Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Mów za siebie To co wywalac ankiete ? Tak tak wywalać
-
Spoty wrocławskie
że się tak zapytam będzie jakaś zmiana miejscówki spotów bo ja jestem na nie?
-
[B5 AFN] Sprzęgło czy skrzynia
Witam jak tam wasze skrzynie??? Mi zgrzytają 2 i 3 wymieniłem olej na 75W 90 czyli taki jak ma być ale okazuje się gęściejszy od tego co miałem i jest gorzej biegi 1 i 2 się pogorszyły większe opory przy wrzucaniu biegu ogólnie doradzono mi gęściejszy ale nalałem taki jak ma być[ texaco ] ale firma nie ma znaczenia,może nalać rzadszy niż 75W90?
-
[B5 AFN] Sprzęgło czy skrzynia biegów?
Cześć! mi nieraz zgrzyta dwójka i trójka tak jakby oleju nie było ale olej jest [nie do krawędzi otworu]nieraz wchodzą biegi jak masełko czyli synchronizatory odpadają??? Castrol zaleca olej 75W90 a 80W90 nie -który lepszy ?A czy ten 75W90 jest dużo gęściejszy od ori?[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 17:45_________________________________________________Musze dodać że pedał sprzęgła ciężko się wciska czy to oznacza że docisk się kończy bo słyszałem że twardnieje na starość -piszcie coś panowie w temacie, pozdrawiam.
-
Spoty wrocławskie
Jestem I jo też.
-
[B5 ATJ] Sensor air bag - wymiana
Musi być symbol i numer identyczny ale najlepiej jest wysłać do ''zresetowania '' bo prawdopodobnie jest sprawny ja wysyłałem pod Poznań chyba Przezimiersko facet sprawdził i uczciwie powiedział że jest sprawny i odesłał z powrotem nie pobierając opłaty za paczke powrotną [mógł powiedzieć że zrobił i 100 zł.by przytulił]-adres szukałem w necie .
-
Będę tatą :-))
Panowie nie gadamy tutaj o babach tylko o dzieciach :> gratulacje dla kolegi Mariusza oby dużo jadło i kupki robiło bo to utrapienie dla takich małych kluseczek :)Pozdrawiam i przespanych nocy życze
-
[B5 AEB] Kolejny dodatek: Lampy tył USA
Lampy kolegi mają homologacje? -bo kiedyś w uwaga pirat gliniarz zabrał babce dowód rej.bo miała czerwone kierunki i nie miała na lampie dużego ''E'' w kółku.
-
Spoty wrocławskie
Pod milenijnym zawsze zbierze się największa paczka a o to właśnie chodzi.
-
Spoty wrocławskie
Widze że dawno tam nie byłeś . Sa tam mili panowie z ochrony którzy beda truć d*pę aż nie odjedziesz . [br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 16:15_________________________________________________Gniady wyjechały od Ciebie już głośniki czy mam palić fure ? Dałem termin do końca miesiąca musze czekać.
-
Adam Kornacki w trakcie 24-godzinnym wyścigu w Dubaju
Poprawcie temat:''Kto lubi Kornackiego a kto nie lubi-opinie''
-
Spoty wrocławskie
Bondziorna
-
Spoty wrocławskie
A ze pindziesiont ludziów tam było wczoraj no
-
Mandat - zdjęcie z radaru od Straży Miejskiej
Moje zdjęcie było tak wyrażne że było nawet widać łańcuszek na szyi .
-
Mandat - zdjęcie z radaru od Straży Miejskiej
Ja się mignąłem od płacenia trzy lata temu faktycznie wtedy nie mieli prawa nawet jak do nich dzwoniłem to mówili że musze zapłacić a tak naprawde nie musialem bo robili zdjęcia nielegalnie szmaciarz upierał się a przecież wiedział dobrze jak sprawa wygląda.
-
[B5 AJL] Pucha czy rurka zamiast kata?
troche??? a widziales jak wyglada katalizator w 1.8t?? To że jest duży to bez róznicy a w dieslu też jest zakrzywiony ja rury nie wstawiałem ale po rozpołowieniu w jedną i drugą połówke wstawiłem blache i obspawałem żeby nie było rezonansu przy dodawaniu gazu jak niektórzy pisali.
-
[B5 AJL] Pucha czy rurka zamiast kata?
Możesz w puche wstawić rure po wyjeciu wkładu- z tym troche zabawy ale masz puche ori bo niektórzy wola ją mieć.
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
Fortuna -przecież oni soki robili a co to w ogóle jest za firma luuuuuudzie
-
Adam Kornacki w trakcie 24-godzinnym wyścigu w Dubaju
Kornacki widać że prace połaczył z pasją i wkłada w to dużo serca lubie jak prowadzi programy chociaż nieraz jest kluskowaty z kolei Bielaka to nie znosze ta jego gestykulacja i te miny.
-
Spoty wrocławskie
Podziękował :hi:
-
Spoty wrocławskie
synek Ja nie jestem palcem robiony Pogadamy na spocie :baseball: cholera musze wyjechać na pare miesięcy
-
Spoty wrocławskie
A nic- ale moge po południe zadzwonić do siostry jak będziesz miał już koło 38stopni
-
Spoty wrocławskie
Wszystko przejezdne jedynie z Groblic do Kotowic przelała oławka i przejazd jest zamknięty ale będę wiedział do kiedy bo kolega ma mi dać info-horneta nie pytaj bo on nie wie gdzie jest Oława
-
[ALL B5] Ocena stanu rozrządu.
Daj zdjęcie naklejki zobaczymy jak ona wygląda -co on tam nakleił.
-
Spoty wrocławskie
Ja też jak hornet prawie :gwizdanie: