Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. Twoje radio ma prawdziwej mocy koło 4x17W jak większość zresztą ,więc na to nie patrz. Nie słuchałem tych MB ogólnie mają dobre głośniki ale trzeba by odsłuchać by cokolwiek mówić. Do ESów przydał by się wzmak by je rozkręcić.
  2. EE coś ty poprostu jak pojechałeś to przypomniałem sobie że mam aparat i walnąłem parę fotek
  3. Znając życie to nie prędko sie zbierzemy
  4. Wkładałem 20mm kopułki i musiałem dookoła włożyć tam gumę by jakoś to się trzymało bo były za małe. Oryginalne są duże i maja spore obudowy ale ile dokładnie maja to Ci nie powiem bo nie mierzyłem. Jak nikt nie napisze to zmierzę po południu.
  5. ooo szkoda ze Cię dzisiaj nie było to byś zobaczył jak szalał!
  6. Haha chyba ją Nosb przy katował bo coś nie chciał ciągnąć
  7. Integracja z klubem 80tek Mam parę fotek :th: ze zlotu ogólnie było fajnie ale mało Nas było.. [br]Dopisany: 10 Luty 2008, 17:48 _________________________________________________Aha i na zdjęciach nie ma Dudiego ,bo zmył sie nam wcześniej
  8. Z zazdrości powiem ,że brzydkie
  9. Wiesz tak czytałem co Ci nie wychodziło mówiłeś że jak ciąłeś za duży to nie chciał wejść jak za mały to znowu nie dało się przykręcić. Tak mi sie przypomniało i ja sam przez to przechodziłem , ja pomogłem sobie docinając z tektury taki panel by pasował idealnie a gdy już go dopasowałem wycinałem taki sam z drewna. Potem jak nie chciał mi wyjść odkręcałem ramkę od drzwi i podnosiłem ją delikatnie do góry następnie wkładałem panel i opuszczałem i skręcałem ramkę. To taka mała wskazówka Tobie raczej się już nie przyda ale może innym.
  10. Panele też mają złe strony, niby głośnik przykręcony jest do mdfu ale cały panel spoczywa na tapicerce i wszystko może wpadać w wibracje. coolkrzychu dzięki Ciężko nie było, mi trochę z tym zeszło bo nie wiedziałem jak to zrobić aż w końcu wpadłem na taki pomysł.
  11. Znajdź w kostce stałe napięcie 12V i podłącz pod nie żółty i czerwony kabel z radia.
  12. Może być na Statoilu zresztą i tak po drodze czyli o 12 bądź na miejscu
  13. Bartas chyba takie miał to się wypowie na ich temat
  14. dudi75 Spot o 13 to myślę że koło 12 będę leciał na Kielce
  15. No cóż trudno szkoda że mieszkasz na drugim końcu Polski tak to bym Ci pomógł.
  16. Lepiej dać nowe oczywiście jak takie masz, bo ori są nieco cienkie. Wiec puść nowe. A co do kostki to wyjmij piny z kostki iso wywalisz stary kabel i dolutujesz do pina nowe kabel i po problemie.
  17. Jakie kable co idą do radia? Przecież masz oryginalne kable co idą do radia to odłączasz je od starych głośników i wpinasz w zwrotnice.
  18. Krycha odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Gdyby coś się działo i ja mógłbym wpadać.
  19. Na dole w prawym roku tuż pod głośnikiem jest taki uchwyt w kształcie litery L i jego trzeba usunąć.
  20. http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178&kid=179&pid=1094 Tapicera nigdzie nie odstaje, pozbywasz się tylko jednego uchwytu na dole boczka.
  21. No to wszystko jasne Montujcie te GZ i będziecie zadowoleni :th: znaczy kolega..[br]Dopisany: 06 Luty 2008, 14:48 _________________________________________________Wogóle wy to macie fajnie w b6. My w b5 to tak musimy się męczyć by upchnąć 16cm głośnik w drzwi a wy kupujecie dystans za 40zł i gotowe
  22. No tak ale oryginalna instalacje i tak musicie usunąć. Przecież żeby to jakoś grało i tak musicie wsadzić w MDF - http://www.powe.com.pl/product_info.php/cPath/36/products_id/246 .
  23. Wymienić głośnik to minuta roboty, przecież głośnik pewnie będzie w dystansie MDF wiec odkręcasz głośnik i wstawiasz nowy. Boczka nie trzeba montować za każdym razem. Niech sobie sam odsłucha co mu najbardziej pasuje bo to jemu ma się podobać ,a nie Nam. Ja obstawiam Ground Zero. I to zdecydowanie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.