Treść opublikowana przez Krycha
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Te maja 58mm.. Jak masz zdejmij osłonę gumową z magnezu, spróbuj wcisnąć jeszcze jakiś cienki dystans może ci sie uda tam to upchać.
-
[B5 AFN] Kupić orginalny suwbufer czy zrobic zabudowe?
Nie ma co porównywać nawet budżetowego suba do ori Audi. Tam z tego co wiem pracuje głośnik 16cm. Ciśnienia z tego nie będzie ale jeśli chcesz delikatnego basu to czemu nie - możesz kupić ori
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Zgadza sie można i dekarską np. http://www.powe.com.pl/product_info.php/cPath/28/products_id/207 Wyjdzie taniej niż matami, jednak taśma jest cieńsza niż mata i warto w niektórych miejscach dawać dwie warstwy.
-
[a4 B5 1.9 TDi Afn] Uszkodzony głośnik Bassowy Hertz?
Watson, Glow jest mocniejszy i sądzę że na poziomie technicznym jest to samo co Junior, fakt może Juniorek gra nieco cieplej i łagodniej. Ale dla mnie Junior nadaje się idealnie na przód tam gdzie potrzeba jakości nie mocy.
-
[a4 B5 1.9 TDi Afn] Uszkodzony głośnik Bassowy Hertz?
Tak tylko ze jak kolega kupił suba PB o mocy bodajże 275W RMS a Juniorek w mostku ma "tylko" 150W więc może być nieco słabo z kontrolą głośnika. Wolał bym już kupić μ-Glow 4075 który jest mocniejszy i ma w mostku 220W RMS a kosztuje 800zł.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
To są twarde maty. One są trudniejsza do nakładania, kruszą się przy niskich temperaturach. Lepiej kup takie same APP tylko że miękkie, są dużo lepsze i wygodniejsze w montażu.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Wygłuszenie trzeba zrobić zarówno od wewnątrznej strony jak i od zewnętrznej. Do wyboru do koloru : http://www.powe.com.pl/index.php/cPath/28 Na zdjęciach pokazane są maty miękkie. Twardych można użyć do wygłuszania zewnętrznej blachy w drzwiach.
-
Spociki w Kielcach
jak to zabrzmiało haha
-
Spociki w Kielcach
Daniel Daniel popsułeś niunię taka dla Ciebie dobra była Co do spotu jak będą konkretne wieści też sie zjawie.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Nie o szybę nic nie wadzi. Zamiast tego tworzywa możesz dać po prostu zwykły panel podłogowy.
-
[a4 B5 1.9 TDi Afn] Uszkodzony głośnik Bassowy Hertz?
Sprawdź warsztat i kilka tematów od góry jest mój i dokładnie go przeczytaj A nie wiem cholera może tam oni wpisali datę sami i dopiero wtedy będą mogli zrealizować zamówienie. Ale wątpię... wpisz aktualną datę jakby coś to Ci napiszą co jest grane.
-
[a4 B5 1.9 TDi Afn] Uszkodzony głośnik Bassowy Hertz?
Pakuj 16stki na wiosnę zamiast tych 13 Wiem coś o tym jaka jest różnica. Szczerze Phase nie słyszałem, mają dobre głośniki ogólnie ale mało coś opini jest na internecie o nich i rzadko są polecane. Te Powerbassy są naprawdę dobre i tanie. Co do Magnata jakos nie mam przekonania Audison ma 250W w mostku jak piszesz więc da sobie radę z tym PB.
-
[a4 B5 1.9 TDi Afn] Uszkodzony głośnik Bassowy Hertz?
Mi się wydaje że to odwrócenie fazy mogło coś poplątać w tej instalacji. Przyznam że takiego myku z odwróceniem faz nigdy nie stosowałem. Zawsze byłem pewny że przy odwróceniu faz jest mniejszy bas..ale czy dynamiczniejszy to nie wiem. Co do głośnika jaki teraz wsadzisz to widzę ,że chcesz 25cm w przedziale do 300zł to dużo fajnych opcji nie ma. Ta wydaje mi się najlepsza : http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,180&kid=180&pid=1104
-
[A6 1.9TDi 131PS] Nowa Audiczka
Marka to na bank zostanie :th: Co do modelu to w grę wchodzi A4 w Avancie lub jeszcze A3 oczywiście tylko w TDi
-
[A6 1.9TDi 131PS] Nowa Audiczka
Tak teraz są trzy audiole w domu. Swoją muszę sprzedać teraz, ale oczywiście zostanę przy marce
-
[A6 1.9TDi 131PS] Nowa Audiczka
Witam A więc tak chciałem pokazać nowy wózek. Oczywiście nie mój Tylko ojca. Nieco niżej w tym dziale pokazana jest jego druga A6 nieco starsza. Teraz kupił coś nowszego. Stara A6 zostaje oczywiście w domu Świeżo sprowadzona z Belgii, dopiero po rejestracji. Model jak wiadomo AUDI A6, rocznik 2002, silnik standardowo 1.9Tdi tylko tym razem mocniejsza jednostka bo 131 konna, skrzynia 6 biegowa. Do wyposażenia tego auta wlicza się : -4 poduszki powietrzne -4 szyki w elektryce -elektryczne i podgrzewane lusterka -welurowa tapicera -tempomat -parktronic -roleta pozioma i pionowa -elektryczne fotele -klimatronic dwustrefowy -nagłośnienie Bose -felga 16cali ori AUDI -lakier metalic
-
Głosniki komplet ??
Watson wiadomo że część "powera" z głośnika pójdzie w tapicerkę ale za to zostaje ona całkowicie seryjna co jest głównym celem wielu użytkowników.
-
Głosniki komplet ??
Zrób drzwi tak jak tu masz pokazane a będziesz zadowolony -> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23961.0 Koszty nieduże a efekt gwarantowany. Nie ma co oszczędzać na wygłuszaniu i poprawnym montażu głośników bo to połowa sukcesu..
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
A ja mam pytanko z czego zasilasz tweetery? Bezpośrednio podpiąłeś je pod jeden kanał z wooferkiem i przez zwrotnice to puściłeś?
-
Głosniki komplet ??
Mam dla ciebie dobrą radę... Poczytaj to : http://www.gdynia.mm.pl/~nazar/PolskiCarAudioFAQ01beta.pdf a znajdziesz większość odpowiedzi na Twoje pytania.
-
Głosniki komplet ??
Zrób na przód 16cm, tył zostaw w spokoju i wrzuć jakąś skrzynkę do bagażnika ze wzmakiem.. uwierz do szczęścia nic więcej nie potrzeba.
-
[B5 ADR] Ktoredy puscic kable od radia do bagaznika (avant)
Czyli chodzi Ci o kabel RCA (cinch) to było tak odrazu. Ten kabel puść prawym progiem zaś zasilanie od aku lewym. Nigdy nie puszczaj tych kabli obok siebie.
-
[B5 ADR] Ktoredy puscic kable od radia do bagaznika (avant)
Kabel do subwoofera? To co ty go radiem zasilasz? Od radia jak chcesz puścić do tweeterów to poodkręcaj te schowki co masz pod półką i schowaj ja pod półką dostęp jest ciężki ale daje rade bez problemu. Ale z tym subem i kablami do niego to nie za bardzo zrozumiałem.
-
[B6 AVF] wymiana głośników w przednich drzwiach...ktoś robił?
http://www.powe.com.pl/product_info.php/cPath/36/products_id/246 zakładasz ten dystans, wygłuszasz drzwi i cieszysz się dźwiękiem w B6 żadnych udziwnień nie ma.
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Witam chciałem pokazać jak to zrobić bez przeróbki tapicerki tanim kosztem. Drzwi zostały wygłuszone matami głuszącymi i zainstalowany w nich głośniki PB S-6c Ps. Podziękowania dla kolegi który udostępnił foty i opis. Oto obraz, który zastałem po zdjęciu tapicerki: Dalej zamontowałem panel o grubości 20mm (jakieś takie tworzywo sztuczne) : Następnie przykręciłem na wierzch drugi trochę większy panel ale już o grubości 10mm. Jeden z drugim złożony jest na silikon i skręcony wkrętami: Dalej przyszła pora na wytłumienie poszycie drzwi i przygotowania miejsca na zwrotnicę: Dalej już tylko zostało "zamknąć" drzwi matami i zamontować zwrotnice i głośniki: Trzeba usunąć jedno mocowanie głośnika i jeden uchwyt od tapicerki gdyż one przeszkadzają w montażu i poskładaniu tapicerki. Myślę że to dobry sposób i w miarę tani żeby wsadzić tam 16stki. Dodatkowo nie trzeba przerabiać boczka. Pozdrawiam