Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. Witam chciałbym obniżyć swoje auto bo nieco za wysoko stoi. Obniżenie jakie planuje to około 40mm zarówno z przodu jak i z tyłu. Interesuje mnie wymiana samych sprężyn bo amorków mi narazie szkoda bo są w bdb stanie. I ciekawi mnie jedna rzecz.. Jak to wszystko ze sobą spasuje i jak długo posłużą amortyzatory na tych sprężynach. Szukałem po forum i krążą różne opinie jedni mówią że amortyzatory zaraz wymiękną drudzy zaś że będzie się dobrze jeździć. Tak wiec chciałbym posłuchać opinii konkretnych użytkowników jak to jest naprawdę z tymi sprężanymi i jakie firmy polecacie?
  2. dwa tematy w dół jest identyczne pytanie... a ile razy już o tym było mówione na forum to już nie wspominam http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=23512.0[br]Dopisany: 14 Styczeń 2008, 17:32 _________________________________________________Aha i moja rada jakieś dziwne tam dziury masz w tej półce... Lepiej zmień to na oryginał z maskownicami i zostaw dziury a zajmuj się przodem :th:
  3. Dudi musisz się pochwalić tymi lampkami bo sam zamierzam takie założyć i musisz powiedzieć mi jaki to elektryk robi. Bo u Nas tych kostek raczej nie da się dostać trzeba gnać do ASO
  4. Żeby wsadzić 16stkę musisz przerabiać tapicerkę lub kupować panele za około 300zł a na to nie masz funduszy więc wybór należy do Ciebie. http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178&kid=179&pid=944 tu masz ten zestawik
  5. Siedzisz z przodu czy z tyłu przeważnie? to jest właśnie odpowiedź na Twoje pytanie.. Głośniki z tyłu psują tylko scenę jeśli chce umilić słuchanie muzyki pasażerom zostaw seryjne głośniki i ścisz je trochę by tylko delikatnie grały. Na przód nawet tanim kosztem kup adapter z allegro do głośników 13cm, i zestaw głośników Powerbass es5C w tej cenie lepszych nie widzę. Co prawda całośc będzie siedzieć na tapicerce ale to już coś. Poszukaj na forum było mówione o tym jak profesjonalnie zamontować 13stkę na konstrukcji drzwi. Ja sam tak robiłem. A jeśłi nie masz czasu i chęci to zrób na tapicerce tak jak wyżej mówiłem.
  6. to żeś dowalił.. waldi198 ile masz kasy na te głośniki? Zrób przód a tył zostaw w spokoju
  7. Ładne nowe lampki trzeba się kiedyś spotkać to bym sobie zobaczył je w realu :th:
  8. Witam Mam pewien problem otóż po wygłuszeniu drzwi coś stało mi się z zamkiem centralnym. Gdy zamknę samochód nie zależnie czy z kluczyka czy z alarmu pompa centralnego chodzi cały czas! Tak jakby nie mogła się wyłączyć. Co jakieś 5 sekund słuchać pracę pompki. W związku z tym codziennie rano mam rozładowany akumulator i już mnie to zaczyna denerwować. Nie wiecie co może być przyczyną?? Przy wygłuszaniu nie grzebałem nic przy zamku wiec nie wiem co to może być.
  9. Na kup taśmę 22,5cm x30cm jest dostępna taka wersja. Radził bym ci wygłuszyć tylko klapę nadkola i wnękę koła zapasowego bo więcej chyba nie ma sensu.
  10. Zobacz na allegro mase AUTOBIT. Dość często używana tam gdzie nie można dotrzeć zwykłymi matami, dodatkowo można nią wygłuszyć tapicerkę.
  11. Sam kiedyś o to pytałem chłopaków na forum caraudio, ale niestety odradzili mi to. Nawet kilka warstw nie zapewni takiego dobrego tłumienia jak dobrze naklejona mata. Jedyne dobre zastosowanie takiego spraya to takie miejsca gdzie nie można dotrzeć matą a wymagają głuszenia.
  12. ładnie słupki zrobione ja jutro niosę do tapicera swoje :th: Kolego powiedz mi czy wcześniej miałeś tweetery w oryginalnych miejscach montażowych? Jeśli tak to odczułeś dużą różnice w dźwięku pomiędzy tymi dwoma rodzajami montażu?
  13. AA no tak zapomniałem że jak masz głośniki to nie podejdzie, ja nie mam głośników i dało radę Demontaż półki to 10sekund roboty.
  14. Witam Co do montażu obramówek to było gdzieś na forum. Ale powiem tak po krótce.. A wiec zdejmujesz plastik nad kierownicą, odkręcasz dwie śruby. Bodajże są na imbusa o ile dobrze pamiętam. Potem wyciągasz zegary i odpinasz kostki. I masz wyciągnięte zegary. Z tyłu masz po dwie śrubki pod obydwu stronach do odkręcania części głównej licznika od szybki z obudową. Odkręcasz te śrubki (na krzyżaka) i odciągasz licznik od obudowy. Nie trzeba odklejać szybki od plastiku. Montaż jest bardzo prosty, ja użyłem kapki kleju by się to solidnie trzymało. Trzeba by zaliczyć jakieś małe spotkanko.
  15. Ja to robiłem na zdjętej półce ale i tak radę z bagażnika. Od spodu jak spojrzysz masz takie wystające bolce. Jest ich kilka. Na nich masz takie jakby pierścienie metalowe. ściskasz je kombinerkami i ciągniesz do dołu delikatnie ruszając na boki. Uważaj bo schodzą dość ciężko i łatwo ułamać te bolce od maskownic.
  16. Witam Mam pewnien problem otóż znowu w moim aucie pojawił się problem falujących obrotów. Po wymianie termostatu było przez jakiś czas ok. Teraz spowrotem się to dzieje. Przeważnie falowanie zaczyna się na gorącym silniku. Na zimnym jest ok choć nie zawsze. Obroty falują w przedziale 700-1300 obrotów. Teraz to sam już nie wiem co to może być. Macie Panowie jakieś rady?
  17. Od spodu pod nimi masz takie zaciski trzeba je złapać kombinerkami i pociągnąć ku gorze ale ostrożnie bo plastikowe kołki wystające z maskownicy bardzo łatwo połamać. Wiem coś o tym bo sam je połamałem u siebie. Musiałem zmieniać maskownice.
  18. Górną pokrywę odkręć. Zrób mały rowek w dolnej części pokrywy(pilnikiem)tak by kabel się schował idealnie w tym rowku. Ewentualnie możesz to zasilikonować by było szczelne. Potem załóż górną pokrywę i skręć wszystko mocno. Ten rowek i szczelne zamknięcie tej obudowy jest ważne bo jak dostanie się wilgoć do środka to mogą być problemy z komputerem a także może Ci woda do środka wpadać bo były i takie przypadki.
  19. Przez puszkę od komputera. Odkręcasz pokrywę pod maską i tam widać prześwit do kabiny. Spokojnie można tamtędy puścić kabel.
  20. http://www.powe.com.pl/product_info.php/cPath/28/products_id/207 Możesz użyć taśmy dekarskiej. JA tym wygłuszałem bagażnik i drzwi i jestem zadowolony. O tych matach z allegro krążą różne opinie. Taśma dekarską wyjdzie Ci taniej a wcale nie gorzej.
  21. wysoko mierzysz ale z takimi klockami to można daleko zajść :th:
  22. Jesteś pewny że sam sobie nie poradzisz? Za takie wygłuszeni skroją Cię w takiej firmie co nie miara. Ja bym kupił maty do wygłuszania i sam to zrobił. Jedyne co potrzeba to maty, opalarka i trochę chęci.
  23. Ej Nosb faktycznie z tą maską miałeś rację jest źle ustawiona bo za nisko sie zamyka. Dzisiaj tak się bardzooo dokładnie przyjrzałem.. To jest do poprawy. PW odczytałem i odpisałem Aha i co do malowania tak wiesz zbieram sie i zrobię to na wiosnę bo będę malował tylni zderzak cały no i dokładki i próg chyba też żeby to jakoś linię trzymało. Ostatecznie na lusterka też "mleko" pójdzie
  24. Nosb narazie mam te po lifcie ale zobaczymy jak długo Napisz mi lepiej ile sie tam cenią Twoje przednie lampki o ile są jeszcze na sprzedaż

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.