Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie mam CB, zostało w domu niestety.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
K L I K
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak wyjedziesz ze skocowa tą drogą 81 na katowice, to najpierw są takie ostre zakręty i zaraz za nimi jest taka zatoka parkingowa, tam się spotkamy. 17.45 to myślę dobra pora.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Malutka zmiana planów Mógłbyś do Skoczowa podjechać ? Bo ja na 99% nie będe jednak musiał jechać do BB, więc bez sensu żebym jechał tam i z powrotem.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak aktualne
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Oj miron, nie masz mojego numeru ?? Dzwoniłem do Ciebie przed zlotem letnim i sobie nie zapisałeś którym letnim Niech no pomyślę, na ilu to ja letnich zlotach byłem Co do godziny, to myślę, że gdzieś 18:15 powinnismy dotrzeć na ten parking za pawłowicami.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Oj miron, nie masz mojego numeru ?? Dzwoniłem do Ciebie przed zlotem letnim i sobie nie zapisałeś
-
[B6 AWX] Błędy po montażu tempomatu - co z tym zrobić
Wyglądaja na błędy powstałe przy rozpinaniu wtyczek. Skasuj wszystkie, jak powrócą to wtedy się będziesz martwił
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Od skoczowa na pawłowice, a z pawłowic już żółtą do jastrzębia.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panowie i Panie
-
Navi RNS low, BNS 5.0 przejściówka z iso na iso2 jak podłączyć?
Tak, to ten pin. Nie wiem dlaczego nie ma opisu na radiu. W Elsie ten pin jest wyraźnie oznaczony jako linia diagnostyczna.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Możemy się umówić np. pod Auchan-em. Ja muszę z pracy wrócić do BB kogoś odwieźć i dopiero pojadę do Jastrzębia
-
Navi RNS low, BNS 5.0 przejściówka z iso na iso2 jak podłączyć?
Tak jak pagarro napisał, łączysz piny 15 i 16 (zasilanie). Linię K podłączasz do pinu 7 kostki C (nie jest opisany na tym Twoim zdjęciu) - to ten zaraz obok masy wyjść liniowych opisanej jako LINE.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
18.00 - 18.10 za pol godzinki spokojnie zajedziemy na miejsce. Ja od razu zaznaczam, że mogę się odrobinę spóźnić. Najwyżej chwilę na mnie zaczekacie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Właśnie, nikt nie pisze czy jedzie itp. Tam na wylocie ze Strumienia na tą drogę do Mikołowa jest chyba stacja. Może tam byśmy się spotkali ? Potem w Pawłowicach w lewo i prosto do Jastrzębia Przy okazji. Mk4 udało Ci się nagrać tą płytkę, bo siemian coś się nie odzywa ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tuning kosztuje A tak w ogóle to
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Znów troszkę śniegiem wali :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No ciekawy pomysł, ja chętnie wpadnę. Możemy przenieść nasz środowy spot tam U mnie problem może być taki, że istnieje prawdopodobieństwo mojego nie wyrobienia się na czas.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dlaczego, że zajechane może i tak może i nie? Autko jest z niemiec, sprawne trza by było podjechać i sprawdzić jak to chodzi. P.S. Jakbym was nie znał to też bym myślał, że te nasze padaczki po wszelakich rezaniach mogą być różne :gwizdanie: Zawsze auta grzebane nie ori budzą podejrzenia dlatego trzeba być czujnym Nie że zajechane, po prostu taki wygląd mnie odstrasza. Nie znaczy to, że auto jest w złym stanie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przez sam ten tuning bym tego auta nie wziął
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
W sumie pierdoła, ale trochę mi przez to zeszło. Mianowicie miałem rns-a przekodowanego na bluetooth, po tym jak testowałem zestaw wcześniej, a po dorobieniu kabelków chciałem sprawdzić samego sds-a już bez modułu bluetooth. Nie wiedziałem jednak, że jak rns zostaje zakodowany na telefon, to nie podaje napięcia na mikrofon i nie miał prawa działać, mimo, że wszystkie podłączenia były prawidłowe. Jak przekodowałem od razu ruszyło . Wygląda na to, że mikrofon zasila moduł bluetooth.
-
[B6 AKE] Problem z uruchomieniem zimnego silnika
Tak dasz radę tym vagiem. Chodzi o parametr CF (czas wtrysku liczony w stopniach obrotu wału korbowego), który widnieje w grupie 001 kolumna 3. Norma mówi, że powinien się on zawierać w przedziale 15-25. Jeśli jest powyżej tego zakresu, to może być oznaką padającej już pompy VP44. W wątku dotyczącym moich logów na AKP ładnie to jest opisane - TUTAJ. Mimo tego, że u mnie ten parametr jest przekroczony, auto jeździ całkiem dobrze i nie mam problemów z odpalaniem. Możliwe, że faktycznie pompa już niedomaga, ale nie byłem na hamowni i nie wiem, czy tak rzeczywiście jest.
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
W tym wątku nie ma, wydaje mi się, jednej ważnej informacji. Trochę mi przez to zeszło, zanim zorientowałem się o co chodzi. Mianowicie, jeśli kodowanie navi na piątej pozycji ma cokolwiek innego niż 1 - brak telefonu, to mikrofon nie jest zasilany i SDS nie działa. Przy każdej innej cyfrze, mikrofon jest zasilany przez moduł telefonu. Ja testując mikrofon miałem zakodowany moduł bluetooth (7) i za cholerę nie chciało to działać, przy samym tylko podłączeniu mikrofonu do pinów 1 i 7 kostki C. Tak więc jeśli ktoś nie ma modułu bluetooth, będzie uruchamiał SDS i nie będzie mu działało, niech sprawdzi sobie najpierw kodowanie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja się witam Kurde, walczyłem z SDS-em wczoraj i poległem. Dzisiaj dopiero mi się udało to odpalić. Robiłem taki błąd, że masakra Śmiga ładnie, żal trochę braku obsługi mp3, ale do navi fajne Bluetooth też śmiga . Oszczędzam się jeśli chodzi o jedzenie, więc na wadze nie mam wiele więcej niż zwykle.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No, moduł bluetooth śmiga Wprawdzie zamieniłem + z - przy podłączaniu mikrofonu, bo nie wiedzieć czemu - w mikrofonie to kabelek biały a + czarny :> Gorzej, bo nie mogę się vagiem połączyć z modułem, chyba trzeba nowszego vaga Próbuje się łączyć, rozłącza też telefon przy tym - po czym sądzę, że linia K jest dobrze podpięta, ale potem i tak wyskakuje 'too many communication errors'. Na dziś mam już dość. Dzięki za spota Dobranoc.