Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KubaMpakiet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KubaMpakiet

  1. KubaMpakiet odpowiedział(a) na NERGO temat w 1.8T
    gorne,dolny siemering, uszczelka pod dekiel
  2. KubaMpakiet odpowiedział(a) na NERGO temat w 1.8T
    Ja zalozylem z hydraulikiem takim jak byl pierwotnie, zestaw za 370 zeta z rabatem
  3. KubaMpakiet odpowiedział(a) na NERGO temat w 1.8T
    Przeciez te "oryginaly" tez robia jakies firmy, jak wyzej napisalem zakladany 09r w serwisie oryg rozrzad na czesciach NTN, w "zamienniku gates rolki i napinacz hydraulik NTN z wyfrezowanymi logo vw audi czyli to samo co zakladaja w serwisie za polowe ceny, pasek pk org audi tez ma napis gates, jego zostawilem bo wygladal bardzo dobrze...
  4. co sie zmienilo na + mowa oczywiscie o swiezym 5w30 vs 0w40
  5. stwierdzenie czy pytanie ?
  6. Sprawdzic mozesz latwo czy cieknie spod napinacza, wsadz tam reke
  7. Zdejmij wtyczke z przeplywki i sprawdz czy bedzie lepiej
  8. Tak, trzeba wymienic uszczelke za 25 ziko
  9. KubaMpakiet odpowiedział(a) na NERGO temat w 1.8T
    lancuch iwis - w pudelku febi, 100 ziko roznicy przy takim wydaku to raczej tragedi nie ma, na nowym typie conti byl napis china na napinaczu ale lozysko juz japan taki mix, mialem oba w reku i kupilem taki jak byl pierwotnie z hydraulikiem...
  10. KubaMpakiet odpowiedział(a) na NERGO temat w 1.8T
    jestem juz po, pompa jednak byla wymieniana w 09r , cos mi sie pomieszalo z napinaczem (jego nie bylo w numerach czesci w kwicie ASO ) rozrzad wymieniany po 109 tysi, za ciekawie z nim nie bylo napinajaca rolka puszczala smar, lozysko na pompie tez pozostawialo wiele do zyczenia, hydraulik i pasek ok jeszcze by posmigaly , ori zestaw byl oparty na czesciach NTN, zakupilem zestaw gates'a na hydrauliku w srodku NTN , pompe airtex, chcialem skf ale ale koles powiedzial ze w ostatnim czasie bylo kilka reklamacji na nie i troche zwatpilem , jeszcze doszly simeringi uszczelki i lancuch, teraz wymienie po 90
  11. KubaMpakiet odpowiedział(a) na NERGO temat w 1.8T
    Bylo juz poruszane, audi zaleca pierwszy na 180 , nastepne co 120 ale nie dluzej jak 7 lat u mnie byl wymieniany na 167tysi w 09r(ASO), teraz jest ok 273 i w ten piatek bedzie wymiana ciekawa sprawa z pompa- prawdopodobnie nie byla wymieniana przynajmniej nie ma numeru czesci w kwitach z wymiany w 09roku w pt sie okarze czy wytrzymala ponad 274 tysi, bo jutro jeszcze trase zrobi 1100 km
  12. Z 5w30 ciezko znajsc cos dobrze "dopakowanego" jak miales 0w30 to tego sie trzymaj, najlepiej z norma 503.01
  13. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/227504-buczy-przy-porannym-odpaleniu/?hl=%2Bpompa+%2Bpaliwa znajdziesz tu odpowiedz
  14. Taa doradzilem!! miales? Ja mialem przed audi wersje na CR 150 ps a nie wadliwe 136 na pompie bosch i wiem co mowie, nie do zarzniecia!
  15. Prosta odpowiedz BMW z silnikiem zadnych problemow! + jakosc wykonczenia w tej cenie e46 320d 150ps nie do zatarcia!mialem i wiem co mowie..
  16. swag/febi pakuje produkty iwis o ile pamietam, czyli te ktore szly na pierwszy montaz
  17. Castrol to nie jest dobry olej do tego silnika, chociaz widzialem karte nowego 0w40 titanum i przyznam ze wyglada na mocny produkt Z 5w30 ciezko juz znajsc cos "dopakowanego" na dobrej bazie i w rozsadnej kasie Mozesz zapodac 0w30/0w40/5w40 galonoleje to sprawdzony sprzedawca kolegaberlin ma produkty z Niemieckiego rynku na forum tez mozesz kupic --- trzeba by zapytac forumowych sprzedawcow,ktory wprowadzi do sprzedazy oleje Meguin-produkty L.M w innych bankach 25% taniej
  18. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/254579-napinacz-lancuch-rozrzadu-bex-avj/
  19. Nie będzie za rzadki? Szczególnie latem? Nie sadze, sprawdzone na moim ale mialem Ravenola SSO, trasy z D i NL przy prawie 40 stopniach...
  20. Z gulfa fajnie sie prezentuje 0w30, porzadny pakiet,baza pao+ester, norma 503.01 sam sie zastanawiam i ta cena....
  21. 504/507 ma slaby pakiet dodatkow, ktory ma za zadanie chronic dpf'a a nie silnik
  22. gdzie w pomorskim mieszkasz? w Wrzeszczu na Partyzantow jest sklep z ori czescmi vw/audi moge podac nr tel jak bys chcial
  23. KubaMpakiet odpowiedział(a) na pendzel175 temat w 1.8T
    Nic nie trzeba przerabiac bedzie pasowal napewno
  24. zamow same plastiki z aso kosztuja grosze, zapinuje kazdy elektryk na wiazce
  25. Odpalenie na zimno (pierwszy strzal)po nocy zapytaj tez czy kiedys byla micha sciagana, i co lali do silnika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.