Treść opublikowana przez Krycha
-
Lampy przednie do B5 1995r
Będzie potrzebne rezanko.
-
[B5 AFN] Jakiej firmy glośniki do przodu
A jaką kwotą dysponujesz? Skoro masz 4 kanałowy wzmak możesz podpiąc to w bi-ampingu i ładnie sobie wyregulować przednią scenę. Tzn pod dwa kanały tweetery i pod kolejne dwa woofery.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2007, 15:29 _________________________________________________Nie mówisz ile masz kasy to sądzę że budżetowy w miarę zestaw Powerbassa L5c będzie tu jak najbardziej na miejscu. Bardzo fajny zestawik, w dodatku na Essie są teraz duże przeceny na te zestawy wiec tylko nic innego nie pozostaje jak brać Chyba ze masz więcej kasy to wtedy można przebierać w ofertach. Ja mimo wszystko powalczył bym nad 16stkami :th: http://www.essa.com.pl/oferta/index.php?id=2,178,179&kid=179&pid=1095
-
Lampy przednie do B5 1995r
Na forum dział warsztat wszystko jest opisane po kolei. Wtyczki i kabelki dostaniesz w ASO. Sam kiedyś o to pytałem więc wiem
-
[B5 AFN] Jakiej firmy glośniki do przodu
DSK grają lepiej pod radiem bo mają mniejszą moc RMS i dlatego radio lepiej wykorzysta ich moc. Pod ESK wskazany wzmacniacz.
-
[B5 ADP] Moja A4ka| nowe foto str.3
Dziś zrobiłem parę nowych fotek. Założyłem na tył nowe lampy po lifcie to główna zmiana, i zrobiłem parę małych pierdół które ułatwiają życie Zrobiłem panel climatronicka (bo w ogóle przestał działać) Naprawiłem tylną popielniczkę W bagażniku zrobiłem porządek: nowe koło dojazdowe tzn oryginalne aluminium 15stka nóweczka z nowa oponą. Kapitalny porządek wewnątrz i pranie siedzeń i tapicerki. Zmieniłem akumulator, stary padał dość szybko, był większy niż ten co teraz mam ale starszy i stracił na jakości. Zmieniłem również klocki z przodu bo już żyletki były Zaraz po nowym roku: Zakładam maty grzewcze na lusterka + oczywiście elektryka związana z ich podłączeniem. Boczne kierunki na białe. Polerka generalna tłumika końcowego wraz z końcówką.
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
łoo dramat przegapiłem Ładne granko. Przód mi się podoba sam bym sobie upchnął dwie 16stki z przodu ale mam na korbkę boczki i będe miał problem z ulokowaniem jedenej 16stki ale będzie dobrze Tak zapytam słupki masz obszyte białą skórą.. Bardzo się to gryzie ze wnętrzem. Chodzi głównie o podsufitkę bo sam zastanawia sie czym teraz obić swoje słupki..
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
ullala piękna ta sesja :th: Przednie lampki do wymiany i będzie miód PS. Na jaki piecyk czekasz? Co będziesz nim zasilał? Bo tego nie doczytałem.
-
[B5 ALG] Jak zamontować aluminiowe obwódki na zegary?
http://dido.win.pl/sklep/product_info.php?cPath=21_25&products_id=34
-
Spociki w Kielcach
Czemu by nie :th: ale coś w tym roku jeszcze?
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
Ja dziś u siebie też wziąłem się za climatronic. Otóż mi popaliły się żarówki i nie miałem podświetlania. Spaliła mi się jedna od podświetlania klawiszy i jedna od ekraniku. Nowe żarówki wziąłem od licznika z AUDI 80 Tam były tylko 1,1W oraz 2W a do ekraników w panelu potrzeba 0,9 ale te 1.1W przypasowały bez problemu jednak ciut jaśniej świecą. I jeszcze jakiś czas temu panel strasznie mi migał i sam się wyłączał. A od jakiegoś tygodnia działa bez zarzutu tak więc nic nie musiałem lutować. Podziękowania dla autora tematu za przepis jak sie do tego zabrać
-
[B5 APU] A4 Avant
Piękna :oklaski: Felgi ładne na wiosnę i będzie naprawdę cudo. Widać ,że amatorem z cyfrówką to nie jesteś :th:
-
[B5 ADP] Moja A4ka| nowe foto str.3
Nosb co ty cały samochód na częsci sprzedajesz? Maniusiek28 wiadomo że wszystkich planów nie zrealizuje ale chociaż część się postaram nie zamierzam narazie zmieniać auta chce zostać dłużej przy tym. Silnik mi starcza jak narazie.
-
[B5 ADP] Moja A4ka| nowe foto str.3
Raczej to mleko Emblematy z tyłu miałem ale odkleiłem :th:
-
[B5 ADP] Moja A4ka| nowe foto str.3
M2rk twoje auto już dawno widziałem :th: Będę się na nim wzorował. U mnie zmiany stanęły w miejscu bo narazie byłem bez pieniędzy, znaczy miał inne wydatki,a jak na ucznia nie mam zbyt dużo dochodów. Narazie zajmę sie audio i wsadzę nowe klocki bo stare granie mi się znudziło. Po nowym roku zaczynam plany które wymieniałem wyżej
-
[B5 ADP] Moja A4ka| nowe foto str.3
O hehe wymyta była bo przed wyjazdem ją wyczyściłem dokładnie :th: Co do audio to wiesz ja stare klocki mam ale z chęcią posłuchał bym Twojego grania. Ja teraz tez wszystko będę przerabiał bo stare brzmienie mi się znudziło.. Można się kiedyś styknąc w końcu to niedaleko. Co do lampek to przednie z pewnością by mnie interesowały Tylko zależy jaką promocje zastosujesz
-
Subwoofer i wzmacniacz w rozsądnej cenie- co wybrać?
Na początek sprawdź czy to radio ma wyjścia RCA czyli popularny cinch by podłączyć wzmacniacz
-
Spociki w Kielcach
Wesołych wesołych świąt :th: I jak działo się coś wczoraj w Kielcach był jakiś spocik?
-
[B5 ADP] Moja Czerwona Perła ;)
Ładne oświetlenie :th: Ale reszta to tak jak chłopaki mówią, zdjąć i powrócić do serii
-
[B5 ADP] Moja A4ka| nowe foto str.3
No dokładnie Nosb tez Cie poznałem i miałem do Ciebie pisać ale nie byłem pewny Jechałem do Kielc na spocik AUDI :th: Poznałem Cię po tym jasnym wnętrzu
-
wybor wzmacniacza i subwoofera - podsumowanie
Oponie na temat JBL można spotkać na pierwszym lepszym dobrym forum o caraudio... Nie są to dobre opinie poprzeglądaj i sam zobaczysz. Słuchałem JBL i wiem co to znaczy. Sam mam suby Infinty czyli to samo co JBL i wiem że tu płaci się tylko za markę... Nie powalają jakością grania ale gdy je nabywałem nie za dużo się znałem..
-
[B5 1Z] Lotka na tylną klapę?
Panowie montuje się to na taśmę dwustronną ale czy zapewni to solidne zamocowanie spojlera?
-
[B5 AWT] coś w prawym górnym rogu szyby przedniej
tweeter? antena? Nikt Ci raczej nie powie jak możesz to wrzuć fotkę to będzie łatwiej
-
wybor wzmacniacza i subwoofera - podsumowanie
Nie ma takiej możliwości, w żaden sposób to nie utrudnia pracy subwoofera. Ja bym osobiście założył taką osłonkę, dużo efektowniej wygląda. http://www.allegro.pl/item279870285_maskownica_glosnika_32_cm_max_gril_oslona.html
-
[B5 AFN] Jakiej firmy glośniki do przodu
Powerbass Es-5C w tej cenie zdecydowanie najlepsze i 13stki takie jak Ci potrzebne.
-
[B5 AFN] Jakiej firmy glośniki do przodu
Ile masz pieniędzy na te głośniki bo bez tego to raczej nikt Ci nic nie doradzi.