Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Worek z sianem weź pod dupe
-
Paul Walker nie żyje ...
To ile on tam miał w terenie zabudowanym ?
-
Spoty wrocławskie
Trzy kilometry - od Pafawagu do Muchoboru Wielkiego jechałem godzinę jak tu nie wrócić z powrotem na rower.
-
Kradzież czterech kół
Cześć miałeś śruby zabezpieczające? Jak udowodnisz że akurat takie koła miałeś-pytam z ciekawości.
-
Spoty wrocławskie
Tlusciutko
- Spoty wrocławskie
-
Radio szwankuje
Możesz wysłać do naprawy na alegro znalazłem gościa który się tym zajmuje chyba koło 100.
-
Spoty wrocławskie
Macdonald ławka w parku to nie krzaki:jezyk:
-
Spoty wrocławskie
Kuwa ale się wczoraj zamiotłem , Szczurek o której skończyliśmy ?:grin:
-
Spoty wrocławskie
No no ale ty fajny chłopiec jesteś
-
Spoty wrocławskie
Przecież to jest gorsze od szczochów... kiedy ostatni raz piłeś szczochy?
-
Spoty wrocławskie
Promocja w Carfurze 0.7 dżony łokera 40 zeta.
-
Spoty wrocławskie
Nie płakać mrozu nie ma
-
Spoty wrocławskie
Co Kurczak przyrządził dobrego ?
-
Spoty wrocławskie
Siemka ktoś ostatnio potrzebował stalową felgę do b5 mam za 3 żywce.
-
Spoty wrocławskie
Lona nie ma dzisiaj pochwy? ---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ---------- Nowa 10 zł i daje radę Uyebało poniżej tej "kulki" Czuje w moczu ściąganie sufitu W awancie ściągasz lampkę w bagażniku i widać żdżire-w porcie we Wro zwykła 50.na allegro szukałem 3 dni i nie znalazłem.
- Spoty wrocławskie
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
80Ah ---------- Post dopisany at 08:37 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ---------- Z tego co słyszę to max 5-6 lat teraz wytrzymują bo ludzie za rzadko by wymieniali.
-
Spoty wrocławskie
Siema A-A4
-
Spoty wrocławskie
Siemacie byłem wczoraj na imprezie firmowej około 150 osób ochlałem się piwska wszamałem 5 golonek karki i kawałek udżca ze świnioka bidżys wybawiłem się za cały rok na sylwka mogę siedzieć w domu ,biedny kolega zasnął przy stole i sie zsikał a pamiętam jak mówił co ty mi k**wa tylko pół kubka lejesz:facepalm:
-
Zmieniliście już opony ?
Panowie w telewizorni też co roku pitoli jakiś wulkanizator że jak spada temperatura poniżej chyba 6 stopni to wymieniamy na zimowe a są kolejki ? no jeszcze nie ma ale jesteśmy przygotowani i tak co roku ta sama nawijka .
-
Spoty wrocławskie
Zobaczę jak polapie się z finansami moze na razie sam rozrząd wymienię zeby miec spokój a reszta do wiosny poczeka. Nadane z nory szczura Oglądnij sobie pasek wielorowkowy, jeśli jest łysy to masz odpowiedź, że wyjebany jest napinacz/sprzęgło... Możesz też złapać za koło alternatora i szybko przekręcić lewo prawo powinieneś poczuć uślizg jeżeli jest to kóło sprawne panie murgrabio. ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:08 ---------- Piotrek do 17 jestem w pracy a potem z dzieciokami siedzę fajnie by było jakbyś przyjechał na spota albo komuś dał kogo widujesz bo u mnie cinko z wolnym czasem . ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ---------- Piotrek do 17 jestem w pracy a potem z dzieciokami siedzę fajnie by było jakbyś przyjechał na spota albo komuś dał kogo widujesz bo u mnie cinko z wolnym czasem .
-
Zmieniliście już opony ?
Ja jeszcze nie zmieniam -bo jeszcze jezdże na rowerze 3,5 kilometra na 6 rano rześko i za***iście.
-
Znaczenie ET Felgi
Panowie mogę założyć do b5 awant fele 16'' et42 7,5J ,205/55/16 opony-będzie dobrze czy nie ? dystanse mam jak coś,to są fele z b8.
-
Spoty wrocławskie
Piter masz te korki w podłogę ?