Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Z powrotem masz b5?
-
Spoty wrocławskie
Nie no to i ja wpadne na godzinke choć nie mam dzisiaj czasu.
-
Spoty wrocławskie
Szkoda że nie wpadniesz pogadać.
-
Spoty wrocławskie
Ej no przestańcie sierpień był miesiącem trzeżwości :shocked:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wszystko opisane -miałem wziąść kogoś do pomocy ale poczytałem wątek poznaczyłem przewody według opisu i zrobiłem wszystko sam bezstresowo elektryk zmienił mi tylko obroty bo miałem licznik z 2,5 i immo za 130zł.
-
Spoty wrocławskie
Może pójdziemy jutro w miasto jebnońć pare browarów pisać się na listę ja otwieram pierwszą dziesiątkę chętnych :polew: :polew: :polew:
-
Spoty wrocławskie
pierwsza kasa już jest. Gniady też coś miał ostanio, jakieś 0.5... No kiedyś miał
-
Spoty wrocławskie
3 skany i już brygada ma na wyjście weekendowe Młodzi pojawili się raz ... vag był podpięty i do tej pory słuch o nich zaginął..... Gniady Potrzebuję adresy sklepów dla kobiet w ciąży... jak Twoja Pani może coś polecić do daj cynk. Zagadam wieczorem-w sumie najważniejsze są spodnie jeansy mają powszywane takie trójkątne gumy po bokach reszta szmatów się rozciąga pod naporem rosnacego pędraka.
-
Spoty wrocławskie
Mi by też pasowało :-) Gniady, byłbyś? Dla mnie godzina nie bardzo .[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 22:21_________________________________________________Dla mnie najlepsza opcja to umówić sie w sobote wieczorem na browar -jeżdzi pięcdziesiąt audi z ramkami klubowymi we wrocławiu a ponad czterdzieści nigdy nie była na spocie ,nie czytać forum do poduszki tylko umawiać się na piwo żeby na luzie spędzić czas i nie pier**lić że się nie ma czasu bo niektórzy mają go mało a się spotykają-pozdrawiam kolegów i tych których jeszcze nie znam.
-
Spoty wrocławskie
Ja i tak przyjade ze swoja Panna Ale to chodzi o to że Kurczak na razie nie ma baby.
-
[B5 AFN] Czy można jako węże paliwowe zastosować zwykłe węże ogrodowe zbrojone?
Przewody paliwowe z OBI normalnie polak potrafi :gwizdanie:
-
[B5 ALZ] Zkamieniał pedał hamulca podczas jazdy!!!
Auto straciło wspomaganie hamulców tym wężykiem idzie ciśnienie do serwa.
-
[ALL B6] Głośna klima-kompresor,łożysko w kole pasowym?
Jeżeli to łożysko no to niecała stówa do tego uszczelka+demontaż+ rozbiórka w drobny mak chyba że zrobisz to sam bo jest opis na forum,możesz kupić używkę ale nie znając przebiegu może to być ryzyko bo też może się kończyć łożysko używki chodza po około 300pln.
-
[ALL B6] Głośna klima-kompresor,łożysko w kole pasowym?
Lożysko w kole pasowym wyje na wyłączonej sprężarce bo wtedy obraca się samo koło a sprężarka stoi u Ciebie jest grubsza robota bo łożysko w samej sprężarce trzeba wymontowac czyli całą rozebrać.
-
Spoty wrocławskie
Powiem Ci tak... mnie nie będzie... ale tak to jestem.. prawie zawsze. Qrczaka też chyba nie będzie.. co do reszty to pewnie napiszą. Ja do mamy na zupe jade
-
Spoty wrocławskie
Dzisiaj kończe siatke zatapiać i zostanie parapet.
-
Spoty wrocławskie
No na drabine styropian kleić nad garażem ktoś chętny klej mieszać.
-
Spoty wrocławskie
Siema ma ktoś na zbyciu boczne kółka do rowerka dziecięcego-niedługo most rędziński otwierają a mój młody ma fure niekompletną te z tesco kółka straszny badziew jak młody wsiadł to boczne kółko nie wytrzymało i się wygieło jak plastik
-
[ALL] Wymiana wahacza - spostrzeżenia
ano.
-
[ALL] Wymiana wahacza - spostrzeżenia
Nic.
-
Spoty wrocławskie
Widze gawęda na całego kto kuje kto kiszkuje a kto zamacza
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
qurwa nic nie kupiłem... bo nic nie było... Jestem tak wqrwiony że głowa boli. Wczoraj padłem bo całym tygodniu zapierdzielu..... To coś tam szukał obywatelu?
-
Upały w Hiszpanii
Hiszpania turystycznie ma w tym sezonie przyjąć 8 milionów Rosjan chyba trochę więcej niż polaków.
-
Upały w Hiszpanii
Polecam drugim razem zjechać troszkę niżej Sevilla,Malaga, ... we wtorek w Sevilli w nocy były rekordowe upały dochodzące do 38 stopni a to już raczej potrafi zwalić z nóg http://www.20minutos.tv/video/prsxyBEO-calor-en-sevilla-hasta-45-grados/0/ Byłem z trzy i pół letnim synem i półroczną córką.