Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. Krycha odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    myślałem że na lato dasz coś z jajem, a na zimę avuski :gwizdanie:
  2. Krycha odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no po co Ci te felgi? czytam że na lato ale to chyba jakieś jaja
  3. Krycha odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    nie no fpytniunie, ale na co ci to?
  4. Krycha odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    to żeś se kółko kupił Panie
  5. 710n ci spokojnie starczy
  6. jak ty masz ten nawiew na stożek zrobiony ? nie da się wsadzić tej części co kieruje powietrze ( ta przykręcana do wzmocnienia czołowego ) ?
  7. tak, tylko słyszałem że do dizla są jakieś problemy z montażem ;(
  8. coś tam coś tam ogólnie to chciałbym wsadzić powietrze w zimę, ale weź tyle siana
  9. czy ja wiem... ja to musiałem pchać 18stki, bo nie chciałem piłować zacisku i wkładać tą 17stkę tam na siłe, poza tym nie miałem ani felg ani opon więc wybór jasny
  10. ta krzysiek 18stki, bo mniejsze nie wejdą ;( michał nie pertol nie dość że łyse to 4 x 225 a ty masz z przodu 215
  11. przyszły zimówki, czekam na felgi
  12. a mnie wogóle to nie jara, a już wogóle spasowanie zderzaka i wykonanie tylnych błotników
  13. dobrze myśli, pier**l się tutaj w te 500 koni które będzie szkoda pałować
  14. mono są przehuje
  15. jak już z C4 to 115 albo 140km
  16. poczekaj do przyszłego tygodnia to Ci coś pokaże jak się uda
  17. powinno być wporządku co ze swoimi działasz w zimę ? poler ?
  18. Nie wiem nie mam i nie używałem, ale pewnie spoko jest szampon śmiało zamawiaj, ja nie żałuje ani 1zł wydanych na te kosmetyki
  19. jest wporządku i do tego ładnie pachnie, mówią że słabo się pieni i to prawda ale to chyba mało waźne
  20. zdejm zdejm tak bedzie lepiej dla całego otaczającego Nas świata
  21. zdejm to seduszko ze zderzaka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.