprostu ustaw "wylaczone" masz niemieckie menu w navi ze nieumiesz tego przestawic??
-
[ALL B7] Jak zdemontować roletę w bagażniku???
Wielkie dzieki :notworthy:
-
[ALL B7] Jak zdemontować roletę w bagażniku???
Witam wszystkich mam pytanko jak zdemontowac rolete bagaznika w B7 avant bo mam zamiar przewiesc cos wiekszego i mi przeszkadza!!prosil bym jak cos o jakies zdjecia wiem ze zaraz ktos napisze ze mam uzyc opcji ale nieumie nic znalesc za odpowiedzi z gory dziekuje :notworthy:
-
[ALL B7] z silnika przy wymianie oleju spuściłem około 7,5 litra oleju-POMOCY!!!
Zapewne masz nieszczesnego DPF-a w samochodzie to znaczy filtr czastek stalych!! i dlatego bylo tyle oleju bo probowal sie on oczyscic przez co byla podawana wieksza dawka paliwa do spalania ktorej nie przepalil i paliwo splywalo do miski olejowej mieszajac sie z olejem i przez to ta wodnista konzystencja a pewnie jezdzisz na krotkich trasach?a do wypalenia potrzeba okreslonej temperatury zeby proces zostal pomyslnie zakonczony.Poszukaj tematu o dpf tam wszystko jest opisane!Takie jest moje zdanie,poczekajmy moze ktos bardziej obeznany jeszcze cos podpowie ale ja bym stawial na to
-
[ALL B6] Woda w kole zapasowym...
Prawdopodobnie ktores uszczelki juz sa nieszczelne w klapie bagaznika tez kiedys tak mialem w Calibrze ze po deszczu albo jak umylem samochod to w miejscu kola byla woda
-
[ALL B6] CO oznacza ta kontrolka
Wstaw fotke tej kontrolki, "Abgaskontrollsystem" to znaczy cos z spalinami jest nie tak
-
[ALL B7] Montaż emblematu S-line na grillu??
A masz jakis pomysl zeby to zamontowac??Myslalem ze jakos da sie to zrobic od zewnatrz ale niema zabardzo dostepu zeby zalozyc te klamry a niechce czegos popsuc
-
[ALL B7] Montaż emblematu S-line na grillu??
Witam mam takie pytanko,czy jest taka mozliwosc zeby wyciagnac sam grill z B7 zeby zalozyc znaczek S-line (jesli tak to jak to zrobic??)czy trzeba wymatowac zderzak?? Chodzi o ten znaczek
-
[B7 BPW] DPF jest czy nie?
Uzyj opcji ten temat byl juz przerabiany mase razy
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
a niektorzy ciasny zad :polew: :polew:
-
Spotkanie wrobelka z Audi A4 :)
To jeszcze lepsze ujecie niz moje :polew: :polew:
-
Spotkanie wrobelka z Audi A4 :)
Musze wam cos pokazac dla niektorych moze to sie wydac drastyczne ale moim zdaniem to nic takiego Zdarzylo mi sie to w polsce jak bylem na urlopie,a mianowicie wracajac pewnego dnia z Opola w okolicy Bierdzan uslyszalem jakby cos udezylo w moj samochod ale niebyl to znowu taki huk zeby odrazu sie zatrzymac,pomyslalem sobie ze pewnie jakis kamyk uderzyl albo cos lezalo na ulicy,dopiero w domu gdy wysiadlem z samochodu zobaczylem co to bylo i oniemialem
-
[ALL B7] Jaki silnik 2.0 TDI z 2005 lub 2006 jest bezawaryjny?
Tak jak juz kolega wyzej pisze wszystkie 2.0TDI sa do bani predzej czy pozniej w kazdym cos sie posypie niezaleznie od oznaczenia silnika radze poszukac cos 1.9 TDI badz 3.0 TDI
-
Gdzie szukać auta w Niemczech ??
Szukaj na autoscaut.de badz mobile.de albo Herger&Herger.de
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Tak sie zaczelo u mnie 1.poczciwy Fiat 126p rocznik:1988 kolor:pustynny piasek 2.Opel Calibra rocznik:1994 kolor:fiolet 3.Nissan Mickra rocznik:1994 kolor:czerwony skrzynia:automatik (samochod ojca) 4.No i nareszcie Audi A4 Avant rocznik:2006 kolor:srebrny a tym poruszam sie do pracy(moje drugie male Audi) :polew: [br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 20:57_________________________________________________ Ale to niejest to samo proponuje jeszcze zalaczac zdjecia jak ktos ma