Treść opublikowana przez Maras
-
Wtryski z 2.5 tdi AHY
kurde szkoda bo juz myslalem ze troche pomodze
-
Wtryski z 2.5 tdi AHY
jedni mowie ze podejda drudzy ze nie i teraz nie wiem co o tym myslec
-
Wtryski z 2.5 tdi AHY
to jeszcze mi powiedzcie jaka wydajniejsze pompe od tej z AFNa mozna zalozyc do AFNa? Jakie silniki moja taka pompe?
-
A6 AFN Pompa wtryskowa
jaki numer moze miec taka pompa 11mm?
-
A6 AFN Pompa wtryskowa
slyszalem ze ta 11mm jest strasznie ciezka do znalezienia i jest droga
-
Wtryski z 2.5 tdi AHY
to i ja sie przylacze do pytania. Czy wtryski z 2.5 AKNa nadadza sie do AFNa? i czy jakbym zalozyl pompe do AFN od AHU to czy by to jakos jezdzilo?
-
A6 AFN Pompa wtryskowa
hmmm i co teraz robic brac ta czy kupowac od AFNa? Co radzisz kolego. W sumie to A6 to waga jest wieksza i pasowalo by wiecej mocy a nie jeszcze mniej
-
A6 AFN Pompa wtryskowa
czyli moze byc slabszy od seryjnego AFNa?
-
A6 AFN Pompa wtryskowa
Witam. Czy ktos wie czy pompa wtryskowa od AHU jest taka sama w AFN bo kupilem silnik do A6 tylko bez pompy a teść ma pompe od AHU i chce to zalozyc do AFN. Nie ma tak jakichs roznych cisnien?
-
AKN Blad po zmianie tranzystora
samochod kupilem bo mam zamiar wsadzic 1.9 ale ten podobno mial sterownik uszkodzony wiec go mi zrobil tanim kosztem bo chcialem zeby auto zapalilo to bym wiedzial czy silnik moge sprzedac jako sprawny ale nie moge go odpalic i chyba pojdzie na czesci ale dobrze by bylo jakby odpalil ale jest ten blad i nie chce odpalic
-
AKN Blad po zmianie tranzystora
Witam. Zmienil mi kolega (co sie zna na tym) tranzystor w sterowniku i zalozylem go podlaczylem lapka i usunalem bledy zostal jeden 628 Kontrola parametrow nastawczych zwarcie do plusa. Co to moze byc? Samochodu nie probowalem zapalic bo mruga kontrolka od swiec zarowych. Moze byc tak ze kabelki od sterownika zle przylutowal bo jak odcialem to nie bylem pewny jak kabelki szly. Pomoze ktos?
-
Skrzynia 6 biegowa do AFN
ok dzieki koledzy za informacje
-
Skrzynia 6 biegowa do AFN
Jedyne co to sprzeglo trzeba wymienic najlepiej na jednomas dobrze mowie? Aha jeszcze jedna sprawa bo ludzie mowia o jakis dystansie miedzy skrzynie a silnik AFN. Czy jest to przy silniku AKN czy musze tego szukac czy wszystko aby p&p?
-
Skrzynia 6 biegowa do AFN
Witam koledzy. Mam taka sytuacje. Kupilem A6 C5 2.5 AKN i mam zamiar wywalic silnik i wstawic 1.9 AFN a jest w niej 6 biegowa skrzynia biegow. Czy ta skrzynia nada mi sie do AFN? Czy trzeba zmieniac sanki? Czy silnik AFN nada sie na sanki AKN. Mechanik mi powiedzial ze tego nie zaloze do AFNa i dlatego pytam czy to prawda. Pozdrawiam
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
do NOSBa juz pisalem ale troche to jednak daleko ale jak nikogo blizej nie znajde to pojedzie do niego. A z tym fisem to czego tak drogo? Wie ktos moze gdzie dostac taki wyswietlacz?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
wie ktos czy ktos w lubelskim podejmni sie przekladki silnika 2.5 na 1.9 a A6 C5? A i jeszcze czy gdzies w lubelskim wymienia mi fis?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
moze i ja sprobuje wbic jesli bede mial czas
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no milo bylo szkoda ze tak malo nas bylo i prezesa nie bylo
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
i ja postaram sie wpasc
-
Amortyzatory tyl 1BA a 1BE
ok dzieki za informacje
-
Amortyzatory tyl 1BA a 1BE
czyli jak mam 1BA to moge zalozyc amortyzatory 1BE i zalozyc swoje sprezyny i nie bedzie nisko tyl stal?
-
Amortyzatory tyl 1BA a 1BE
Witam. Czy amortyzatory jak w tytule roznia sie czyms? Nie sa ktores dluzsze? Dlaczego 1BA jest wyzsze a 1BE nizsze?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no to jak tak parking podrożal to ja chyba jednak nie przyjade
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
skoro tak mowicie to postaram sie wpasc
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
moze i ja bym sie wybral tylko troche sie wstydze bo fera z wygladu malo ladna:)