Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Krycha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krycha

  1. Krycha odpowiedział(a) na witux temat w Audi A4 B5
    Będzie potrzebne rezanko.
  2. A jaką kwotą dysponujesz? Skoro masz 4 kanałowy wzmak możesz podpiąc to w bi-ampingu i ładnie sobie wyregulować przednią scenę. Tzn pod dwa kanały tweetery i pod kolejne dwa woofery.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2007, 15:29 _________________________________________________Nie mówisz ile masz kasy to sądzę że budżetowy w miarę zestaw Powerbassa L5c będzie tu jak najbardziej na miejscu. Bardzo fajny zestawik, w dodatku na Essie są teraz duże przeceny na te zestawy wiec tylko nic innego nie pozostaje jak brać Chyba ze masz więcej kasy to wtedy można przebierać w ofertach. Ja mimo wszystko powalczył bym nad 16stkami :th: http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,179&kid=179&pid=1095
  3. Krycha odpowiedział(a) na witux temat w Audi A4 B5
    Na forum dział warsztat wszystko jest opisane po kolei. Wtyczki i kabelki dostaniesz w ASO. Sam kiedyś o to pytałem więc wiem
  4. DSK grają lepiej pod radiem bo mają mniejszą moc RMS i dlatego radio lepiej wykorzysta ich moc. Pod ESK wskazany wzmacniacz.
  5. Dziś zrobiłem parę nowych fotek. Założyłem na tył nowe lampy po lifcie to główna zmiana, i zrobiłem parę małych pierdół które ułatwiają życie Zrobiłem panel climatronicka (bo w ogóle przestał działać) Naprawiłem tylną popielniczkę W bagażniku zrobiłem porządek: nowe koło dojazdowe tzn oryginalne aluminium 15stka nóweczka z nowa oponą. Kapitalny porządek wewnątrz i pranie siedzeń i tapicerki. Zmieniłem akumulator, stary padał dość szybko, był większy niż ten co teraz mam ale starszy i stracił na jakości. Zmieniłem również klocki z przodu bo już żyletki były Zaraz po nowym roku: Zakładam maty grzewcze na lusterka + oczywiście elektryka związana z ich podłączeniem. Boczne kierunki na białe. Polerka generalna tłumika końcowego wraz z końcówką.
  6. łoo dramat przegapiłem Ładne granko. Przód mi się podoba sam bym sobie upchnął dwie 16stki z przodu ale mam na korbkę boczki i będe miał problem z ulokowaniem jedenej 16stki ale będzie dobrze Tak zapytam słupki masz obszyte białą skórą.. Bardzo się to gryzie ze wnętrzem. Chodzi głównie o podsufitkę bo sam zastanawia sie czym teraz obić swoje słupki..
  7. ullala piękna ta sesja :th: Przednie lampki do wymiany i będzie miód PS. Na jaki piecyk czekasz? Co będziesz nim zasilał? Bo tego nie doczytałem.
  8. http://dido.win.pl/sklep/product_info.php?cPath=21_25&products_id=34
  9. Czemu by nie :th: ale coś w tym roku jeszcze?
  10. Ja dziś u siebie też wziąłem się za climatronic. Otóż mi popaliły się żarówki i nie miałem podświetlania. Spaliła mi się jedna od podświetlania klawiszy i jedna od ekraniku. Nowe żarówki wziąłem od licznika z AUDI 80 Tam były tylko 1,1W oraz 2W a do ekraników w panelu potrzeba 0,9 ale te 1.1W przypasowały bez problemu jednak ciut jaśniej świecą. I jeszcze jakiś czas temu panel strasznie mi migał i sam się wyłączał. A od jakiegoś tygodnia działa bez zarzutu tak więc nic nie musiałem lutować. Podziękowania dla autora tematu za przepis jak sie do tego zabrać
  11. Piękna :oklaski: Felgi ładne na wiosnę i będzie naprawdę cudo. Widać ,że amatorem z cyfrówką to nie jesteś :th:
  12. Nosb co ty cały samochód na częsci sprzedajesz? Maniusiek28 wiadomo że wszystkich planów nie zrealizuje ale chociaż część się postaram nie zamierzam narazie zmieniać auta chce zostać dłużej przy tym. Silnik mi starcza jak narazie.
  13. Raczej to mleko Emblematy z tyłu miałem ale odkleiłem :th:
  14. M2rk twoje auto już dawno widziałem :th: Będę się na nim wzorował. U mnie zmiany stanęły w miejscu bo narazie byłem bez pieniędzy, znaczy miał inne wydatki,a jak na ucznia nie mam zbyt dużo dochodów. Narazie zajmę sie audio i wsadzę nowe klocki bo stare granie mi się znudziło. Po nowym roku zaczynam plany które wymieniałem wyżej
  15. O hehe wymyta była bo przed wyjazdem ją wyczyściłem dokładnie :th: Co do audio to wiesz ja stare klocki mam ale z chęcią posłuchał bym Twojego grania. Ja teraz tez wszystko będę przerabiał bo stare brzmienie mi się znudziło.. Można się kiedyś styknąc w końcu to niedaleko. Co do lampek to przednie z pewnością by mnie interesowały Tylko zależy jaką promocje zastosujesz
  16. Na początek sprawdź czy to radio ma wyjścia RCA czyli popularny cinch by podłączyć wzmacniacz
  17. Wesołych wesołych świąt :th: I jak działo się coś wczoraj w Kielcach był jakiś spocik?
  18. Ładne oświetlenie :th: Ale reszta to tak jak chłopaki mówią, zdjąć i powrócić do serii
  19. No dokładnie Nosb tez Cie poznałem i miałem do Ciebie pisać ale nie byłem pewny Jechałem do Kielc na spocik AUDI :th: Poznałem Cię po tym jasnym wnętrzu
  20. Oponie na temat JBL można spotkać na pierwszym lepszym dobrym forum o caraudio... Nie są to dobre opinie poprzeglądaj i sam zobaczysz. Słuchałem JBL i wiem co to znaczy. Sam mam suby Infinty czyli to samo co JBL i wiem że tu płaci się tylko za markę... Nie powalają jakością grania ale gdy je nabywałem nie za dużo się znałem..
  21. Panowie montuje się to na taśmę dwustronną ale czy zapewni to solidne zamocowanie spojlera?
  22. tweeter? antena? Nikt Ci raczej nie powie jak możesz to wrzuć fotkę to będzie łatwiej
  23. Nie ma takiej możliwości, w żaden sposób to nie utrudnia pracy subwoofera. Ja bym osobiście założył taką osłonkę, dużo efektowniej wygląda. http://www.allegro.pl/item279870285_maskownica_glosnika_32_cm_max_gril_oslona.html
  24. Powerbass Es-5C w tej cenie zdecydowanie najlepsze i 13stki takie jak Ci potrzebne.
  25. Ile masz pieniędzy na te głośniki bo bez tego to raczej nikt Ci nic nie doradzi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.