Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ksiu85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ksiu85

  1. dokladnie tak jak kolega wyzej pisze
  2. Super fura :good: no i bezawaryjnej jazdy zycze!!
  3. Pewnie gdzies tloczek od hamulcow sie zapiekl i nie dociska klockow do tarczy
  4. Sprawdz wtyczke pod fotelem pewnie niestyka!!
  5. Najlepiej nozyk do czyszczenia plyt ceramicznych w piecach elektrycznych a resztki kleju rozpuszczalnik na szmatke i trzec az zejdzie
  6. Tez proponuje sprawdzenie poziomu plynu!!A z pedalem hamulca wszystko ok.??
  7. To super ze juz rozwiazales ten problem
  8. Probowales prziciskac ten przycisk po lewej stronie gdzie pisze "TP"moze tam cos bedzie o wylaczeniu tej opcji
  9. Wlasnie grzebie w necie w sprawie tego jak to wylaczyc ale narazie nic nieumie znalesc mozesz mi podac jaka dokladnie ta nawigacja??
  10. "TP"oznacza informacje o utrudnieniach w ruchu ,czyli za kazdym razem nawet jak sluchasz plyty a pojawi sie jakis korek to automatycznie przelaczy na stacje radiowa! Podczas sluchania radia wcisni guzik "setup" i wtedy pokaza sie wszystkie ustawienia radia i pewnie pierwsza pozycja bedzie ustawienie o informacjach korkow i poprostu ustaw "wylaczone" masz niemieckie menu w navi ze nieumiesz tego przestawic??
  11. Witam wszystkich mam pytanko jak zdemontowac rolete bagaznika w B7 avant bo mam zamiar przewiesc cos wiekszego i mi przeszkadza!!prosil bym jak cos o jakies zdjecia wiem ze zaraz ktos napisze ze mam uzyc opcji ale nieumie nic znalesc za odpowiedzi z gory dziekuje :notworthy:
  12. Zapewne masz nieszczesnego DPF-a w samochodzie to znaczy filtr czastek stalych!! i dlatego bylo tyle oleju bo probowal sie on oczyscic przez co byla podawana wieksza dawka paliwa do spalania ktorej nie przepalil i paliwo splywalo do miski olejowej mieszajac sie z olejem i przez to ta wodnista konzystencja a pewnie jezdzisz na krotkich trasach?a do wypalenia potrzeba okreslonej temperatury zeby proces zostal pomyslnie zakonczony.Poszukaj tematu o dpf tam wszystko jest opisane!Takie jest moje zdanie,poczekajmy moze ktos bardziej obeznany jeszcze cos podpowie ale ja bym stawial na to
  13. Prawdopodobnie ktores uszczelki juz sa nieszczelne w klapie bagaznika tez kiedys tak mialem w Calibrze ze po deszczu albo jak umylem samochod to w miejscu kola byla woda
  14. Wstaw fotke tej kontrolki, "Abgaskontrollsystem" to znaczy cos z spalinami jest nie tak
  15. A masz jakis pomysl zeby to zamontowac??Myslalem ze jakos da sie to zrobic od zewnatrz ale niema zabardzo dostepu zeby zalozyc te klamry a niechce czegos popsuc
  16. Witam mam takie pytanko,czy jest taka mozliwosc zeby wyciagnac sam grill z B7 zeby zalozyc znaczek S-line (jesli tak to jak to zrobic??)czy trzeba wymatowac zderzak?? Chodzi o ten znaczek
  17. Uzyj opcji ten temat byl juz przerabiany mase razy
  18. a niektorzy ciasny zad :polew: :polew:
  19. To jeszcze lepsze ujecie niz moje :polew: :polew:
  20. Musze wam cos pokazac dla niektorych moze to sie wydac drastyczne ale moim zdaniem to nic takiego Zdarzylo mi sie to w polsce jak bylem na urlopie,a mianowicie wracajac pewnego dnia z Opola w okolicy Bierdzan uslyszalem jakby cos udezylo w moj samochod ale niebyl to znowu taki huk zeby odrazu sie zatrzymac,pomyslalem sobie ze pewnie jakis kamyk uderzyl albo cos lezalo na ulicy,dopiero w domu gdy wysiadlem z samochodu zobaczylem co to bylo i oniemialem
  21. Tak jak juz kolega wyzej pisze wszystkie 2.0TDI sa do bani predzej czy pozniej w kazdym cos sie posypie niezaleznie od oznaczenia silnika radze poszukac cos 1.9 TDI badz 3.0 TDI
  22. Szukaj na autoscaut.de badz mobile.de albo Herger&Herger.de
  23. Tak sie zaczelo u mnie 1.poczciwy Fiat 126p rocznik:1988 kolor:pustynny piasek 2.Opel Calibra rocznik:1994 kolor:fiolet 3.Nissan Mickra rocznik:1994 kolor:czerwony skrzynia:automatik (samochod ojca) 4.No i nareszcie Audi A4 Avant rocznik:2006 kolor:srebrny a tym poruszam sie do pracy(moje drugie male Audi) :polew: [br]Dopisany: 18 Lipiec 2010, 20:57_________________________________________________ Ale to niejest to samo proponuje jeszcze zalaczac zdjecia jak ktos ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.