Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Mów za siebie To co wywalac ankiete ? Tak tak wywalać
  2. że się tak zapytam będzie jakaś zmiana miejscówki spotów bo ja jestem na nie?
  3. Witam jak tam wasze skrzynie??? Mi zgrzytają 2 i 3 wymieniłem olej na 75W 90 czyli taki jak ma być ale okazuje się gęściejszy od tego co miałem i jest gorzej biegi 1 i 2 się pogorszyły większe opory przy wrzucaniu biegu ogólnie doradzono mi gęściejszy ale nalałem taki jak ma być[ texaco ] ale firma nie ma znaczenia,może nalać rzadszy niż 75W90?
  4. Cześć! mi nieraz zgrzyta dwójka i trójka tak jakby oleju nie było ale olej jest [nie do krawędzi otworu]nieraz wchodzą biegi jak masełko czyli synchronizatory odpadają??? Castrol zaleca olej 75W90 a 80W90 nie -który lepszy ?A czy ten 75W90 jest dużo gęściejszy od ori?[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 17:45_________________________________________________Musze dodać że pedał sprzęgła ciężko się wciska czy to oznacza że docisk się kończy bo słyszałem że twardnieje na starość -piszcie coś panowie w temacie, pozdrawiam.
  5. Jestem I jo też.
  6. Musi być symbol i numer identyczny ale najlepiej jest wysłać do ''zresetowania '' bo prawdopodobnie jest sprawny ja wysyłałem pod Poznań chyba Przezimiersko facet sprawdził i uczciwie powiedział że jest sprawny i odesłał z powrotem nie pobierając opłaty za paczke powrotną [mógł powiedzieć że zrobił i 100 zł.by przytulił]-adres szukałem w necie .
  7. Panowie nie gadamy tutaj o babach tylko o dzieciach :> gratulacje dla kolegi Mariusza oby dużo jadło i kupki robiło bo to utrapienie dla takich małych kluseczek :)Pozdrawiam i przespanych nocy życze
  8. Lampy kolegi mają homologacje? -bo kiedyś w uwaga pirat gliniarz zabrał babce dowód rej.bo miała czerwone kierunki i nie miała na lampie dużego ''E'' w kółku.
  9. Pod milenijnym zawsze zbierze się największa paczka a o to właśnie chodzi.
  10. Widze że dawno tam nie byłeś . Sa tam mili panowie z ochrony którzy beda truć d*pę aż nie odjedziesz . [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 16:15_________________________________________________Gniady wyjechały od Ciebie już głośniki czy mam palić fure ? Dałem termin do końca miesiąca musze czekać.
  11. Poprawcie temat:''Kto lubi Kornackiego a kto nie lubi-opinie''
  12. Bondziorna
  13. A ze pindziesiont ludziów tam było wczoraj no
  14. Moje zdjęcie było tak wyrażne że było nawet widać łańcuszek na szyi .
  15. Ja się mignąłem od płacenia trzy lata temu faktycznie wtedy nie mieli prawa nawet jak do nich dzwoniłem to mówili że musze zapłacić a tak naprawde nie musialem bo robili zdjęcia nielegalnie szmaciarz upierał się a przecież wiedział dobrze jak sprawa wygląda.
  16. troche??? a widziales jak wyglada katalizator w 1.8t?? To że jest duży to bez róznicy a w dieslu też jest zakrzywiony ja rury nie wstawiałem ale po rozpołowieniu w jedną i drugą połówke wstawiłem blache i obspawałem żeby nie było rezonansu przy dodawaniu gazu jak niektórzy pisali.
  17. Możesz w puche wstawić rure po wyjeciu wkładu- z tym troche zabawy ale masz puche ori bo niektórzy wola ją mieć.
  18. Fortuna -przecież oni soki robili a co to w ogóle jest za firma luuuuuudzie
  19. Kornacki widać że prace połaczył z pasją i wkłada w to dużo serca lubie jak prowadzi programy chociaż nieraz jest kluskowaty z kolei Bielaka to nie znosze ta jego gestykulacja i te miny.
  20. Podziękował :hi:
  21. synek Ja nie jestem palcem robiony Pogadamy na spocie :baseball: cholera musze wyjechać na pare miesięcy
  22. A nic- ale moge po południe zadzwonić do siostry jak będziesz miał już koło 38stopni
  23. Wszystko przejezdne jedynie z Groblic do Kotowic przelała oławka i przejazd jest zamknięty ale będę wiedział do kiedy bo kolega ma mi dać info-horneta nie pytaj bo on nie wie gdzie jest Oława
  24. Daj zdjęcie naklejki zobaczymy jak ona wygląda -co on tam nakleił.
  25. Ja też jak hornet prawie :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.