Treść opublikowana przez Nelson
-
Piłka nożna
Fakty jednak pozostają faktami...
-
Piłka nożna
Pozdrowienia dla Panów z Warszawy. Pan z Wrocławia!
-
[ALL B5] Audi S4
Lipa, zakurzy się przez noc w garażu:decayed:
-
Spoty wrocławskie
Oglądam na Canal +. Jakoś nie rajcuje mnie wydzieranie się na stadionie. Ponadto miłość jest ślepa i nie zrozumiecie chłopaka, który kopie piłkę od najmłodszych lat do teraz. Każdy ma swoje hobby, ja mam motoryzacje, piłkę oraz dziwki, koks i tajski boks:grin:
-
Spoty wrocławskie
Mnie niestety nie ma, Hej Śląsk!
-
[ALL B5] Audi S4
Tak naprawdę, każe auto smalcowanie i dmuchane tak wygląda, Wystarczy ściągnąć tłusty wosk, który maskuje te wszystkie drobne swirle i inne ryski. A efekt będzie taki sam jak u Gracka. Dlatego auto świeci się tak po każdym woskowaniu, ponieważ większość rys zostaje wypełniona.
-
Spoty wrocławskie
Gobi gdzie stawiasz furę? Wpadnę z moim psem obskoczy wszystkie 4 kółka, będziesz miał przynajmniej powód do wysmalcowania:grin:
-
Spoty wrocławskie
Gobi lata na avusach? Widziałem dzisiaj koło uniwersytetu sukę w jego kolorze. Gość dość konkretnie obczajał moją fure
-
Spoty wrocławskie
Calibrowcy też od tego zaczynali:grin:
-
Spoty wrocławskie
Arek dogadujemy się?
-
Spoty wrocławskie
Jak wkręca się na obroty, uwierz mi, że wtedy to nie jest kle:kox:
-
Spoty wrocławskie
A mojej nie chcesz?
-
Spoty wrocławskie
Emay ile chcesz wydać na auto?
-
Spoty wrocławskie
A ja spotkałem ślepaka na wyspie:grin: Arek nie spodziewaj się cudów, ja 5 osób + cały bagażnik do Pragi i tylne opony mają mniej wyraźny napis na rantach:facepalm:
-
Spoty wrocławskie
Prototyp:decayed:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Bierz Potenzy, kleją niesamowicie:wink:
-
Spoty wrocławskie
Arek podesłałeś mi maila?
-
Spoty wrocławskie
pier**l studia hoduj sowy:grin:
-
Spoty wrocławskie
Nie ogarniam tego nowego forum, wcześniej wyskakiwały przynajmniej powiadomienia o przychodzącej wiadomości. Nie chcę Cię zwodzić, ale fura najprawdopodobniej pójdzie pod młotek. Wszystko zależy od wielu czynników niestety:kwasny: Emay, że tak zapytam bezpośrednio:decayed: Czym się zajmujesz? Informatyk. ---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ---------- kupiłem ten kabelek do aux i za cholere nie wiem jak to podlaczyc. Nelson wpadłbyś na spota i mi pokazał ? Jeśli nie będzie to kolidowało ze szkołą, to nie ma problemu:wink:
-
Spoty wrocławskie
Nie ogarniam tego nowego forum, wcześniej wyskakiwały przynajmniej powiadomienia o przychodzącej wiadomości. Nie chcę Cię zwodzić, ale fura najprawdopodobniej pójdzie pod młotek. Wszystko zależy od wielu czynników niestety:kwasny: Emay, że tak zapytam bezpośrednio:decayed: Czym się zajmujesz?
-
Spoty wrocławskie
2003 i tylko 27 tys. Nie wierzył bym w dobre bajki. Widać, że w auto włożono masę pracy. Nie oszczędzano na niej. Niestety ale mamy przestój w sprzedaży aut, na co niewątpliwie wpływa kryzys...
-
Spoty wrocławskie
http://otomoto.pl/audi-a4-s4-quattro-C22034498.html Pany warto się nad nią pochylić?
-
Dymi na biało przy wyprzedzaniu czy to normalne?!
Daj mu mocno w pi***. Za 20 zł sprawdzą Ci w warsztacie czy to uszczelka pod głowicą. Jedyna opcją oprócz uszczelki to albo nieszczelność w dolocie(ale wtedy dymił by na czarno) albo padające już turbo(sprawdź stan oleju). Pozdrawiam Nelson
-
Jaki płyn do chłodnic
Nie ma się co bawić w jakieś no name, G12 albo Prestone.
-
Passat 3BG 1.8T ;) OEM+ USA, W8, X5 19, Gewinde
Środek w cipke, przede wszystkim zadbany:wink: