Treść opublikowana przez ksiu85
-
Okladka z tworzywa sztucznego (miekka oprawa)na dowod osobisty i prawko
to wiem ale takiej samej jak na pierwszym zdjeciu to niema,sa tylko z twarda oprawa i wieksza liczba schowkow na dokumenty!!
-
Okladka z tworzywa sztucznego (miekka oprawa)na dowod osobisty i prawko
Witam panowie poszukuje okladki tak jak w temacie,znalazlem pewna strone ale niema opcji zeby dostac sie do ich sklepu internetowego Wytwarzanie Artykulów z Tworzyw Sztucznych * Gart - Pawel Gregorowicz * wyroby z pcv, artykuly z tworzyw sztucznych, okladki na dokumenty, wizytowniki, artykuly szkolne, artykuly biurowe, skoroszyty intresuje mnie najbardziej ta pierwsza chociaz ta przezroczysta tez niejest zla moze zna ktos jeszcze jakies sklepy internetowe co sprzedaja takie cos to prosilbym o linki :decayed:
-
Zagraniczne portale aukcyjne/ofertowe
kupilem juz tam pare rzeczy i niebylo nigdy zadnego przekretu,no ale samochodu niekupowalem a wiec niespotkalem sie z tym!!teraz to juz wszedzie dzialaja oszusci,obojetnie czy duzy czy maly portal z ogloszeniami:facepalm:
-
Zagraniczne portale aukcyjne/ofertowe
Niemcy: kostenlose Kleinanzeigen - kaufen und verkaufen über private Anzeigen bei Quoka no i ebay.de
-
Żarówki Philips ColorVision w Audi
ciekawe jak to na zywo wyglad??szkoda ze predzej na tego posta nietrafilem bo niedawno kupilem nowe zarowki za 100 zeta
-
1.9 Czy to dobry silnik ?
A ja mam z DPf,nic nieubywa i nic nieprzybywa oleju :decayed:
-
[B7 BRB] Dla zainteresowanych basowym biciem silnika w A4 1,9TDI mam nato odpowiedz
Popatrz pare postow wyzej,tam jest napisane ze broki nie sa czescia zamienne i nie sa oferowane w ASO
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Dymione
-
Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
:slina::shock3::shock3::shock3::slina::slina: ale czad!!!!!!!!!!!moze moja kolekcja tez kiedys bedzie taka pokazna:naughty:
-
Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
Od czegos trzeba zaczac,moj pierwszy model tez byl w sklali 1:40 i byl to Opel Calibra czyli moje poprzednie auto,do dzisiaj stoi na honorowym miejscu!! jutro wrzuce fotki:wink:aha moj 3 letni synek tez juz sie zarazil pasja samochodowa i zbieramy malutkie Hot Weels kolekcja pokazna :naughty: po moim kazdym powrocie z pracy mamy godzine zabawy:grin: jednak to prawda ze w kazdym z nas zostaje cos z dziecka,to sa najpiekniejsze chwile :buhaha:
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Kolego "Tomnik" moze podasz tu w watku ceny poszczegolnych zarowek(intresuja mnie glownie do B7,wnetrze i tablica rejstracyjna)no chyba ze to tajemnica to moze byc rowniez na PW
-
Brak swiateł LED ?
wszystko zalezy od poprzedniego wlasciciela jak skonfigurowal samochod!!a ledy to niestety opcja za ktora trzeba zaplacic:decayed: ale nic straconego wszystko da sie dolozyc :naughty:
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Kolor MEGA!!!!:shock3::slina::slina: Graty fury!!
-
Uchwyt na telefon, galaxy SIII, zaślepki
jak niema a to co??Handyadapter Ladeschale Handy Adapter VW Samsung Galaxy S3 Neu OVP VW Händler | eBay moze na niemieckim ebayu no i cena tez niemala ale jest :decayed::decayed:
-
Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
mój brat tez zbierał karty.tez ma chyba kilka tys sztuk.a ja mu pomagałem:grin: ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ---------- gdzie kupujesz te modele?szukam passata b5 fl awanta w kolorze szarym.1 :18 to jakie duze sa?(cm)? wielkosciowo to okolo 25-27 cm,glownie szukam modeli na Ebay-u,czasami zamawiam w roznych sklepach internetowy(niekiedy naprawde w dobrej cenie idzie cos kupic,no i nowka sztuka:decayed:)ale najbardziej warto kupowac od ludzi co likwiduja kolekcje!!:naughty:jak znajde jakiegos Passata na ebay-u to wrzuce linka ok.jak by co to takie cus mnie interesuje http://www.iv.pl/images/45182356077458441819_thumb.jpg jedyne co znalazlem to takiego kombiaka VW Volkswagen Passat Silber Variant Kombi 2000-2005 3BG 1/24 Welly Modell Auto | eBay ale on jest w skali 1:24 (wielkosciowo gdzies 18cm)gdyby chodzilo o sedana to juz jest troszke wiekszy wybor VW Passat 3BG 2001 Masstab 1/18 Silber Metallic ovp neu Rarität | eBay ---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:55 ---------- Tu sa 2 zdjecia mojej male kolekcji ktora co jakis czas sie powieksza,moze nie sa jakiejs dobrej jakosci ale moja cyfrowka to juz prawie zabytek!!:grin::grin: ---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:52 ----------
-
Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
mój brat tez zbierał karty.tez ma chyba kilka tys sztuk.a ja mu pomagałem:grin: ---------- Post dopisany at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ---------- gdzie kupujesz te modele?szukam passata b5 fl awanta w kolorze szarym.1 :18 to jakie duze sa?(cm)? wielkosciowo to okolo 25-27 cm,glownie szukam modeli na Ebay-u,czasami zamawiam w roznych sklepach internetowy(niekiedy naprawde w dobrej cenie idzie cos kupic,no i nowka sztuka:decayed:)ale najbardziej warto kupowac od ludzi co likwiduja kolekcje!!:naughty:jak znajde jakiegos Passata na ebay-u to wrzuce linka
-
Pilot---- ogrzewanie?
jest to pilot od ogrzewania postojowego "Webasto"
-
[BFB]Audi A4 B7 1.8T Quattro 163KM S-line
Wiecej zdjec by sie przydalo!i pokaz gdzie upchales taki ogromny zbiornik na gaz??autko pierwsza klasa :naughty:
-
Brzydki zapach :(
tez czekam na efekt:decayed::decayed:
-
Nie działa centralny zamek z pilota a4b7
ja ostatnio wymienialem baterie w pilocie to nic niemusialem kodowac i niepotrzebowalem Vaga
-
Czy ktoś coś zbiera/ kolekcjonuje??
Ja kolekcjonuje modele samochodow w skali 1:18 mam juz pare sztuk:decayed::decayed: glownie "AUDI":naughty:,jak bedzie troche czasu to wzoce jakies fotki!!super pomysl z tym watkiem,mam nadzieje ze sie jeszcze bardziej rozwinie i moze jakies zdjecia by sie tez przydaly:decayed:
-
Moment obrotowy audi a4 b7 1,9 tdi jak sprawdzić?
tak jak kolega wyzej pisze 285Nm (dane z instrukcji obslugi auta)
-
Demontaż uchwytu na telefon
Tylko wymiana srodkowego tunela pomoze!!!:kwasny: niema zadnych zaslepek jak juz to mozesz jeszcze cos sam pokombinowac:decayed:
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
Czyzby to twoje auto WRC :shock3::shock3::facepalm: jesli tak to respekt:hi::hi::grin::grin:
-
Seat Exeo ST Sport CAHA
Super fura!!:decayed::decayed:gratulacje i bezawaryjnosci!!