Treść opublikowana przez Krycha
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Spoko, dziś z nimi nie działam, bo nie ma czasu podziękowania za zamówienie dla skocznej rusałki aka desperados
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Medik ale po co wydawaĆ 5 dych na dystanse jak można to zrobić za darmo? Bartek nie ma nic, zamówiłem białe naklejki PORSCHE. Zaciski są Brembo, wchodzi min 18 cali, ewentualnie można podszlifować trochę zacisk i wcisnąć 17stkę tak jak to robił aw w swojej S4.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
jutro mi ojciec dotoczy z tylnych tarcz, może zda to egzamin
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
wydaje mi się że za mało, chyba klocek jest nie taki jak trza nierozumiem, jak coś namalowane? Chodzi Ci o przód czy jest jakaś nalepka czy coś?
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Adaptery u SIDa można kupić Zaciski przód jak pisałem z Cayenne/Touareg/Q7, pełno takich zestawów w B5 jeździ Krzysiek zestaw jest kox, nawet dla oka Medik na tył tylko seria w ośce
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
kurfa co za j**any hitler wymyślił w tych jarzemkach śruby na ampole, oczywiście z drugiej strony się śruba obrobiła... włączę se redtuba na rozluźnienie
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Zaciski z S4 polift + adaptery pod 300mm + tarcze Zimmermann 300mm + wężyki, złączki i płyn Nie mogłem sobie poradzić z linką od ręcznego, bo jest za krótka. Mała rzeźba przy pomocy młotka i przecinaka i jakoś leży bez większych zagięć. Poza tym zabawa w dokładaniem miedzianego przewodu, ale jakoś poszło. Idę robić drugą stronę i odpowietrzam całość, może zacznie toto wkońcu hamować
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Dokładnie Będę się wybierał to dam znać kilka dni wcześniej Kolejny dzień walki... - Wiązka szyb (dzięki Krycha ) - poprowadzona - Wiązka Bose (dzięki NOSB ) tunera TV i zmieniarki - poprowadzona - Sub Bose z tunerem i zmieniarką - zamontowane
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
akn, chyba... nie, na jego się gapiłem jarając się i uświadamiając sobie że dobrze robią kupując takie hamulce Szkoda, że bardziej nie wystają, ale na to nic nie poradzę. Jestem mega zadowolony ( narazie tylko w kwestii wizualnej ) i jutro składam tył, czekam tylko na tarcze.
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Właśnie to jest dziwne, ale objawy te same czy brak/świrujące odczyty z czujnika obrotów.
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
do jutra taka cisza- [B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
gałka jest ta co widziałeś- [B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
że tak ci się chce- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
podobno z zaciski z s4 bardziej wystają, bynajmniej z nosbem jak dyskutowaliśmy to tak twierdził- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Troszkę przekombinowałem i wrzuciłem wsio z manuala, łącznie z wiązką kompem i pompą i dalej nie śmiga, ale czemu to najstarsi indianie nie widzą. Jest to samo co u Twojego braciaka, stąd moje pytanie do Ciebie. Trzeba jechać w przyszłym tygodniu do Raszyna i mam nadzieje że coś zaradzą. Skrzynie nie wiem, nie patrzyłem szczerze na ozacznienie bo wsio łącznie z dyfrem było z jednego auta- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Tak, przed chwilą kolega zabrał i pojechał- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Trza by ogarniętego plastikarza. Także albo znajdę ori us albo śmigam jak jest.- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
poprostu wsadzę tam tablice, tylko jakoś nie mam weny- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
płacić, płacić- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
tak, wahacze takie same są- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Zderzaki zostają seryjne, tylko dokładka na tył PDC się szuka. Nawet nie mam zamiaru ich malować Zwrotnice jak masz z S4 żeliwną to tylko musi Ci pasować średnica przegubu, ale pewnie w AJM masz to samo co w AKN/AFB więc pasuje normalnie.- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
Dokładka- [ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
to fajnie [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 09:05_________________________________________________Zwrotnice żeliwne z S4, zaciski Brembo 6 tłoczków wraz z tarczami 345mm Tył się składa. Kilka zdjęć, na których prawie nie widać wyżej wspominanych spowalniaczy- [B5 AEB] [B5 AEB] Audi Infinity 1,8T gwint nowe foty osłony vr5 i grzane dupy
zdjęcie przestawiające wskaźnik odpowiedniej jakości i z odpowiedniej perspektywy - [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)